Косів: форум міста та району
23:00, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321609 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #165 : 18:51, 20 Жовтня 2011 »

це я і мав на увазі: конкретне запитання — відповідь, а для персональних дискусій і вияснення стосунків є загальний розділ або ше краще приватні повідомлення.

Та вродь стосунки ні між ким не виясняються.А дискусії всі по темі.Мож троха десь градус шкалить  - ну так на то воно і дискусія Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #166 : 19:05, 20 Жовтня 2011 »

По-перше дякую Стасу за "прибирання". Мене реально понесло...Якщо не пронесло. Просто деколи мого вуйка косівські люди сприймають за мого тата і виписують за його гріхи. Та й сам я не знав, що вже не має в Косові більш нужденних, як вони. Я й сам спочатку те спростовував. Бачив список, але не доходило, що там такі нужденні(фамілія дочки по чоловікові), а звинувачення вислухав я. Тому й понесло. Сорі. Почав чесати... Якби не Юра ми б взагалі не мали б інформації, що на тих сесіях робиться(це не реально, щоб всі 10тис. нас. прийшли на сесію). Я взагалі не розумію, як деякі депутати обираються по декілька разів підряд. А коли запитуєш чого балатуєшся і що зробив то чуєш... Весь бюджет зїдають садки, а йду щоб ще дурніші за мене не пройшли- принаймі це сказала людина, яка була при 3-4 скликаннях і отримала десь 1га землі. Мене аж тіпає. Тому люди й всіх в один казан мішають.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #167 : 19:18, 20 Жовтня 2011 »

На прохання Назара, підчистив його не зовсім коректні повідомлення.

І нагадаю шо ця тема більше інформаційна як дискусійна. Якшо треба подискутувати — створюємо нову тему. Але без образ і звинувачень. Якшо вже не ходите на сесії, то хоча б поважайте депутатів які витрачають час і викладають для вас інформацію.
мля всьо пропустив wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #168 : 19:28, 20 Жовтня 2011 »

мля всьо пропустив wall

можеш звернутися до першоджерела crazy

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #169 : 21:19, 20 Жовтня 2011 »

А щодо пункту 3.10.?

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #170 : 21:45, 20 Жовтня 2011 »

Щодо пункту 3.10:
Як відомо,в центрі Косова розпочато будівництво 60-ти квартирного будинку біля церкви,що будується.
Жильці сусіднього будинку протестують проти цього будівництва,так як у них забрали частину прибудинкової території,
новобудова закриє частину вікон з південно-західного боку.
Але дану ділянку підприємець отримав в оренду ще в 2003-му(або в 2004-му році),з того часу регулярно сплачував орендну плату,виготовив пакет необхідної документації,з висновками всіх служб,обласного архітектора і т.д,виготовив проект будівлі,який коштує в наш час багато-багато тисяч гривень.
Тобто,законних підстав відмовити у будівництві міська рада,яка ж раніше надала цю ділянку під будівництво  - немає.
Зійшлися на тому,що буде ще раз проведена експертиза документації забудовника,будівництво до кінця експертизи припинено.

Дуже неприємна ситуація,бо в кращих традиціях місцевої влади,земельна ділянка надавалась втихаря,ніхто з жильців прилеглих будинків не знав про це.
З одного боку нинішня влада мала б захищати інтереси громадян міста,а з іншого - мусить  дотримуватись домовленостей,
заключених попередньою владою.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #171 : 23:15, 20 Жовтня 2011 »

а як там справи з машиною-поливачкою, яка має відношення до пункту 3.10

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #172 : 23:35, 20 Жовтня 2011 »

Дозвіл на відкриття торгової точки,це бамага,яку раніше необхідно було вибрати для початку торгівлі.
Поясни бо я не вкурсі діла. Як тепер має відбуватися? Взагалі не треба вибирати дозвіл? Чи може замінили на інший папірець або інша установа надає дозволи?
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #173 : 10:24, 21 Жовтня 2011 »

а як там справи з машиною-поливачкою, яка має відношення до пункту 3.10
... бесіда була недавно, йшлося про іномарку в доброму стані, чоловік пам"ятає і абсолютно не відмовляється від того що обіцяв. Цей пункт постійно на контролі.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #174 : 10:41, 21 Жовтня 2011 »

Поясни бо я не вкурсі діла. Як тепер має відбуватися? Взагалі не треба вибирати дозвіл? Чи може замінили на інший папірець або інша установа надає дозволи?


так розумію,що тепер достатньо тих документів,що видаються податковою.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #175 : 11:37, 21 Жовтня 2011 »


так розумію,що тепер достатньо тих документів,що видаються податковою.
Лиш хто тепер буде заключати договори на вивезення сміття??? колись це було обовязково, щоб відкрити торгову точку...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #176 : 13:09, 21 Жовтня 2011 »

Лиш хто тепер буде заключати договори на вивезення сміття??? колись це було обовязково, щоб відкрити торгову точку...

І тепер обов"язково.Приходить людина  з водоканалу,та й заключає.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #177 : 22:16, 21 Жовтня 2011 »

... бесіда була недавно, йшлося про іномарку в доброму стані, чоловік пам"ятає і абсолютно не відмовляється від того що обіцяв. Цей пункт постійно на контролі.
чим довше чоловік пам"ятає, тим менші шанси у громади, се моя суб"єктивна думка Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #178 : 11:26, 24 Жовтня 2011 »

чим довше чоловік пам"ятає, тим менші шанси у громади, се моя суб"єктивна думка Незнаю
я теж думаю що залізо треба кувати поки гаряче. Ну така вибрана тактика поки що.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #179 : 17:52, 20 Листопада 2011 »

А коли будуть включати світло на вулицях?
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF