Косів: форум міста та району
19:47, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Автозвук, GPS, автосигналізація, автосвітло  (Прочитано 22464 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #15 : 21:06, 15 Січня 2011 »

загально відомий факт чим більше включено електроприборів тим більший розхід топлива, довелено як мінімум двома авторитетними телепередачами: Руйнівники легнд і Топ Гір. але це другорядне а може й п"яте питання, основне це те шо після установки Ксенону я як прозрів і коли довго їду вночі очі не змучуються.


Питання впливу економії енергії в автомобілі на розхід топлива навіть не п"яте,а хіба сто п"яте.
По ксенону:установка такого ксенону коштує 120 доларів?
Чи все-таки лампи стоять?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #16 : 21:22, 15 Січня 2011 »

Питання впливу економії енергії в автомобілі на розхід топлива навіть не п"яте,а хіба сто п"яте.
По ксенону:установка такого ксенону коштує 120 доларів?
Чи все-таки лампи стоять?
установка такого ксенону коштує від 90 баксів, а біксенон від 130 баксі з установкою з річною гарантією. і це не просто лампочки.
я ж з тобою не спорю по пралках, плазмах і т.д. а шо таке ксенон я добре знаю, в мене вже два роки стоїть.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #17 : 21:25, 15 Січня 2011 »

установка такого ксенону коштує від 90 баксів, а біксенон від 130 баксі з установкою з річною гарантією. і це не просто лампочки.
я ж з тобою не спорю по пралках, плазмах і т.д. а шо таке ксенон я добре знаю, в мене вже два роки стоїть.

Ну ,значить на рахунок ціни я відстав від життя,що й не дивно,бо особливо тим питанням ніколи не цікавився.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #18 : 21:26, 15 Січня 2011 »

Хто  порадить нормальний Ксенон в російську тачку і чи варто?
тобі треба біксенон ціна за нормальний від 130 баксів, рік гарантії. треба номер телефона установщика?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #19 : 21:29, 15 Січня 2011 »

"Китайський Pioneer"-цей вираз викликає блювотний рефлекс.

Якщо вже купляти, то ліпше навіть якщо нема грошей на новий Піонер, знайти б/у проте оригінальний за ту саму ціну шо купиш новий китайський, проте різниця відчутна, що є оригінал, а що "Made in Рожнів"

нє ну в цьому ти не правий, я ж тоже не фанат китайських машин, телефонів, компів, шмоток, але GPS у них виходять файні, ти пішов, купив GPS, включив і поїхав, всьо настроєно, є росіська мова, карти внесено і вперед, а в фірмових GPS треба відвалити за нього 200-300 баксів як мінімум + шукати карти до нього і записувати, ше + десь 50 баксів. Мої родичі з Німеччини купляли там дуже відому серед Німців фірму GPSів TomTom, дали десь 250 Євро, + карта на саму Європу ше 70 Євро, України нема =\. Тепер жаліють, кажуть шо його викинуть нафіг, куплять краще файного сенсорного китайця, де вже є загнані карти і т.д.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #20 : 21:33, 15 Січня 2011 »

http://aukro.ua/item1399510201-ksenon-xenon-h1.html

Такий норм. ксенон ?

п.с. Знаю шо ксенонові лампочки дуже делікатні,  за самі лампочки не можна братися руками бо там залишиться бруд на лампі і вона потім тріскає.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #21 : 21:39, 15 Січня 2011 »

http://aukro.ua/item1399510201-ksenon-xenon-h1.html

Такий норм. ксенон ?

п.с. Знаю шо ксенонові лампочки дуже делікатні,  за самі лампочки не можна братися руками бо там залишиться бруд на лампі і вона потім тріскає.
такий не знаю, першй раз цю кантору бачу, а лампочки ніякі пацлями трогати не можна.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #22 : 21:44, 15 Січня 2011 »

http://aukro.ua/item1399510201-ksenon-xenon-h1.html

Такий норм. ксенон ?

п.с. Знаю шо ксенонові лампочки дуже делікатні,  за самі лампочки не можна братися руками бо там залишиться бруд на лампі і вона потім тріскає.


 Головне - не лажанутись і не купити псевдоксенон :
Ксеноновая лампа представляет собой стеклянную колбу в которую закачана под большим давлением (около 30 атм. в нерабочем состоянии и 120 атм. при разогреве) смесь инертных газов - основу которой составляет тот самый ксенон - и солей металлов. В колбе находятся два электрода. Для розжига дуги между ними требуется высоковольтные импульсы напряжения (до 25000 В), затем работа лампы поддерживается при 85 В. Дуговой разряд между электродами инициирует яркое свечение газовой смеси.
При установке ксеноновых ламп многие полагают, что достаточно лишь заменить обычные лампы на "ксенон". Такое мнение неверно. Дело в том, что пучок света в таких лампах направлен несколько иначе, чем в галогеновых, а при использовании штатного отражателя распределение этого пучка происходит вразрез с принятыми нормами ГОСТ Р 51709-2001 "Автотранспортные средства. Требования безопасности к техническому состоянию и методы проверки" (стандарт, определяющий предельно допустимые значения параметров технического состояния автомобилей, влияющих на безопасность дорожного движения и состояние окружающей среды).
После того, как пошла повальная мода на ксеноновые лампы, некоторые производители электропродукции (в основном, китайские и корейские) решили воспользоваться моментом и наводнили рынок т.н. "псевдоксеноном". Это обычные галогеновые лампы покрытые неким слоем, придающим свету голубоватый оттенок. На самом деле свет получается желтым вперемешку с синим, что совсем далеко от света ксеноновой лампы. Такие лампы обладают увеличенной мощностью, что создает дополнительную нагрузку на генератор в процессе работы. Помните, что ксеноновые лампы продаются только в комплекте с балластными блоками и не могут стоить как обычные "галогенки".

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #23 : 22:45, 15 Січня 2011 »

Головне - не лажанутись і не купити псевдоксенон
установка ксенона це не дуже проста справа, ксеноновий комплект має крім дротів і ламп два блокм а біксенона три блоки, які кудась треба прикрутити і так шоб в дощову погоду на них вода не попадала і ше купу нюансів з дротами. ну купив на 20-30 доларів дишевше по нету, а гарантія а брак а ше посидів потрахався день з установкою і нафіг такий калим.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #24 : 20:31, 16 Січня 2011 »

автозвук music для мене один з найважливіших складових авто, хороший звук добивається комплексним підходом: якісні програвач, проводка, підсилювач, акустика, кондюор і шумовіброізоляція автомобіля. цінник за це все, стартує від 1200 баксів і до тих пір коли зможете сказати стоп, я поківшо спертись не можу.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF