Українська література
Косів: форум міста та району
07:44, 21 Травня 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Українська література  (Прочитано 43448 раз)
ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #15 : 23:35, 29 Січня 2011 »

Цікаво,в моїх руках було два варіанти цієї книги.Другий називався "Посол Урус-шайтана".
Чи це різні видання відрізнялись?В основному текст збігався.
yaro my
Постійний відвідувач

Репутація: 14

« Відповідь #16 : 23:52, 29 Січня 2011 »

Теж читав в дитинстві Володимира Малика епопею про Арсена Звенигору. Перша книга називалась "Посол Урус-шайтана", друга - "Фірман султана", третя - "Шовковий шнурок". Тоді сприймалось на ура. Для позакласного читання в середньому шкільному віці саме те що треба.
Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #17 : 00:31, 30 Січня 2011 »

Це тетралогія, тобто Таємний посол складається з чотирьох книг:
1. Посол Урус-Шайтана
2. Фірман султана.
3. Чорний вершник.
4. Шовковий шнурок.
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #18 : 02:30, 30 Січня 2011 »

А я Малика вже в студентські роки для себе відкрила. Звичайно почала з "Таємний посол". Найулюбленіша його книга. До-речі, знайома з його правнучкою. То вона казала, що його книг взагалі не читала. Я трохи була шокована, просто вона не з таких, що нічим не цікавляться. Вона досить розумна і любить читати... Але чого так - не знаю......... Хоча їй трохи стидно було.

http://flibusta.net/b/114414 - але це тільки перша книга з роману Таємний посол.
Йой! Дякую, виправила руки, я шукав цiленаправлено саме укр. оригiнал, а там всi 4 частини, пропустив(

Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #19 : 11:58, 30 Січня 2011 »

І ще - також для середнього шкільного віку. Якщо хтось не читав. Обов'язково прочитайте. Для підняття настрою. Мені один дядько порекомендував. Я вже пичала в якійсь темі.
Всеволод Нестайко "Тореодори з Васюківки" - http://flibusta.net/b/117668
ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #20 : 12:34, 30 Січня 2011 »

Йо,це бомба.Я б сказав ,що це класика української літератури для дітей.
"А-ба-ба-га-ла-ма-га" недавно видавала його,всім рекомендую.

На козацьку тематику ще дуже гарно писав Чайковський."На уходах","Олюнька" - дуже захоплюючі твори,в дитинстві зачитувався.
Marinka
Ст. модератор

Репутація: 85

Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)

489881438
« Відповідь #21 : 14:44, 30 Січня 2011 »

Відкрила для себе недавно роман В.Лиса - "Століття Якова". Надзвичайна книга. Дія роману відбувається мовби в трьох площинах – протягом  останнього столітнього року поліського селянина Якова, за п’ять років до того, коли він рятує наркоманку Оленку, яка забрела в його село, і протягом майже цілого двадцятого століття. Дитяче кохання, викрадення коханої, що стала чужою нареченою, служба у Війську Польському, кохання до польської шляхтянки, війна з німцями, полон і знову війна, велика і особиста трагічна українсько-польська різанина, драматичні повоєнні події – все знову постає перед очима Якова. Людини, котра пережила своє століття, розмовляє з цвіркуном, що живе у його старій хаті, з коханою Зосею, яка для нього теж жива, чекає листа від порятованої ним Оленки і приїзду на столітній ювілей сина Артема…

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор

Репутація: 85

Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)

489881438
« Відповідь #22 : 14:49, 30 Січня 2011 »

Йо,це бомба.Я б сказав ,що це класика української літератури для дітей.
"А-ба-ба-га-ла-ма-га" недавно видавала його,всім рекомендую.

На козацьку тематику ще дуже гарно писав Чайковський."На уходах","Олюнька" - дуже захоплюючі твори,в дитинстві зачитувався.
Гарно писав, але я чомусь завжди боялася ту Олюньку читати)))))) Якось там дуже яскраво описали ту бідну Олюньку, коли вона втопилася....

Життя – то трояка ружа...
Тарас Пасимок
Мол. модератор

Репутація: 49

« Відповідь #23 : 14:51, 31 Січня 2011 »

Укр. лiтературу читаю виключно стару, сторiчноi давностi. Може модератор мене й зможе зацiкавити, надiюсь на то, поки що з сучасних авторiв я не осилив й 20 сторiнок. Сумнонудно, нецiкаво, планку тримають лише вiршi (я би сказав- на порядок вище сучасних росiйських, але то IMХO).
P.S. Булгаков i Гоголь не сказав би що вважали себе росiйськими, швидше космополiтами, але писали по росiйськи, як i Шевченко, до речi, (проза вся). Може укр. мова не дуже для худ. прози, бiльше для вiршiв (купа виключеннь, але в цiлому?)

жодним чином не ставлю собі за мету агітувати і пропагувати сучасну українську літературу!

Хоча я читав більшість сучасних авторів та їх творів, я не вважаю їх хорошим прикладом для наслідування чи найкращою літературою для читання, бо такою для мене завжди буде література західна, яка по факту в сотні разів якісніша за укр. та рос. літературу!
Тарас Пасимок
Мол. модератор

« Відповідь #24 : 15:56, 02 Лютого 2011 »

Серед українських сучасних поетів на перше місце я поставив би Ліну Костенко

З прози для мене кращий  - Юрій Покальчук (якщо комусь цікава його творчість можу дати почитати)

(він слухав нашу музяку - казав тексти ок, це для мене в той час було важливо - на жаль, він вже помер!
Malva Landa
Постійний відвідувач

Репутація: 11

472557109
« Відповідь #25 : 16:06, 02 Лютого 2011 »

З прози для мене кращий  - Юрій Покальчук (якщо комусь цікава його творчість можу дати почитати)

якраз маю намір взятися за нього Smiley
"можу дати почитати" мається на увазі книжки чи електронний варінт?

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Тарас Пасимок
Мол. модератор

« Відповідь #26 : 16:14, 02 Лютого 2011 »

якраз маю намір взятися за нього Smiley
"можу дати почитати" мається на увазі книжки чи електронний варінт?

якби мався на увазі електронний варіант, то я б сказав, що можу вислати на пошту, як напр. Ліну Костенко  Smiley
Malva Landa
Постійний відвідувач

Репутація: 11

472557109
« Відповідь #27 : 16:27, 02 Лютого 2011 »

неуважна я сьогодні  crazy

Надаю перевагу читанню звичайної книжки, але у зв’язку зі зростанням цін на друковану продукцію, розглядаю електронні варіанти. Ну і обмін книжками практикую Smiley

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Тарас Пасимок
Мол. модератор

« Відповідь #28 : 17:06, 02 Лютого 2011 »

неуважна я сьогодні  crazy

Надаю перевагу читанню звичайної книжки, але у зв’язку зі зростанням цін на друковану продукцію, розглядаю електронні варіанти. Ну і обмін книжками практикую Smiley

я теж читаю чи слухаю переважно в електронному вигляді!

Думаю, для обміну книжками для читання варто створити окрему тему!
Тарас Пасимок
Мол. модератор

« Відповідь #29 : 15:25, 10 Лютого 2011 »

До речі, в українській "блогосфері" - де переважають молоді люди віком до 35 років з вищою гуманітарною освітою і проукраїнськими патріотичноми настроями (ІМХО) вже 3 дні жорстоко гноблять Ліну Костенко за її новий роман "Записки..."

Стосовно цього хочу сказати, що прочитав десь 25% книжки і далі читати не хочеться зовсім!)

Виходить, що я з ними солідарний в певній мірі!)

П.С. Ліна Костенко раптово перервала свій тур по Україні

Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали "провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру", повідомляється на сайті видавництва.
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF