Косів: форум міста та району
15:28, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Екранізація книг  (Прочитано 10464 раз)
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« : 15:00, 17 Січня 2011 »

Не просте це діло - зробити із хорошої книги якісний фільм і щоб він був близький до оригіналу за сюжетом!

Для мене, як для людини, яка читає багато і в більшості фантастику - це трилогія фільмів "Володар Перстнів" за Дж. Р. Р. Толкієном (особливо режисерські необрізані версії фільмів, які в 2 рази довші показаних в кінотеатрах)

Також, можу відзначити досить вдалі екранізації книг про "Гарі Потера" Дж. К. Роулінг
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #1 : 16:04, 17 Січня 2011 »

Теж люблю фантастику.І дуже часто екранізація ні в які ворота не лізе порівняно з друкованим оригіналом.
Як на мене - найгіршою екранізацією є "Зоряна піхота",знята за одноіменним романом Роберта Хайнлайна.
Це просто жах.Режисер фільму спаскудив один з найкращих творів письменника,Роберт би в гробу перевернувся,якби побачив.
Перстні і Гаррі Поттер нормально зняті.

"Аватар" - хоча сценарій написаний з нуля,але багато ньюансів запозичено з Гаррісона і Урсули Ле Гуїн,та інших фантастів.Як перший раз дивився - не покидало відчуття дежавю.
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #2 : 16:20, 17 Січня 2011 »

Що мене завжди дивувало, так це пошук тем і сценаріїв для історичних фільмів в голівуді!

Звісно, що тема історії англо-саксів та Голокост там безперечно на першому місці, але якщо ви прочитаєте біографію Данила Галицького і особливо момент його подорожі до столиці Орди, то можна припустити, що при хорошому фінансуванні може вийти просто шикарний фільм!
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #3 : 12:58, 05 Лютого 2011 »

До речі, досить хороші екранізації і близькі до оригіналу - Хроніки Нарнії

Особливо мені сподобалась третя частина
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #4 : 20:27, 05 Лютого 2011 »

Один з моїх найулюбленіших романів на фентезійну тематику - "Хроніки Амбера" Роджера Желязни.От його б екранувати з бюджетом,як в "Аватара"...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #5 : 21:16, 05 Лютого 2011 »

Один з моїх найулюбленіших романів на фентезійну тематику - "Хроніки Амбера" Роджера Желязни.От його б екранувати з бюджетом,як в "Аватара"...
Це йо, перша книжка, з якоi почалося в мене захоплення фентезi. Хоча справа в першу чергу в режисерi, для фентезi бюджет не так важливий, це ж не космiчна опера.

Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #6 : 00:54, 27 Грудня 2011 »

До речі, для людей, які люблять читати щось файне і фантастичне - рекомендую читати цикл книг Мартіна Джоржа "Пісня Льоду та Вогню" (Песнь Льда и Пламени) - я вже прочитав майже 5 книг і просто в захваті! Також є дуже крутий серіал знятий по цій серії книг!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 13:24, 27 Грудня 2011 »

as_tar, а ми про Ігри престолів вже говорили по-моєму в Серіалах. Мені він дуже сподобався, особливо Дрого, ото мужчина. Я від такого вмираю просто. Книгу не читала, але раз ти рекомендєш, кажеш, що класна, то пошукаю.

Ти, взагалі, не в курсі, є укр.мовою?
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #8 : 14:20, 27 Грудня 2011 »

а от і ще про екранізацію!

Хобіт, Хоббит, The Hobbit 2012

Особисто для мене найочікуваніший фільм року 2012, але трейлер не ахті(

Сподіваюсь фільм буде цікавіший, адже книга дуже вдала! Рекомендую!

трейлер тут
Тарас Пасимок
Мол. модератор


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #9 : 20:16, 12 Січня 2012 »

as_tar, а ми про Ігри престолів вже говорили по-моєму в Серіалах. Мені він дуже сподобався, особливо Дрого, ото мужчина. Я від такого вмираю просто. Книгу не читала, але раз ти рекомендєш, кажеш, що класна, то пошукаю.

Ти, взагалі, не в курсі, є укр.мовою?

та тут не про серіал мова а про книги, а серіал я згадав бо так всі і дізнались про книги, як і я! тобто автор пішов в маси! але не в україні звісно, а в світі! у нас народ крім гарі потера і статусів вкантакте нічо і не читає)
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF