Косів: форум міста та району
08:26, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Українська література  (Прочитано 59393 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #60 : 23:45, 13 Лютого 2012 »

Сьогодні прочитала Люко Дашвар "Молоко з кров'ю". Подружка не тілька розрекламувала, а й принесла книгу і чуть не заставила прочитати. Справді, мене захопило. Прочитала не відриваючись, за один заход. Хтось ще читав книги цього автора?
теж читала цю книгу, справді цікава!  читала ще "Село не люди" теж класна)  читається на одному диханні! 
 (особисто  мені не надто подобаються обкладинки...  але це не настільки важливо )
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #61 : 23:58, 13 Лютого 2012 »

Сьогодні прочитала Люко Дашвар "Молоко з кров'ю". Подружка не тілька розрекламувала, а й принесла книгу і чуть не заставила прочитати. Справді, мене захопило. Прочитала не відриваючись, за один заход. Хтось ще читав книги цього автора?

я читав всі твори - "класична" сучасна література - секс, кров, смерть і жіночі страсті - як на мене то є "бабська література", але дуже якісно, як для України!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #62 : 00:13, 14 Лютого 2012 »

Сьогодні прочитала Люко Дашвар "Молоко з кров'ю". Подружка не тілька розрекламувала, а й принесла книгу і чуть не заставила прочитати. Справді, мене захопило. Прочитала не відриваючись, за один заход. Хтось ще читав книги цього автора?
Давай зразу лiнк, типу такого , думаю адмiн не буде ретельно слiдувати правилам форуму Smiley
P.S. Скачав, подивлюся, дякую за нову бiблiотеку, яндекс пiдказав, а то все флiбуста crazy

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #63 : 17:39, 15 Лютого 2012 »

я читав всі твори - "класична" сучасна література - секс, кров, смерть і жіночі страсті - як на мене то є "бабська література", але дуже якісно, як для України!
as_tar, в мене чоловік вже прочитав. А раз він її дочитав, то йому сподобалося. Він може прочитати в рік десь максимум одну книжку, і то треба дууууже його зацікавити. Так що не думаю, що то геть така уже бабська література.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #64 : 19:40, 13 Травня 2012 »

дивився факти тижня на іств - там розповідали про укр. літературу

наші славні і всіма такі любимі дяченки про яких казали надія нашого українського і україномовного фентезі

гордість нашої країни поїхали заробляти гроші в росію і пишуть українофобські книжки та сценарії напр до фільму "біла гвардія"

боже мій ну чому ми нація суцільних зрадників і запроданців?

п.с. хоча коли я побачив фейси тих "дяченків" то вже і не здивувався - ім би підійшли фамілії з іншими закінченнями
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #65 : 22:50, 25 Травня 2012 »

Метафізика Карпат. Івано-Франківська область / Ред. О. Головенський (2010)

Цей проект був задуманий, як перша спроба сучасної подачі карпатської феноменології не через «важкий» науковий текст, а саме в стилі туристичного путівника тими стежками загадок і недосліджених явищ, які нерозривно пов’язані з Карпатами.
 
Книга має 108 сторінок (і ті, хто знайомі з нумерологією Сходу, зрозуміють значення цього числа). В книзі вміщено більше 150 кольорових ілюстрацій і п’ять карт-схем Івано-Франківської області з відмітками тих містичних об’єктів, про які йдеться у книзі.

Нагадаємо, що в Карпатах в печері на Сокільському хребті поблизу Косова колись більше десятиліття медитував відлюдником засновник хасидизму (єврейської містичної традиції) Бааль Шем Тов, який, до речі, товаришував та часто дискутував з карпатським «робін гудом» Олексою Довбушем.

Реально варто прочитати книгу - там купа чудових легенд про Косів та район - якби я був керівником відділу туризму в районі, то я б купляв цю книгу тоннами і роздавав безплатно туристам, адже це чудова реклама нашого містечка - там навіть про кринчисту є!

* s192.jpg (155.24 Кб - завантажено 850 раз.)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #66 : 11:55, 10 Липня 2012 »

почала читати книжку нашого земляка Петра Шекерик-Дониківа "Дідо Иванчик"  Smiley
цікаво, але шось так важко читати) мушу перечитувати по пару раз)
наприклад  Smiley
"Тот чєпелик, шо дідо йиго завжде носив при собі коло ременя на остушсі, зсилений разом из громовов трісков й гадєчьов пацирков, походив вид головного мальфаря Олексія из Плоскої, у дарунку для діда йиго виклепав из вістря коси досвіта на Свєтий  вечєр у ватернику Олексій, голий, так дехіро, шо при тій роботі ни чюв нічієго голосу. "
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #67 : 12:46, 10 Липня 2012 »

гадєчьов пацирков,
  rofl
 незнаю шо то є але сміявся довго

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #68 : 13:25, 10 Липня 2012 »

ну скоріше всього це шось типу - зміїна намистина) crazy
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #69 : 21:42, 10 Липня 2012 »

В світлі останніх подій почав ще раз перечитувати переслуховувати "Холодний Яр"



Опис:
І досі мало хто знає, що після захоплення більшовиками України на Черкащині зародилася так звана Холодноярська республіка, яка під жовто-блакитним прапором вела збройну боротьбу аж до середини 20-х!
"Холодний Яр" - спогади саме про це. Автор, невгамовний романтик, згадує події, в реальність яких часом важко повірити. Адже серед наших уявлень про 1920-ті роки навряд чи знайдеться місце картинці, де під десятком нанизаних на дерево черепів висить табличка "Володіння Холодного Яру. Проїзд чекістам заборонений!". То ж і не дивно, що в Совєцькому Союзі людей, які прочитали ці спогади, ставили на облік в КГБ.
"Холодний Яр" - одна з тих книг, які незчувшись, можна прочитати за ніч, справжній бестселер з 70-річною історією! Колективні читання книжки колись організовувались у "Просвітах", імена її героїв брали за псевда юні оунівці. Без перебільшення можна сказати, що Юрій Горліс-Горський став кумиром тисяч українських патріотів.

Дехто каже, що справжній українець має мати хоча б 3 книги - Біблію, Кобзаря та Холодний Яр. Без сумніву, кожен повинен прочитати цей документальний твір.

Рекомендую http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=17725&start=30

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #70 : 22:42, 10 Липня 2012 »

чув але ще не читав - спробую!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #71 : 11:06, 24 Вересня 2012 »

До-речі, перечитала вже абсолютно всі наявні книги Люко Дашвар. Чекаю на продовження історії... Але невідомо, коли і чи буде взагалі таке продовження, бо ніде нічого не пишуть...
Мені в ній дуже подобається, що всі книги хоть якоюсь дрібничкою, але зв'язані між собою.
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF