Косів: форум міста та району
17:47, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321600 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #135 : 23:59, 19 Жовтня 2011 »

тобто на виборах вирішується не лише розподіл сил в Раді, а й розподіл земельних ділянок? Indeed
А ти думав? Розподiл сил..., не смiшно...

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #136 : 00:00, 20 Жовтня 2011 »

Ну прийду я з Квіткою на сесію. І що будемо кричати кому землю давати, а кому ні. І яке мірило використовуєте для депутатів(я про заслужив на землю). Мо мої родичі тож заслужили?

Ну може в слідуючий раз допоможе зробити більш усвідомлений вибір.
І коли певні речі бачиш на свої очі,то можна підійти,і задати конкретному депутату конкретне запитання.Такі речі дисциплінують.
Про  "мірило " для отримання землі:звичайно,все це  дуже суб"єктивно,і зробити правильний вибір дуже важко,бо людей,які потребують допомоги,набагато більше,ніж тієї допомоги.
Про вибір нашої фракції я уже двічі писав вище,про вибір опонентів - теж.Їхня фракція вважає ,що самі нужденні - члени їхніх родин.Якщо люди вибирають їх повторно - значить вони з цим згідні,або погано поінформовані ,часто,внаслідок власної ліні і апатії...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #137 : 00:03, 20 Жовтня 2011 »

Про вибір нашої фракції я уже двічі писав вище,про вибір опонентів - теж.Їхня фракція вважає ,що самі нужденні - члени їхніх родин.Якщо люди вибирають їх повторно - значить вони з цим згідні,або погано поінформовані ,часто,внаслідок власної ліні і апатії...

от хай би той передзвін про це писав, а не....

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #138 : 00:20, 20 Жовтня 2011 »

от хай би той передзвін про це писав, а не....
Таки ти правий. Але такого не буде (третього номеру маю на увазi) Якщо писати в газетi всю iнфу (хто як голосував, хто чий родич... т.д.) то газету закриють моментально.

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #139 : 11:19, 20 Жовтня 2011 »

І взагалі про заслуги. Такчіаніді заслужив(не уявляю хто це, а можливо й справді заслужив). Хто це вирішив? Може жіночка, яка кожен ранок замітає місто заслужила більше? Чи може взагалі зробити відкритий аукціон і любий охочий зможе купити за найвищою ціною(правда, якщо ще щось залишилось)? Як там доречі кінотеатр(земля під ним)?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #140 : 11:34, 20 Жовтня 2011 »

І взагалі про заслуги. Такчіаніді заслужив(не уявляю хто це, а можливо й справді заслужив).

епохальний дядько! який пише заяви в усі можливі інстанції, викликаючи цим як мінімум гикавку в усіх, кого ця заява зачепила. але ми не про то. як тобі ото, шо на виборах ми вирішуємо, скільки земельних ділянок якій силі відійде, круто не?

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #141 : 11:37, 20 Жовтня 2011 »

круто не?
Цікаво, як потім всередині партій розподіляють кому і скільки відломиться? Бо якщо на 6 депутатів 2 ділянки то з 1 класу математики випливає, що має бути батл...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #142 : 11:54, 20 Жовтня 2011 »

Завдання партії не лише бути чистою, а й не давати какуляти іншим. А то получається ми добрі, а інші з Іваном Волод. то зло... А хіба не було б правильним контролювати колег і відстоювати потреби громади. Для прикладу: СВОБОДА йде на вибори в ВР, щоб там не дозволяти свавілля депутатів, щоб бути єдиним правим центром. А якщо пройдуть і скажуть: "Ну нас мало, а то що вкрали то на совісті тих хто голосував не за нас". Так діло не піде. Люди голосують за вас(СВОБОДУ), як за радикальну силу, яка саме не бере і перешкоджає іншим. Бо така тактика, як Орест не писав заяву на землю і він у нас №1 не дуже правильна

Назаре,я тобі вже не знаю який раз пояснюю:формально,юридично - люди нічого не порушують.Тому що такі ж самі громадяни ,як і ти.Тому ніяких претензій бути не може.Пиши хоч в прокуратуру,хоч в СБУ.
Питання в морально-етичній стороні,але мораль у кожного своя.
Наприклад,президент одного голосракого народу вважає нормальним пересуватись на найдорожчому в світі вертольоті,і формально,він нічого при цьому не порушує,а прем"єр якоїсь значно багатшої норвегії їздить на роботу на ровері.
Чому прем"їр Норвегії не літає на вертольоті ?Тому що якби спробував,то виборці на слідуючих виборах поставили б хрест на його політичній кар"єрі.

І ще,пишеш:"СВОБОДА йде на вибори в ВР, щоб там не дозволяти свавілля депутатів, щоб бути єдиним правим центром. А якщо пройдуть і скажуть: "Ну нас мало, а то що вкрали то на совісті тих хто голосував не за нас".
Якщо бути реалістом,то при проходженні кількох депутатів в парламент,не треба вважати,що все зразу поміняється.
Бо при всьому їхньому бажанні ,меншість нічого зробити проти більшості не може.
Головне завдання кожної парламентської партії - це отримати публічність,щоб люди почули твою позицію,побачили твої дії.
Тоді на слідуючих виборах ,можливо,в раду попаде кількість депутатів від партії,яка буде здатна щось змінити.
а "раз - и в сказку" - не буває.

По кінотеатру - без змін,належить Міськраді.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #143 : 12:29, 20 Жовтня 2011 »

Як воно голосується? Пакетом чи кожна ділянка окремо?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #144 : 12:42, 20 Жовтня 2011 »

Голосувалось слідуючим чином:спочатку голосують за ті кандидатури,яким вирішено наділити ділянку на погоджувальній раді,яка відбувається перед сесією.За кожну окремо,згідно закону.
Заяви решти заявників,яким не вистачило ділянок - відкладаються,з тим,щоб в разі появи вільних земель - вони б могли на ці ділянки претендувати.Не відмовляємо.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #145 : 14:07, 20 Жовтня 2011 »

Від слова"зарісоватися" мене теж шлях трафляє.
Щодо моїх пропозицій,то не були виконані попередні. Тому,впевнена, що не будуть виконані і наступні. Але я оптиміст.

Як воно голосується? Пакетом чи кожна ділянка окремо?

anv, що тобі з того?



До теми: 1. чекаю звіт з сесії.   2. Чому в списки не була включена багатодітна сім*я Солиджуків з вулиці Вітовського? Там є 7-о дітей

Time is not on your side.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #146 : 14:15, 20 Жовтня 2011 »

До теми: 1. чекаю звіт з сесії.   2. Чому в списки не була включена багатодітна сім*я Солиджуків з вулиці Вітовського? Там є 7-о дітей

а вони писали заяву?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #147 : 14:22, 20 Жовтня 2011 »

Від слова"зарісоватися" мене теж шлях трафляє.
Щодо моїх пропозицій,то не були виконані попередні. Тому,впевнена, що не будуть виконані і наступні. Але я оптиміст.
До теми: 1. чекаю звіт з сесії.   2. Чому в списки не була включена багатодітна сім*я Солиджуків з вулиці Вітовського? Там о дітей


Які попередні пропозиції не були виконані?
Думаю,що якщо є така родина,то їх мав повідомити депутат ,який представляє даний округ.
Не повідомив - значить вони не написали заяву - автоматично  не могли ні на що претендувати.
Питання аж ніяк не до мене.
До речі,якщо Ви знаєте таких людей,то могли б самі до них підійти,і сказати,що на сесії будуть роздавати земельні ділянки.
Адже я про це повідомив тут в  темі, перед сесією.На 8-й сторінці ,« Відповідь #112 .

По звіту з сесії,який Ви чекаєте:якщо цікавить  результат питання,яке стосується Вас особисто,а саме - погодження меж земельної ділянки,на яку виробляє документи Ваш родич,без Вашої згоди - то вирішено воно не на Вашу користь.
Межі гр.Іванчуку сесія погодила без Вашої згоди.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #148 : 14:31, 20 Жовтня 2011 »

Адже я про це повідомив тут в  темі, перед сесією.На 8-й сторінці ,« Відповідь #112 .

ну попередив ти, мяко кажучи, аж ніяк не заздалегідь.. хоча міг і раніше acute

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #149 : 14:36, 20 Жовтня 2011 »

ну попередив ти, мяко кажучи, аж ніяк не заздалегідь.. хоча міг і раніше acute

Віталік,коли дізнався  -  тоді й попередив.Свідченням того,що попередив вчасно ,є те,що твою заяву на тій сесії розглядали.
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF