Косів: форум міста та району
13:48, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Вища мiра"  (Прочитано 30172 раз)
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #30 : 21:30, 15 Березня 2012 »

ага а разом з тими виродками ше цю чувіху розстріляти http://ntn.ua/uk/news/murders/2012/03/15/7514
а взагалі ідеальний варіант був би якшо б ті троє цю мамку згвалтували а вона би їх вбила)))

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #31 : 21:36, 15 Березня 2012 »

Та всі ці люди пропащі покидьки, але мене найбільше вбиває те, що є ще гірші- ті, які за бабки допомагають відмазатись такій сволоті. Але всіх кидати в один казан не можна. Це ж хтось з працівників МВС не захотів терпіти таке свавілля і виклав відео допиту в інтернет. Респект таким людям(вони хоча і в системі, але деколи суперечать своїм колегам).
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #32 : 11:27, 16 Березня 2012 »

Ви таке говорите - всі за бабки... Я впевнена, що коли попадаються такі круті дядьки, то тут ніякі гроші в рух не йдуть, а судді просто хочуть, щоб їхні сім'я жила. Тому що такі люди нічого не бояться. Просто таке враження як ви пишете, що серед суддів немає нормальних людей, які абсолютно нічого не розуміють і бачать тільки долар. Гроші грошима, але є такі випадки, що просто в голову не вкаладається, як таке можна пробачати, і я не думаю, що завжди беруться гроші.
І повірте, якщо б погрожували життям дітей, то я впевнена, що любий, звичайно переживаючи, але виправдовували би таких покидьків. Адже, на жаль, держава не гарантує абсолютно ніякого захисту представникам держ.влади, крім тих 450клоунів. І сьогодні такий суддя буде героєм, а завтра до влади прийде або той комісований покидьок, або його якийсь "друг" і цього суддю посадать(це в кращому випадку), за те, що він купив собі ручку паркер за 1000 грн і де він взяв такі гроші з зарплати простого судді.
Я знаю, що тут можна написати, що ніхто їх не заставляв іти на роботу туди, але хтось же ж повинен працювати в таких держ.установах.
В нас влада така - це наша головна проблема. Якби все починалося зверху, то й не було б ні з суддями, ні з ДАІ, ні з лікаряминіяких корупційних проблем.
На мою думку, останні - оцього треба боятися. Бо ти йдеш довіряєш життя - і не знаєш чи ти прийшов до лікаря чи до вбивці. Чи тебе прооперують, бо ти хворий, чи просто їм треба зробити тебе таким, бо ти заплатив за прийом. А якщо не заплатиш -то ніхто тебе дивитися не буде. Ось це страшно. Короче, щось багато букв...  drinks drinks drinks БУде в нас ще все добре. Побачите!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #33 : 13:57, 16 Березня 2012 »

В нас різні думки і це нормально. Щодо лікарів то тут також буває по різному... і чогось в мене така практика, що чим менше професіоналізму в лікаря то більше наглості й потреб... А на рахунок твоєї думки про погрози то повір ця система працює по іншому(можливо є й такі випадки, як ти розказуєш, але в більшості все проходить по взаємній згоді і не треба погрожувати). Я написав, що не розділяю ні тих хто робить злочин, а ні тих хто його прикриває(така собі в мене думка). Ти пишеш про ДАІ. І тут так само все по згоді. Я ще жодного разу не давав гроші(правда маю 2 записи в талон) і не чув щоб у когось вимагали і руки викручували(безмежне хамство і беззаконня з боку даїшників буває, але за горло, щоб вибити хабар не беруть). Чи багато там порядних людей??? судити не мені, але думаю, що їх меншість, як і в інших правоохоронних органах. Але є винятки- працівники, які викладають в мережі відео з нарад де їм розказують "як заробляти на дорозі". І в даному випадку(згвавтування дівчини) знайшовся працівник, який так зробив. Це означає, що він не зміг миритися з тим, що роблять його колеги...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #34 : 14:05, 16 Березня 2012 »

реаль постріляти тих підорів і нахрен цих судів
І що? так все легко й просто? А мені здаеться- треба розібрати а органи (у потерпілої нирки відказують, шкіри 50%, от і...). Для деяких злочинів "повісити-застрілити"- неадеквата кара абсолютно. А потім ще з одною ниркою й попрацювати заставити, є в нас руддники ще?.
Повторююся, але вважаю, що  в більшості випадків швиденько розстріляти- неправильно, правильно хіба що на війні.

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #35 : 16:15, 16 Березня 2012 »

В нас різні думки і це нормально. Щодо лікарів то тут також буває по різному... і чогось в мене така практика, що чим менше професіоналізму в лікаря то більше наглості й потреб... А на рахунок твоєї думки про погрози то повір ця система працює по іншому(можливо є й такі випадки, як ти розказуєш, але в більшості все проходить по взаємній згоді і не треба погрожувати). Я написав, що не розділяю ні тих хто робить злочин, а ні тих хто його прикриває(така собі в мене думка). Ти пишеш про ДАІ. І тут так само все по згоді. Я ще жодного разу не давав гроші(правда маю 2 записи в талон) і не чув щоб у когось вимагали і руки викручували(безмежне хамство і беззаконня з боку даїшників буває, але за горло, щоб вибити хабар не беруть). Чи багато там порядних людей??? судити не мені, але думаю, що їх меншість, як і в інших правоохоронних органах. Але є винятки- працівники, які викладають в мережі відео з нарад де їм розказують "як заробляти на дорозі". І в даному випадку(згвавтування дівчини) знайшовся працівник, який так зробив. Це означає, що він не зміг миритися з тим, що роблять його колеги...
Просто я не знаю приклади, коли прикривають злочин простих людей. Коли якісь алкаші, наприклад, за бутилку горілки вбив когось чи вподобав якусь дівчину і згвалтував, їх однозначно посадять. (хоча звичайно в таких випадках вищої міри покарання не потрібно, 10-15 років). Тут з правосуддям все в порядку по-моєму. А прикривають якраз тих, хто має якусь не скільки владу, скільки ім'я. І тому з ними не так все просто. Судді просто не мають іншого виходу. Я впевнена на тисячу відсотків. Звичайно є уроди, але я не згідна,що їх більшість, я думаю їх меншість.
Взагалі я, наприклад, би ні за які гроші не пішла працювати в суд суддею. Я б за себе боялася!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #36 : 19:19, 16 Березня 2012 »

Ну думаю, що цей випадок стане показовим і посадять цих ... на довго, а там(на зоні) вже не буде кому їх захищати і їхні попки будуть радо прийняті на загальні потреби і  судилище.
 А щодо суддів і всіх решта... то не думаю, що в нас все ще буде добре! Бо треба було починати ще в 91 році. Україна незалежна, а прокурори, МВС і суди залишились в спадок від СССР. Треба було тоді ще зробити чистки і був би зараз порядок.    
Думаю, що нам треба брати за приклад Грузію. Реформа в правоохоронних органах принесла їм порядок в усіх галузях, що можна лише сказати про 10 місце в рейтингу інвестицій(це так туди вкладають не враховуючи що там була війна з Росією), а ми на сто хз, якому(десь там між Африканськими відсталими державами і війною в нас не пахне. Хіба, що держава проти народу воює).  А чого... та того, що ми не хочемо визнати правди... Ми не провели чисток... Ми признали, що фашизм це зло, а комунізм... а чого ті прокурори і судді, які катували людей, які відстоювали Україну, зараз отримують пенсії більші ніж ті хто боровся за її волю... чого ті архіви або пропали або засекречені... Русіш розвєтчік керує нашими спец службами, а ми шукаємо чи багато там норм людей... і ще надіємось на краще... а... прийде хтось такий бравий і поставить всіх на місце... ждьомс
 Можливо воно й змінеться, але тоді коли ми будемо міняти Сталінські закони не під тету Юлю, а для всіх людей. Та й про суддів показують правду лиш тоді, коли вони когось з влади за попу кусають...
  
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF