Косів: форум міста та району
09:12, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Спальник, коврик і т.д.  (Прочитано 20638 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« : 02:57, 12 Січня 2011 »

який спальник краще купити? і коврик? а і фонарик такий, що на голову кладеться...порадьте, будь ласка. Це літо я присвячую походам в гори. Про велотріпи я не забула, щоб ви не подумали, велік весною купуємо разом мені wink3  Але також потрібний спальник з килимком для ночівлі в горах, в лісі, на морі Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #1 : 10:48, 12 Січня 2011 »

Спальники брав "Пінгвін",дуже задоволений,є для різних температурних режимів,легкі,якісні.Ціни від 250гр.
Килимок можна взяти простий карімат за 50 гр ,а можна ці нові,які самі надуваються.
Фонарік на голову брати якісний,є кілька моделей Енерджайзера,можна брати найпростішу і найдешевшу з них,та що на 4 режими.В дорожчих просто купа непотрібних понтів.В моєму три батарейки ААА вже рік служать,ну й він світлодіодний,значить що ніяки лампочки ніколи не перегорять,бо їх там просто немає.
А світлодіоди практично вічні.
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #2 : 15:17, 12 Січня 2011 »

Спальник: в мене Pinquin safari (+ 20, +1, -6), 1,55 кг., задоволена, на період пізня весна-літо-рання осінь якраз саме те, що треба, 4 роки активно використовую. На зиму маю спальник фірми Trimm, також задоволена, думаю, що і на літо можна вибрати достойний варіант. Тріми трішки дешевші за Пінгвінів, по якості різниці поки не побачила.
Килимок: надувні дешеві категорично не раджу, багато моїх знайомих потерпіли від них. Коли на дворі - 10, а він чомусь не надувається... їм було не весело...
Бери звичайний карімат, двошаровий чи одно - не важливо, головне товстий та щоб надто м’який не був.
Ліхтарик: користуюсь чотирьох-діодним, фірми Petzl, приблизно 4 роки, батарейки міняла три рази, дуже задоволена.

якісне туристичне спорядження - далеко не дешеве, тому все залежить від твоїх фінансових можливостей. Наприклад, якщо ти не плануєш нічні сходження, а ліхтарик потрібен тільки щоб поратися біля палатки, то на ньому можна зекономити...

Своє турспорядження я купую тут:
-http://www.gorgany.com-

будуть питання, звертайся, чим зможу - поможу  Smiley



Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #3 : 16:33, 12 Січня 2011 »

дуже дуже дякую вам обом за поради!
По цінах розумію, що буду без фонарика. Маю тільки 500 грн на спальник і каримат Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #4 : 16:44, 12 Січня 2011 »

у турспорядження є купа різновидів з різною ціною. і від того, як воно буде використовуватись залежить вибір.
я, наприклад, маю 2 спальники і 2 коврики. це при тому, що взимку і на великі висоти я не ходжу.
отже маю один набір з іжевського каретмату та дешевого 3сезонного спальника виробництва одного досить відомого київського туриста. це набір весна-осінь, так звана 3сезонка.

другий набір - легкоходський, виключно літній та використовується мною в невеликих походах на байку(як-то поїздка горами навколо косівщини цього літа) з 20літровим рюкзаком

оте сріблясте ззаду - літній лайтвейт килимок в складеному вигляді. не надто комфортний, зате легкий і малий. а чорне - компресмішок зі спальником(681 грам з торбочкою, 655 без неї) та 3 комплектами одягу(табірний одяг, цивільний одяг для того, щоб не смердіти димом та потом, коли повернусь в цивілізацію та додатковий комплект велоодягу). але при +2 в тому спальнику я спав одягненим у весь свій одяг, і то прокинувся рано від холоду Smiley

а це сам табір.

при тому, що перший комплект розрахований на куди більший діапазон температур і більш комфортний, коштує він рази в 3 дешевше. тому потрібно виходити з потреб.

стосовно ліхтарика, хоча в мене самого вже давно пецл. зараз би я радив замовити ліхтар з китаю, бо мій напарник купив десь на ділекстрімі за 5 баксів налобника, що світить не гірше, якщо не краще за мій. використовує його він і в хвіст і в гриву, на велосипедних та лижних найтрайдах, падав неодноразово і нічого – світить.  щоправда іноді приходять браковані, але враховуючи, що ціна в 15 разів нижча за пецл, то можна замовити 2, і якщо один бракований, то викинути його. можна купити такий ліхтарик у наших перекупщиків, десь вдвічі чи втричі дорожче.

ні в якому разі не варто брати експедицію - у них самі дешеві китайські ліхтарі(ті, що на базарах були десь по 20 грн) і просто гарно пакують та додають фірмове маркування, а світят вони слабенько. стосовно енерджайзера не знаю, але бачив ліхтарики від інших батарейкових фірм - те ж саме, найдешевший китай з фірмовим маркуванням по ціні в кілька рів вище

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #5 : 17:07, 12 Січня 2011 »

500 гривень цілком вистачить, якщо туризм намічається без екстриму та не буде лайтвет.
цілком можливо, що тобі підійде спальник навіть за 200 грн. все-таки треба визначитись з умовами використання, іжевський каремат в києві коштує десь 80-90 грн, а ліхтарики тут коштують зовсім мало. якщо цікаво, то можу попитати, які саме купував мій друг, щоб точно взяти більш-менш якісний продукт.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #6 : 17:45, 12 Січня 2011 »

Спальники брав "Пінгвін",дуже задоволений,є для різних температурних режимів,легкі,якісні.Ціни від 250гр.
Килимок можна взяти простий карімат за 50 гр ,а можна ці нові,які самі надуваються.
Фонарік на голову брати якісний,є кілька моделей Енерджайзера,можна брати найпростішу і найдешевшу з них,та що на 4 режими.В дорожчих просто купа непотрібних понтів.В моєму три батарейки ААА вже рік служать,ну й він світлодіодний,значить що ніяки лампочки ніколи не перегорять,бо їх там просто немає.
А світлодіоди практично вічні.
я рекомендую також "Пінгвіни", маю два, дуже задоволений. коврики в мене самонадувні "Кампуз" вони тепліщі і на них м"якше плюс в них надувна подушка, але трошки важчий за карімат. все це я придбав в Франківську в магазині Актив, маю там не злі знижки і може на другий тиждень буду там, якшо шось треба можу помогти придбати.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #7 : 18:30, 12 Січня 2011 »

http://picasaweb.google.com/malvalanda/vFXDrI#
- ще один плюс в сторону "Пінгвінів" Smiley))

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #8 : 19:42, 13 Лютого 2011 »

блін, чому нема спальників-ковдри червоного кольору? Мені потрбен саме такий.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #9 : 19:52, 13 Лютого 2011 »

блін, чому нема спальників-ковдри червоного кольору? Мені потрбен саме такий.

чим ти переживаєш? ведмедям всерівно в якому ти спальнику crazy

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 20:04, 13 Лютого 2011 »

чим ти переживаєш? ведмедям всерівно в якому ти спальнику crazy
їм якраз червоний подобається wink3
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #11 : 21:45, 13 Лютого 2011 »

ну хлопці, дякую вам гарно! Ви хочете щоб мене ведмеді згризли. Не сподівалася з вас.
Я спальник дівчачого червоного кольору хочу от і все. А фірми випускають синього, зеленого, чорного. Коконів багато червоних, а от ковдрів нема.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #12 : 21:51, 13 Лютого 2011 »

Я спальник дівчачого червоного кольору хочу от і все. А фірми випускають синього, зеленого, чорного. Коконів багато червоних, а от ковдрів нема.

розкажеш це ведмедям blush2 crazy

Born stupied? Try again!
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #13 : 23:04, 13 Лютого 2011 »

Не страште дівчину!
Вона ж не під смерекою в тому спальнику спати буде і певно не сама Smiley
Ведмедів в Карпатах не так вже й багато, і "тусять" вони  переважно в дебрях, де люди практично не заходять... Та й взагалі уникають нас з вами.
Я вже третій рік в червоній палатці сплю... і нічо... ніхто не приходить Smiley

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #14 : 13:28, 14 Лютого 2011 »


Я вже третій рік в червоній палатці сплю... і нічо... ніхто не приходить Smiley

оО, я теж палатку червону хочу Smiley

розкажеш це ведмедям blush2 crazy

Любий Віталичку, медведиків я не боюся, швидше вони мене wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF