Косів: форум міста та району
19:40, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321603 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #225 : 23:37, 23 Січня 2012 »

ніпанятна, а шо Юра робить на Бандери... якшо він по вул. Шевченка, пров. Шевченка і вул. Тихій? Незнаю

Born stupied? Try again!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #226 : 23:45, 23 Січня 2012 »

А Юра депутат передовик

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #227 : 23:51, 23 Січня 2012 »

На Бандери є земельний  конфлікт, де котлован.Я там регулярно в складі земельної комісії.Разів десять вже туди виїжджали за два роки.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #228 : 11:48, 24 Січня 2012 »

та я маю на увазі в і-неті десь є який депутат, на якій вулиці?

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #229 : 19:47, 24 Січня 2012 »


Скажу ж зразу, мені то таке, нікого захищати не хочу, але 3 депуатати діти яких отримали наділи були противниками того щоб діти писали заяви... один з них взагалі голосував проти всіх хто був не з його вулиці, фракція "свободи" також голосувала проти по "неетичним земельним питанням".
Скажу так, мені то таке, нікого звинувачувати не хочу, але якщо б ті 3 були реально проти то їхніх дітей мали б зразу відсіяти на зем комісії. Або у вас там у раді велика неповага до своїх колег...
Назаре,нереально всім догодити,бо часто потреби в людей діаметрально протилежні,і завжди якась із сторін незадоволена,або й обидві.
Треба просто поступати так,як вважаєш справедливим.Ото й усьо.
Ну не знаю наскільки мені вдалося втілити свою думку, але я й про це саме написав, що і ти(не завжди вдається написати правильно і влучно). А щодо таких депутатів, як ти, то мені прикро, що їх мало(мо взагалі ти сам один такий косівський унікальний "динозавр"). Треба таких людей за руки й ноги тянути в депутати, а ще раз взяти і вибрати газдівського мера(ділового і ученого ми вже мали і маємо)...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #230 : 11:52, 26 Січня 2012 »

Дві статті про депутатів і землі:
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #231 : 12:14, 26 Січня 2012 »

А щодо таких депутатів, як ти, то мені прикро, що їх мало(мо взагалі ти сам один такий косівський унікальний "динозавр"). Треба таких людей за руки й ноги тянути в депутати


Назаре,зав"язуй з цею писаниною,бо вже чую,як за спиною шуршать крила Smiley




Це ще не все.У нас деякі депутати взагалі страх втратили.
Є така ситуація:біля базару,там де  два дерев"яні магазинчики з хлібними виробами стоять,є невеликий клаптик,3х4м.
Цей клаптик сподобався одному громадянину,написав він заяву про наділ в аренду.Пішли ми туди,подивилися,поговорили з мешканцями будинку,біля якого та ділянка - і відмовили,поскільки там ще й лінія електропередач стоїть.
На слідуючу сесію поступає вже заява від депутата на той кусок.Відмовили.На слідуючу ще одна заява від ще одного депутата.В нього магазинів по району і області штук 5,не рахував точно,але для повного щастя не стає 4х3метри.Так що мене на земельній комісії пробило вже на ненормативну лексику,щоб пояснити,що повинні бути якісь рамки для наглості.
Словом,болото ще те...
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #232 : 21:48, 26 Січня 2012 »

Написав свою особисту думку. Будеш щось зле робити то дам тобі дьогтю повну бочку. За це не переживай...
щодо депутатів- чого ж тоді ви не відмовили тим 3 депутатам, які самі відмовлялись від ділянок (хіба що ті троє були жінками(то в них так буває кажуть ні, а надіються, що буде так)).
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #233 : 22:18, 26 Січня 2012 »


щодо депутатів- чого ж тоді ви не відмовили тим 3 депутатам, які самі відмовлялись від ділянок (хіба що ті троє були жінками(то в них так буває кажуть ні, а надіються, що буде так)).

Хто відмовлявся?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #234 : 22:24, 26 Січня 2012 »

на рахунок дерибан по-косівськи, так звичайно, але й це все могло виглядати ще по іншому, і називалось би то все "секретні матеріали" і ніхто нічого б не знав.
Скажу ж зразу, мені то таке, нікого захищати не хочу, але 3 депуатати діти яких отримали наділи були противниками того щоб діти писали заяви... один з них взагалі голосував проти всіх хто був не з його вулиці, фракція "свободи" також голосувала проти по "неетичним земельним питанням".
Скажу так, мені то таке, нікого звинувачувати не хочу, але якщо б ті 3 були реально проти то їхніх дітей мали б зразу відсіяти на зем комісії. Або у вас там у раді велика неповага до своїх колег...
Роман писав про таких сміливців, але мені то шось видалось неконкретним. Бо якби хтось хотів, щоб його дітям не дали... то їм би напевне і не дали... Хіба що я повторюсь, але ви там неповажаєте своїх колег і не дослухаєтесь до їхніх бажань!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #235 : 12:44, 27 Січня 2012 »

Хто відмовлявся?
Ну то що були такі депутати, які відмовлялись від ділянок?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #236 : 13:29, 27 Січня 2012 »

Не було.Дальше бесід що проти того,щоб сину/дочці дали ділянку - не йшло.А говорити,як відомо....
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #237 : 16:10, 27 Січня 2012 »

Ви трошки не про те.
Вже десь писав:
1)iнсайдерська iнфа. Тобто про д1лянки й т.д. повиннi знати всi
2)син/дочка- так1 ж громадяни (як й депутати), п1сля пункту 1.
3)Тарас не зовс1м та газета, але не в тому справа, просто повинна бути в1дкрита 1нформац1я, Передзв1н в сил1 це зробити при бажанн1.

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #238 : 16:28, 27 Січня 2012 »

Ви трошки не про те.
Вже десь писав:
1)iнсайдерська iнфа. Тобто про д1лянки й т.д. повиннi знати всi
2)син/дочка- так1 ж громадяни (як й депутати), п1сля пункту 1.
3)Тарас не зовс1м та газета, але не в тому справа, просто повинна бути в1дкрита 1нформац1я, Передзв1н в сил1 це зробити при бажанн1.

Петро,я тобі пояснюю нашу точку зору(фракції нашої) на земельну проблему:
фактично ,місцева влада має досить небагато повноважень.Наділ земельних ділянок - один з небагатьох винятків.
Це та сфера,де ,при бажанні,можна можна зменшити соціальний перекіс,який склався в суспільстві/громаді.
Тобто,є дуже багато людей в надзвичайно скрутному матеріальному становищі.І ці кілька сотиків для декого можуть бути як манна небесна.Отримав,продав,і вирішив дуже болючі питання в житті.
Насправді все виходить навпаки.Той,хто в змозі заробити собі на  землю - отримує бесплатно,а тому хто не може,але життєво необхідно - не дають.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #239 : 13:55, 28 Січня 2012 »

Світла нема вночі по Шевченка !!!!!!!!

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Сторінок: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF