Косів: форум міста та району
12:21, 20 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 322765 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #15 : 21:31, 30 Листопада 2010 »

коли наступне засідання?

Завтра перше засідання земельної комісії.Будем грунти дерибанити)))Ввечері відзвітую.
Наступна сесія в грудні,коли буде відома дата - напишу тут,ласкаво просимо,приходіт,споглядайте.
Це право кожного жителя громади,а для молодих і активних (чуєш,Віталику?),які йшли в депутати - це ще й обов"язок.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #16 : 23:55, 01 Грудня 2010 »

а шо взагалі за тема видавати депутатам земельні ділянки? за які такі заслуги?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #17 : 00:27, 02 Грудня 2010 »

кожен громадянин України має право на земельну ділянку, а депутати просто "січуть тєму" 

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #18 : 00:41, 02 Грудня 2010 »

а шо взагалі за тема видавати депутатам земельні ділянки? за які такі заслуги?

В моєму розумінні - це зловживання своїм положенням і обман виборців.Бо якби перед виборами кандидат в депутати сказав,що планує вибити ділянку на себе(жінку,тещу,дітей),то депутатом,ясне діло,не став би.
Користуються тим,що хоть біля маленького,але корита...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #19 : 00:49, 02 Грудня 2010 »

В моєму розумінні - це зловживання своїм положенням і обман виборців.Бо якби перед виборами кандидат в депутати сказав,що планує вибити ділянку на себе(жінку,тещу,дітей),то депутатом,ясне діло,не став би.
Користуються тим,що хоть біля маленького,але корита...
Не сказав би, що в даному випадку це таке вже зловживання. Це називаеться заморським словом "iнсайд", не один заморський мiллiардер зробив таким чином собi капiтал. Просто iнформацiя повинна бути доступна/прозора, 95% громадян не знають своiх прав, а депутати, в силу що близенько до маленького корита, про права знають чуть краще.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #20 : 00:55, 02 Грудня 2010 »

Не сказав би, що в даному випадку це таке вже зловживання. Це називаеться заморським словом "iнсайд", не один заморський мiллiардер зробив таким чином собi капiтал. Просто iнформацiя повинна бути доступна/прозора, 95% громадян не знають своiх прав, а депутати, в силу що близенько до маленького корита, про права знають чуть краще.

 Зараховано!

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #21 : 00:57, 02 Грудня 2010 »

Не сказав би, що в даному випадку це таке вже зловживання. Це називаеться заморським словом "iнсайд", не один заморський мiллiардер зробив таким чином собi капiтал. Просто iнформацiя повинна бути доступна/прозора, 95% громадян не знають своiх прав, а депутати, в силу що близенько до маленького корита, про права знають чуть краще.

В нас права в громадян теоретично рівні.Але в депутатів вони чомусь завжди виявляються рівнішими.
Не знаю,як з юридичної точки зору,але з моральної - як на мене - обман і зловживання,коли заможна  людина(депутат) отримує землю,а сарака з 4-ма дітьми - отримує відмову в зв"язку з відсутністю земель запасу.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 01:14, 02 Грудня 2010 »

В нас права в громадян теоретично рівні.Але в депутатів вони чомусь завжди виявляються рівнішими.
Не знаю,як з юридичної точки зору,але з моральної - як на мене - обман і зловживання,коли заможна  людина(депутат) отримує землю,а сарака з 4-ма дітьми - отримує відмову в зв"язку з відсутністю земель запасу.
коли сарака отримуе вiдмову- це майже 100% зловживання. Але я акцентував на тому, що сарака просто не в курсi, що вона таке право мае.

vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #23 : 11:39, 02 Грудня 2010 »

Добрий вечір,панство.
Я обраний депутатом Косівської міської ради...
Юрко молодець, і це факт! Smiley
Вибачте будь-ласка я трохи запізнився з цим.
Суть справи - я теж обраний депутатом Косівської міської ради.
Постараюсь, якщо Юрко не буде проти, деколи дописувати в цій темі факти роботи міської ради і свої думки на рахунок того, хоча в принципі все вищесказане Юрком є точною інформацією з висновками.
Очолюю комісію "Розвитку туризму, збереження культурно-історичної, архітектурної та наукової спадщини"
Якщо у когось є якісь питання чи пропозиції - звертайтесь.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #24 : 11:45, 02 Грудня 2010 »

Очолюю комісію "Розвитку туризму, збереження культурно-історичної, архітектурної та наукової спадщини"
Якщо у когось є якісь питання чи пропозиції - звертайтесь.
Під таку справу добре би створити окрему тему.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #25 : 15:42, 02 Грудня 2010 »

Під таку справу добре би створити окрему тему.

Не думаю,що є потреба.Враховуючи кількість коштів,які виділяються з бюджету міста на такі проблеми,багато виписувати не прийдеться))
Давайте вже все тут.Крім того,назва теми не вказує на якогось окремого депутата,тому ласкаво просимо всіх депутатів косівської міськради,які щось хочуть і можуть сказати.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 15:59, 02 Грудня 2010 »

Не думаю,що є потреба...
Ну чому ж, я би навiть примусово заставив депутатiв вести тут окрему тему кожного. Аби виборцям було видно хто чим займаеться, як голосуе i т.д. Тим виборцям в кого нету нема- форумчани би розказали.

borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #27 : 00:05, 03 Грудня 2010 »

інформація потрібна і цікава.Буду заглядувати сюди,бо дядько зовсім не хоче розповідати - все віднікується,каже "На форум заходь - там все і дізнаєшся"=)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 02:06, 03 Грудня 2010 »

інформація потрібна і цікава.Буду заглядувати сюди,бо дядько зовсім не хоче розповідати - все віднікується,каже "На форум заходь - там все і дізнаєшся"=)
читай вище, заставляй примусово (бо забуде)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #29 : 11:35, 07 Грудня 2010 »

Завтра перше засідання земельної комісії.Будем грунти дерибанити)))Ввечері відзвітую.
Є новини?
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF