Косів: форум міста та району
11:27, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Ви підтримаєте цей проект?
Так, я підтримую проект і перерахую кошти! - 12 (70.6%)
Ні, я не підтримую проект - 2 (11.8%)
Ще не визначився - 3 (17.6%)
Всього голосів: 17

Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відновлення басейну в місті Косові  (Прочитано 87607 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #60 : 09:52, 30 Листопада 2011 »

Та ж ніхто й не сперечається.
Іде мова тільки про те,що потрібно співставляти  власні   бажання з власними можливостями.
Reality
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 143


« Відповідь #61 : 14:17, 01 Грудня 2011 »

поставте урни для збирання коштів в супермаркетах, в маг. Старий Друже обовязково, в церквах навіть, а шо?  А я побіг в ОщадБанк, переведу 38 грн. на папери А4.  Smiley

Нема життя без звуків мрії... http://www.santaproperty.com
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #62 : 13:43, 07 Грудня 2011 »

На Дніпропетровському форумі обговорення Косівського басейну йде навіть жвавіше ніж у нас Smiley
Може тому шо тема там називається «Фото загадка (почему западенцы ненавидели советскую власть)»...

Ось пару речень з обговорення:
  • на фото бассейн в г.Косив (нынешняя Ивано-Франковская область), довоенного периода (до того как Галичина стала частью СССР).
  • Похоже на термальный бассейн в Берегово, но не он, там гор нету, только холм большой слева
  • Крым? По рельефу вроде похоже...
  • То, что этот бассейн сейчас похож на мусорку виноваты оте самые гуцулы, а не советская власть. Не?
  • а я думал плавательный бассейн Метеор , в начальной стадии постройки ,а гора на заднем плане это маскировка завода КБЮ
  • Косив советских времен вполне можно спутать с курортами Швейцарии. Я так понял, что именно за это западенцы должны ненавидеть советскую власть. а
  • Лично мне дата постройки вышки глубоко по цымбалам. Я даже охотно соглашусь, что сначала построили саму вышку, а потом решили, дабы она не простаивала за зря, пристроить к ней бассейн. Тема же изначально поднималась с обсуждением того, что западенцы якобы имели объект до прихода советов, а потом его лишились. Как в последствии выяснили, местные жители не только не потеряли, а еще и обрели бассейн в лучшем, обновленном и более доступном качестве, когда любой селюк гражданин имел возможность отдать свое чадо в спорт и оздоровиться самому. А потерять умудрились уже при нєзалєжнасти.
  • Копии документов из архивов у меня есть. Они однозначно указывают на то, что:
    1. Естественное водоснабжение бассейна было повреждено во время прокладки новой дороги в 1952-58 году и восстановить его не удалось. Таким образом бассейн начал мелеть. Дорога ведёт и сейчас к бывшему "военному городку" и была нужна исключительно для военных.
    2. Т.наз. "реконструкция" в начале 1960-х производилась согласно совместного решения обкома компартии и облисполкома и силами в тч военных строителей, что косвенно подтверждает вину военных. Бассейн подключили к городскому водопроводу, Т.о. пришлось платить за воду, которая ранее была бесплатной.
    3. В настоящее время "реконструкция" бассейна нецелесообразна, поскольку у него нестандартная ванна и в таком виде он пригоден исключительно в "рекреационных" целях, но отнюдь не в спортивных, причем исключительно в тёплое время года, поскольку он открытый. Дешевле построить новый.
Кому цікаво — http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=239573 там вже майже 20 сторінок бесіди.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #63 : 14:05, 07 Грудня 2011 »

Перечитала. Чесно, ніколи б не могла й подумати, що когось в Україні ця тема може так зацікавити...
Прикро, але правду пишуть, що мусорник з басейну зробили вже ми.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #64 : 16:29, 07 Грудня 2011 »

Ще як вчився в школі,в початкових класах,у нас був один-єдиний урок з плавання на фізкультурі в басейні.
Це кінець сімдесятих.
Після того води в басейні не було.
Була якась квола спроба відновлення у 80-х,на літніх канікулах всі тренери ДЮСШ разом з вихованцями чистили ванну,там уже берізки встигли повиростати,потім було покладено частину плитку,але роботи так і не завершились.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #65 : 16:37, 07 Грудня 2011 »

Мда, східняків ніколи не переконати, треба тільки брати, везти і їм показувати, але на рахунок факту засраного басейну я згідний шо таке є, але ця "сенсація інтернету" в порівняні з закинутими заводами, шахтами і т.д. на сході ніщо в порівнянні з нами, так шо краще дивитися шо у них під носом, а потім вже пантрувати інших, зокрема і "гуцулів які засрали басейн радянщини"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #66 : 18:47, 07 Грудня 2011 »

поставте урни для збирання коштів в супермаркетах, в маг. Старий Друже обовязково, в церквах навіть, а шо?  А я побіг в ОщадБанк, переведу 38 грн. на папери А4.  Smiley
А чому 38 гр,Максим?
Порахували ж ,що 38 гр з кожного жителя,тобто переводь ще 38 за Зоряну,і 38 за підростаюче чадо Smiley
Andriy_D
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #67 : 14:35, 08 Грудня 2011 »

Цитувати
МФО: 336569

мфо НЕПРАВИЛЬНЕ! В ощадбанку на запит по телефону посилають на iнший телефон, який не відповідає, а потім хамлять.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #68 : 18:15, 08 Грудня 2011 »

Ощадбанк всім змінив реквізити, скоро відпишу нові.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #69 : 19:59, 12 Грудня 2011 »

Обновив реквізити (змінився рахунок і МФО).
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #70 : 15:39, 06 Березня 2013 »

Щось чути з басейном? Ато я знаю,що пан Михайло Бович вже,на жаль,помер.Є хтось,хто взяв на себе ініціативу?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #71 : 20:53, 13 Березня 2013 »

помер Бович і з басейном все закінчилось..
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #72 : 17:13, 13 Квітня 2013 »

Є новина по рожнівському басейну: з області виділять 150 тис. грн.
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF