Косів: форум міста та району
03:05, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321626 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« : 22:33, 25 Листопада 2010 »

Добрий вечір,панство.
Я обраний депутатом Косівської міської ради.
Одною з проблем місцевої влади в моєму розумінні є те,що після виборів громада не знає,чим займається влада.А влада часто-густо займається не геть тим,чим треба Smiley.
Для того,щоб не було зловживань представників влади,остання повинна ,згідно законодавства, періодично звітувати за пророблену роботу перед виборцями.Але самі розумієте,з дотриманням норм закону в нашій країні не завжди все складається...
Тому я вирішив вести цей звіт про свою роботу,а також про роботу міської ради,так би мовити в приватному порядку,звичайно,якщо Стас не заперечує.Щоб через 4 роки люди знали,хто із ху,хто працював,хто пропускав,хто пробував дерибанити,і щоб на слідуючих виборах косівський люд міг зробити більш свідомий вибір.
Також тут планую викладати найцікавіші моменти ,записані на відео,яке ми будемо записувати на сесіях.
Всі будуть мати змогу бачити ,хто як голосував по найбільш актуальних для міста питаннях,хто захищав інтереси громади,а хто інтереси всяких доморощених кланів і місцевих рішунів.
Оце й усе,завтра перша сесія,і ввечері перший мій звіт.
Попросив би юзерів відписати,чи на вашу думку актуальна тема,як ні - то не буду напрягати вас і напрягатися сам.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #1 : 22:43, 25 Листопада 2010 »

100% актуальна річ, завжди відчував повагу до політиків із заходу які ведуть блоги

чекаю на перший звіт 8-)  )

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #2 : 22:48, 25 Листопада 2010 »

іст гуд  victory

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #3 : 22:51, 25 Листопада 2010 »

"Чому я на форумi"- я вже формулював тут, повторюватися не буду. Так що тема однозначно актуальна.
Лиш би тобi не стало з часом лiниво. Важливо звичайно- хто ЯК голосував, але в першу чергу: за ЩО голосували, IMHO такоi iнфи людям не вистачае (що там взагалi вирiшують)

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #4 : 23:14, 25 Листопада 2010 »

Раз узявся - то буду писати постійно,чи ліниво,чи ні.Інакше б не починав цю тему.
Про голосування - маю намір викладати тут порядок денний сесій,писати про результати голосування по найбільш,як на мене,актуальних питаннях,якщо когось з дописувачів цікавитиме ще щось - буду відповідати.
А сьогодні була прелюдія - погоджувальна рада.Виступив новообраний мер,Фокшей Микола Миколаєвич,
говорив дуже правильні речі,про стратегію розвитку міста,про необхідність вирішення нагальних проблем спільними силами.Потім запропонував кандидатури заступника мера і секретаря ради.
На заступника запропонував свого опонента на виборах, діючого заступника - Сліпанюка Василя Михайловича,на секретаря - діючого секретаря - Фокшея Ореста.
Потрібно сказати,що депутатський корпус міської ради розділений на дві приблизно рівні групи:в першу входять представники Руху,КУНу,"Свободи" і деякі від інших партій,в другу групу входять представники Партії Регіонів,Фронту Змін,соціалісти,УНП,нашоукраїнці і також по одному-два дрібних партій.Остаточно конфігурація вималюється після завтрашнього голосування.
Досить різкі суперечки викликало питання призначення членів Земельної комісії,по цьому питанню та по ряду інших завтра розгорнуться найзапекліші баталії.
Справа в тому,що в Косові ще залишилося немало ласих шматків,особливо завдяки роботі ради попереднього скликання,коли у власність міста були повернуті руїни кінотеатру,лазні,басейну,старої музичної школи.Є багато охочих прихватизувати ці об"єкти разом з землею на халяву,руками послушних депутатів.
Нормально розпорядитись цим майном - одне з основних завдань цього скликання.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 23:20, 25 Листопада 2010 »

Нарешті серйозна і потрібна тема good
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #6 : 03:28, 26 Листопада 2010 »

Попросив би юзерів відписати,чи на вашу думку актуальна тема,як ні - то не буду напрягати вас і напрягатися сам.
Тема актуальна 1 ц1кава! Буду сл1дкувати  good
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #7 : 03:52, 26 Листопада 2010 »

тема потрібна.Вже цікаво,які сюрпризи нас чекатимуть!
Мене дуже цікавить зем.комісія .
Новій владі буде трохи важко,враховуючи недавні зміни...

Time is not on your side.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #8 : 14:02, 26 Листопада 2010 »

*говорить до себе: а в Коломиї хоч б один таке завів собі…*
Потрібна річ.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 10:23, 27 Листопада 2010 »

Відбули вчора першу сесію.
Після урочистої частини з нагоди вступлення на посаду голови міста,вручення посвідчень депутатам,почалась санта-барбара з вибором секретаря Ради.
Для тих хто не в курсі поясню в кількох словах:посада секретаря є однією з ключових в Раді.Крім того,що людині присвоюється ранг держслужбовця,секретар постійно перебуває в епіцентрі подій,обізнаний з усіма ньюансами по всіх питаннях(це я про доброго секретаря Smiley),без нього не може проводитись сесія,без його підпису не вступають в силу рішення сесії.Тобто,якщо на посаді людина добросовістна,то можна спати спокійно,якщо туди попадає якийсь штрейбрехер - труба,доходить до того ,що проводять рішення,які навіть не обговорювались на сесії,а підписані потрібними депутатами,ну і мер повинен бути "своїм".Кандидатуру на посаду секретаря висуває мер,поскільки їм разом 5 років разом працювати,а затверджується кандидатура таємним голосуванням.
Як я писав,на погоджувальній раді мер запропонував кандидатуру діючого секретаря - Фокшея Ореста,людину,яка сумлінно виконувала свої обов"язки в попередній раді,не заплямував свою репутацію жодними корупційними діями,не брав участі  в жодних дерибанах землі і т.д.
А потрібно сказати,що з 32 депутатів попереднього скликання майже 30 писали заяви на отримання земельної ділянки,причому писали люди небідні,часто маючи бізнес,2-3 магазини  і тому подібне.Отримали з певних причин не всі,але хотіло більшість.Орест в подібних справах участі не брав.
Тому його кандидатура була непідтримана в першому турі половиною депутатів.16 проголосувало "за",16 - "проти",один бюлетень визнано недійсним.
Виступили кілька депутатів,в тому числі і я.Суть мого виступу була така:хто хоче дерибанити власність громади - той проти.
Мер виніс кандидатуру Ореста повторно,16 -проголосувало "проти",17 - "за".Маємо нормального секретаря.
Ще був легенький двіж по земельній комісії,але все закінчилось компромісом.
Отакі пироги...

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #10 : 13:05, 27 Листопада 2010 »

слава яйцям шо ореста відстояли... а хто заступник?

Born stupied? Try again!
sv
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 139


« Відповідь #11 : 13:19, 27 Листопада 2010 »

Гроші отруюють людей?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #12 : 13:47, 27 Листопада 2010 »

слава яйцям шо ореста відстояли... а хто заступник?

Заступник Сліпанюк В.М.  
А взагалі,такий молодий ,перспективний,активний(соціально Smiley),як ти - мав би сам на сесії ходити і це все бачити на власні очі. wink3


Гроші отруюють людей?


Я би сказав,що отруюють людей не гроші,а відсутність принципів.Є люди небагаті,які нічого ніколи не вкрадуть,а є такі,що У віходку мають ,за перепрошення, золотий унітаз,а їм все-одно чогось по життю не вистачає.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #13 : 13:51, 27 Листопада 2010 »

Заступник Сліпанюк В.М. 
А взагалі,такий молодий ,перспективний,активний(соціально Smiley),як ти - мав би сам на сесії ходити і це все бачити на власні очі. wink3

усьо по плану... а на сесії таки принагідно буду приходити Smiley

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #14 : 02:15, 30 Листопада 2010 »

коли наступне засідання?

Time is not on your side.
Сторінок: [1] 2 3 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF