Косів: форум міста та району
22:35, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321608 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #120 : 14:33, 26 Серпня 2011 »

Депутатів серед них немає.Родичі депутатів є.
В принципі,згідно Конституції,такі ж громадяни,мають право на земельну ділянку.
Наша фракція,як уже писав,відстоювала перші два прізвища в списку.
Крисяк виховує 7-ро дітей.Стринадюк - хата в ділянці зсуву.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #121 : 14:39, 26 Серпня 2011 »

Добре б було щоб коли зявляються нові вільні ділянки про це маштабно інформувалося. І взагалі чого така практика відразу ж роздавати. А на завтра щось залишити в резерві?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #122 : 14:50, 26 Серпня 2011 »

На жаль,нові вільні ділянки з"являються рідко.Практично все вже роздали в попередні скликання.Дана ділянка на об"їздній була повернута в запаси міськради через суд.
В резерві залишили ділянку на Полі чудес,відсуджену в "Гуцульщини",розміром,якщо не помиляюсь 4 га.
На неї накладено мораторій,тобто законсервована на майбутнє.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #123 : 16:14, 19 Жовтня 2011 »

Вибачай,шо довго чекав,але краще пізно,як ніколи
Бачив той список 3 рази, але сьогодні доперло, що там є мої родичі депутати. Вітаю!!! На мої запитання, що там щось лизнув? Завжди одне й те саме- ці руки нічого не брали... Юра на моїй пам"яті чув з твоїх вуст бесіду, що ти щирий українець. Сам землю не береш і іншим не даш.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #124 : 18:34, 19 Жовтня 2011 »

Тобто?
Серед тих ,хто взяв ділянку ,дійсно,є твої родичі.
Як я писав вище - депутати та члени їх родин - такі ж громадяни,і користуються такими ж правами,як і інші.
Але тут крім прав, є ще питання моралі і етики :звичайно,депутату легше "вибити" ділянку,ніж простому смертному,бо депутат володіє більшим об"ємом інформації про розподіл,ну і наділ ділянок залежить від коллег-депутатів.
Я  особисто вважаю ,що є неетично користуватися цими перевагами.При цьому часто-густо депутати,члени родин яких отримують наділи,є людьми небідними,з кількома бізнесами...
Тому наша фракція домовилася на початку скликання,що ніякими подібними "благами" ми користуватись не будемо з принципу.


Що стосується  "ти щирий українець. Сам землю не береш і іншим не даш "  : землю даю не я ,а сесія міської ради.
За себе я відповідати можу,а за інших  - зокрема за чиїхось родичів  - ні.
Як я вже писав,за депутатів від Свободи проголосувало приблизно одна шоста виборців Косова,тому нам було запропоновано представити кандидатури на одну шосту частину від 13-ти наявних ділянок,що складає 2(дві)штуки.
Ми запропонували Крисяка і Стринадюк(того Стринадюка,який не э твоїм родичем),і вони отримали.
Вони не є чиїмись родичами з нашої фракції,а Стринадюка в нашій фракції ,крім Ореста,ніхто навіть на вигляд не знає.
Знаємо тільки,що там біда.
А те,що від інших фракцій запропонували себе,любимих - це їхні питання,хай вони тепер дивляться в очі своїм виборцям.
А виборці хай думають,за кого на слідуючий раз голосувати.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #125 : 21:28, 19 Жовтня 2011 »

ploskonos, до чого тут ці оправдання?!  
ЗАРІСОВАТИСЯ?!

Ставлення народу до депутатів цими постами не поміняєш!

Не вбивайте час тим,що ВЖЕ давно вирішено.
До теми: які нові зрушення?

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #126 : 22:17, 19 Жовтня 2011 »

Йо ніц тут нема шо сказати. Просто я тебе зрозумів так, що не тільки СВОБОДА, а й інші депутати нічого не отримають. Що означає твоє-"тобто?"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #127 : 22:23, 19 Жовтня 2011 »

ploskonos, до чого тут ці оправдання?!  
ЗАРІСОВАТИСЯ?!

Ставлення народу до депутатів цими постами не поміняєш!

Не вбивайте час тим,що ВЖЕ давно вирішено.
До теми: які нові зрушення?

Шановна,РІСОВАТИСЯ(яке дибільне слово) не маю ні бажання ,ні потреби.
Мені оправдовуватись нема перед ким і нема за що.
Задали питання,я дав відповідь.
Якщо маєте якесь особисте ставлення до депутатів - то розписуйтесь за себе ,а не за ввесь народ.
Та й депутати різні бувають,як і представники "народу".
Вбивати свій час чи ні  - вирішувати мені,а не Вам.Чому я його вбиваю - читайте в першому пості цієї теми.
Якщо ж ,читаючи чи пишучи в цій темі,Ви вбиваєте і свій дорогоцінний час - то пройдіть мимо,пишіть про те,яка музика звучить у Ваших колонках ,тощо...

Які зрушення Вас цікавлять?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #128 : 22:27, 19 Жовтня 2011 »

Йо ніц тут нема шо сказати. Просто я тебе зрозумів так, що не тільки СВОБОДА, а й інші депутати нічого не отримають. Що означає твоє-"тобто?"

Означає,що я не зрозумів суті твоєї претензії.Тому й дав розгорнуту відповідь.
До речі,вчора була сесія.На днях викладу звіт по ній.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #129 : 22:47, 19 Жовтня 2011 »

Означає,що я не зрозумів суті твоєї претензії.Тому й дав розгорнуту відповідь.
До речі,вчора була сесія.На днях викладу звіт по ній.
Хто сказав, що це була претензія. Просто аж сьогодні я прозрів. Пам"ятаю твою бесіду з І.І. де ти казав, що ця сесія не буде роздавати землю депутатам і що в Гладуна є заяви від усіх депутатів на отримання землі окрім Орестової. Тому й подумав, що не лише СВОБОДА, а й інші ніц не будуть мати... Не сприймай це персонально, бо пишу це до тебе, як до єдиного публічного і неоплямованого. А родичу можу тільки позавидувати... Хто ж не має бажання отримати земельку. Правда існують, якісь рамки між бажанням і совістю...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #130 : 23:02, 19 Жовтня 2011 »

Хто сказав, що це була претензія. Просто аж сьогодні я прозрів. Пам"ятаю твою бесіду з І.І. де ти казав, що ця сесія не буде роздавати землю депутатам і що в Гладуна є заяви від усіх депутатів на отримання землі окрім Орестової. Тому й подумав, що не лише СВОБОДА, а й інші ніц не будуть мати... Не сприймай це персонально, бо пишу це до тебе, як до єдиного публічного і неоплямованого. А родичу можу тільки позавидувати... Хто ж не має бажання отримати земельку. Правда існують, якісь рамки між бажанням і совістю...

Ти просто неправильно зрозумів.То було в попередньому скликанні,я тоді не був депутатом,але трохи знаю ту ситуацію.
Переважна більшість понаписували заяви(в тому й числі твій друг  і партійний бос твого родича ,з яким я вів ту суперечку),але Гладун не зареєстрував їх.Потім вмішався активний громадянин міста Ігор Такчіаніді,почав писати заяви в різні інстанції,це все почало спливати,і всі бажаючі тупо відморозились,мовляв ,нічого не писали.Тим більше - заяви не реєстровані.А я І.І. доказував,що він теж писав,і оригінал його заяви при бажанні неважко знайти.

Для повноти картини треба додати,що з депутатів,які були і в попередньому скликанні, і в цьому - заяви також не писали Гладун Д.,Довбенчук Ю. і Сомик В.Р.Може ще хтось,не знаю,най вибачають,як їх не згадав.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #131 : 23:10, 19 Жовтня 2011 »

Ну означає, що треба було й тепер шум підіймати, щоб всі охочі відморозилися!!!Це часом не той Такчіаніді, що зараз в списку?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #132 : 23:23, 19 Жовтня 2011 »

Ну означає, що треба було й тепер шум підіймати, щоб всі охочі відморозилися!!!Це часом не той Такчіаніді, що зараз в списку?


Той.До речі,людина стільки часу і сил потратила на боротьбу зі всякими ньюансами в попередньому скликанні,що вважаю,що отримав він ділянку цілком заслужено.
На рахунок "шум підіймати" - охочі не морозяться,бо цей шум практично нікого не цікавить.
Наші громадяни вважають,що їхнім громадським обов"язком є тільки опущення бюлетеню в урну,а подальші дії обранців їх не цікавлять.
Ждуть,як пані Квітка,коли до них у двері постукають "нові зрушення".
Причиною всієї подібної фігні є не погані депутати,пані Квітка,а пасивна позиція "народу",якому навіть в рідному місті впадло відірвати свої сідниці від теплої канапи,і піти на відкриту сесію,подивитись,чим займаються ваші обранці.
Чого ж тоді хотіти від верховної влади?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #133 : 23:42, 19 Жовтня 2011 »

Ну прийду я з Квіткою на сесію. І що будемо кричати кому землю давати, а кому ні. І яке мірило використовуєте для депутатів(я про заслужив на землю). Мо мої родичі тож заслужили?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #134 : 23:57, 19 Жовтня 2011 »

Як я вже писав,за депутатів від Свободи проголосувало приблизно одна шоста виборців Косова,тому нам було запропоновано представити кандидатури на одну шосту частину від 13-ти наявних ділянок,що складає 2(дві)штуки.

тобто на виборах вирішується не лише розподіл сил в Раді, а й розподіл земельних ділянок? Indeed

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF