Інформація від депутата
Косів: форум міста та району
05:53, 06 Грудня 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 249340 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #150 : 14:40, 20 Жовтня 2011 »

Віталік,коли дізнався  -  тоді й попередив.Свідченням того,що попередив вчасно ,є те,що твою заяву на тій сесії розглядали.

треба було бачити, як я її писав victory і підозрюю шо якби я не ремонтував компютера в міській раді, то не факт шо би попала на комісію Smiley

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

« Відповідь #151 : 15:27, 20 Жовтня 2011 »

я "за" те,щоб процес не штопорився з*ясовуваннями і великою кількістю вже неактуальних постів.

Ну наділили зем.діл., то наділили.
Навіщо з*ясовувати тут кому і що належить.

До речі, форумне звертання "ти".

ploskonos, як представник влади міг би писати,що ще нового зроблять або планують робити.
Чи за увесь рік вирішились тільки одне питання?!

Питання світлофора так і не вирішилось для прикладу.
Щодо тієї сім*ї,то "депутат мав ходити....".
Про що ти? А,може, почати треба з того, що депутат не знав,що мав зайти і запитати ту родину.

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген

Репутація: 36

Awards: KosivArt Порадник 2010

446895790
« Відповідь #152 : 16:15, 20 Жовтня 2011 »

Робота робиться постійно.
Якщо цікавлять результати - то можу тут написати нашвидкоруч щось типу проміжного звіту про свою діяльність і про діяльність фракції.
Тож:
1.Депутати фракції брали активну участь в організації та проведенні Дня міста і Фестивалю.
2.Беремо участь в "суботниках",які проводяться в Косові.
З ініціативи фракції,міська рада визнала та оформила право власності на будівлі Косівського Іінституту.
4 Працюємо на округах,зокрема -оформлення депутатських актів.
За інших не буду,але на моєму окрузі брав участь в перекритті 16-ти квартирного будинку по Шевченка 35,разом з депутатом від "Фронту Змін" Гуляком І. вибили в міськраді 2 лавочки,які разом з моїм працівником  установив біля музичної школи.Також куплені смітники,які встановлені біля тих лавочок.
5 Постійна робота в комісіях,зокрема я працюю в земельній,а це раз в тиждень забирає  мінімум половину дня.
6 Посприяв виготовленню Технічної документації на 60-ти квартирний будинок,що знімається з балансу Міської ради по вул.Шевченка,а також в процесі вибивання коштів в сумі 3800гр на його перекриття.
7 Уже писав - ініціював процес ексгумації та препоховання жертв політрепресій,виявлених на території Гімназії.
8. Вважаю значним досягненням,що з нашої ініціативи захистили інтереси ,я б сказав,стратегічного інвестора в Косові,який викупив спортбазу,і якому непродумані дії ради попереднього скликання вставляли палки в колеса.
І найголовніше,що ту ситуацію розрулили так,що не залишилось невдоволених сторін.

Ну і можна ще багато чого писати,але справедливості ради,треба відмітити,що в багатьох потрібних справах беруть участь депутати різних фракцій.

До речі,в неділю я,як голова фракції "Свободи" в міській раді ,маю звітуватись про виконану роботу перед керівником партії Тягнибоком,керівником обласної ради Сичем і громадянами Косова в Будинку Культури  о 13.00.

Соціально активних ,як і соціально байдужих,будемо раді бачити.
Там ,думаю,зможете озвучити всі свої претензії і побажання щодо результатів нашої роботи.
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #153 : 16:51, 20 Жовтня 2011 »

Просто цікаво чи було це за сприяння всіх депутатів, чи за рахунок їх мовчазної згоди!

Блін,Назаре,я холодний ,як до тебе важко доходить.
Пояснюю знову те ж саме:якщо твій родич,наприклад,голова такої ж по чисельності фракції,як і Свобода, разом з фракцією вирішив,що земельну ділянку з усіх його виборців найбільше потребує його дитина,то я не можу мати щось проти.
Бо вони представляють таку ж саму кількість виборців в раді,як і ми.Тим більше,що людина стає депутатом вже другий раз.Тим більше ,виграв мажоритарку,тобто конкретно за нього проголосувало декілька десятків цілком конкретних людей,які його знають особисто і довіряють.Хоч один з цих виборців підійшов до нього і запитав??!!
Ти живеш на окрузі,де він є депутатом,хоча,думаю,не являєшся його виборцем.Ти підійшов,запитав??!
Не підійшли? Не цікавить? Значить такий варіант вам підходить,значить голосуйте далі.
Ми пішли іншим шляхом,і з часом побачимо,чий шлях правильніший.
anv
Абориген

Репутація: 13

« Відповідь #154 : 16:59, 20 Жовтня 2011 »

Не сприймай то так близько. Просто через такі випадки потім усіх депутатів гребуть під одну гребінку. І тут уже ніц не поробиш.
vyluzja Franka
Абориген

Репутація: 50

життя шкодить здоров'ю

« Відповідь #155 : 17:20, 20 Жовтня 2011 »

Не сприймай то так близько. Просто через такі випадки потім усіх депутатів гребуть під одну гребінку. І тут уже ніц не поробиш.

... напевне треба пояснити в котрий раз все що описав Юрко. Щоб сесії ради не були схожими на сходняки чи міська рада - канторкою а жителі міста не були "лохами" чи чимсь таким для "властьімущих", для того ми там і є, і в наших діях є відстоювання інтересів жителів та інтересів міста Косова, а не своїх приватних і так буде надалі.
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #156 : 17:31, 20 Жовтня 2011 »

Порядок денний вчорашньої сесії:

* Зображення0663.jpg (76.93 Кб, 1024x768 - переглянуто 408 раз.)

* Зображення0664.jpg (83.29 Кб, 1024x768 - переглянуто 410 раз.)
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 100

« Відповідь #157 : 18:24, 20 Жовтня 2011 »

На прохання Назара, підчистив його не зовсім коректні повідомлення.

І нагадаю шо ця тема більше інформаційна як дискусійна. Якшо треба подискутувати — створюємо нову тему. Але без образ і звинувачень. Якшо вже не ходите на сесії, то хоча б поважайте депутатів які витрачають час і викладають для вас інформацію.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #158 : 18:35, 20 Жовтня 2011 »

можна детальніше по пунктах 3.3 та 3.5?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #159 : 18:37, 20 Жовтня 2011 »

Стас,тут я з тобою не зовсім згідний.Суть якраз в тому,що дана тема є і каналом зворотнього зв"язку між виборцями і депутатами,які її читають і пишуть тут.
А звинувачення і образи - ну це люди мислять сталими стереотипами,які утворились за роки спостереження за діями нашої влади.
Наше завдання зламати ці стереотипи,як і змінювати саму систему влади.

Прохання лише єдине,для особливо активних(не для anv) :старатися трохи думати головою перед тим ,як щось написати,і трохи підбирати форму своїм висловлюванням.
Бо виходить як з тименними гуцулами:якщо з ними спілкуєшся нормально - то зразу хамлять,лізуть на голову,вважають нормальне спілкування проявом чиєїсь слабості.Як тільки маршкнеш - зразу стают чємними і срібними.
А комусь хамити  і ставити на місце - нема ніякого бажання,стає цього лайна на всяких сесіях і комісіях,де не завжди нормальні слова розуміють.Тут хочеться просто конструктивної, розумної бесіди
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #160 : 18:41, 20 Жовтня 2011 »

можна детальніше по пунктах 3.3 та 3.5?

Бо 3.3 там якийсь такий брєд,шо мало хто шо зрозумів.Тому відклали до вивчення.
А по 3.5 - формальність,згідно якогось нового закону тепер  міська рада не має права видавати дозволи на відкриття торгових точок,тому прокурор наклав протест на рішення про відкриття,які були видані вже після вступу закону в силу.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #161 : 18:43, 20 Жовтня 2011 »

А по 3.5 - формальність,згідно якогось нового закону тепер  міська рада не має права видавати дозволи на відкриття торгових точок,тому прокурор наклав протест на рішення про відкриття,які були видані вже після вступу закону в силу.

це стосується і тої виділеної поза конкурсом ділянки одному депутатові біля податкової?

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 100

« Відповідь #162 : 18:47, 20 Жовтня 2011 »

Стас,тут я з тобою не зовсім згідний.Суть якраз в тому,що дана тема є і каналом зворотнього зв"язку між виборцями і депутатами,які її читають і пишуть тут.
А звинувачення і образи - ну це люди мислять сталими стереотипами,які утворились за роки спостереження за діями нашої влади. Наше завдання зламати ці стереотипи,як і змінювати саму систему влади.
це я і мав на увазі: конкретне запитання — відповідь, а для персональних дискусій і вияснення стосунків є загальний розділ або ше краще приватні повідомлення.
ploskonos
Абориген

446895790
« Відповідь #163 : 18:47, 20 Жовтня 2011 »

це стосується і тої виділеної поза конкурсом ділянки одному депутатові біля податкової?

Дозвіл на відкриття торгової точки,це бамага,яку раніше необхідно було вибрати для початку торгівлі.
А ділянка ,виділена підприємцю Луковій,дружині   депутата Лукова - до цього протест прокурора немає ніякого відношення.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #164 : 18:50, 20 Жовтня 2011 »

Дозвіл на відкриття торгової точки,це бамага,яку раніше необхідно було вибрати для початку торгівлі.
А ділянка ,виділена підприємцю Луковій,дружині   депутата Лукова - до цього протест прокурора немає ніякого відношення.

ясненько. я таку не вибирав, то і не в темі

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF