Косів: форум міста та району
22:27, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Майдан 2(Податковий кодекс)  (Прочитано 75728 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #75 : 23:11, 27 Листопада 2010 »

Вчора була перша сесія косівської міськради.Наймолодшому депутату 20 років.Є ще кілька 25-35років.
Повірте,ніхто з молодих і перспективних,крім Ореста,альтруїзмом не страдає.

Юра, тут тоже є нюанс, але то вже просто треба переходити на особистості.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #76 : 23:16, 27 Листопада 2010 »

Я ні з ким і ні з чим не воюю.
Я просто йду своїм шляхом.
Це і є моя позиція і мій метод.

 А пану julio повторю заяложені істини:якщо не цікавишся політикою,рано чи пізно політика зацікавиться тобою.Приклад з історії:після закінчення Першої Світової Війни в Україні було біля 5млн демобілізованих солдат,непереможна сила.Їхня позиція,тотожна Вашій("моя хата з краю"),привела до того,що вони ,не взявши зброю в руки,пізніше були вбиті як худоба,разом з своїми дітьми і внуками розкуркулені,заморожені в Сибіру і виморені голодом.В сьогоднійшній день це потрібно особливо пам"ятати...
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #77 : 23:31, 27 Листопада 2010 »

заяложені істини:якщо не цікавишся політикою,рано чи пізно політика зацікавиться тобою.

Краще пригадати, що стається з тими, хто активно цікавиться політикою.
Їх зазвичай, чомусь у цій "істині" не пригадують.
Напевно з огляду на жахливі наслідки (гільйотина — далеко не найстрашніший, моральна і психологічна деградація — це вже серьйозніше).

Приклад з історії:після закінчення Першої Світової Війни в Україні було біля 5млн демобілізованих солдат,непереможна сила.Їхня позиція,тотожна Вашій("моя хата з краю"),привела до того,що вони ,не взявши зброю в руки,пізніше були вбиті як худоба,разом з своїми дітьми і внуками розкуркулені,заморожені в Сибіру і виморені голодом.В сьогоднійшній день це потрібно особливо пам"ятати...

Це називається природній відбір. Нічого не поробиш. Я саме це й мав на увазі:


Зауважу, якщо хтось не зрозумів - ця позиція може виглядати і як абсолютно асоціальна, так і як єдино вірна. Але варіант, за яким всі «нормальні» просто вимруть — цілком можливий.
А нахріна мені жити за уродськими правилами, та ще й підтримувати таку систему, самим фактом своєї приналженості до неї?

Я відмовляюся брати в цьому участь. Звичайно, не важко зрозуміти, що я автоматично залишаюся «за бортом».
Але мені, просто не по дорозі з цією спільнотою.


Вчора була перша сесія косівської міськради.Наймолодшому депутату 20 років.Є ще кілька 25-35років.
Повірте,ніхто з молодих і перспективних,крім Ореста,альтруїзмом не страдає.

Тема відхідяється в бік психології та філософії =)

Влада така річ, що в першу чергу привертає увагу не тих, хто дбає про народ, а тих, хто дбає про себе особисто. Якщо колись буде інакше — це буде означати, що в тому місці люди перейшли на нову ступінь соціальної еволюції  Оплески

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #78 : 23:34, 27 Листопада 2010 »

Влада така річ, що в першу чергу привертає увагу не тих, хто дбає про народ, а тих, хто дбає про себе особисто.

це з власного досвіду, чи звідки?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #79 : 23:50, 27 Листопада 2010 »

Це називається природній відбір. Нічого не поробиш. Я саме це й мав на увазі:

Нагадаю Вам ,що теорія Дарвіна,зокрема природній відбір,дійсні для дикої природи,а не людського суспільства.
Я ні з ким і ні з чим не воюю.
Я просто йду своїм шляхом.
Це і є моя позиція і мій метод.


Ну,найлегше в тяжких умовах створити для себе свою філософію і жити з нею,як у мушлі.Мовляв,проти системи не попреш,шо я годен зробити?
Тоді нагадаю Вам про роль особистості в історії,і як ви згадали про гільотину і Робесп"єра,то повинні пам"ятати про Роберта Уоллеса,Жанну Дарк ,Індіру Ганді,Нельсона Манделу,Леха Валенсу і  багато інших.
Ясне діло,таких людей в історії  було відносно небагато,але останнім часом є немало прикладів,коли маленькі піщинки перетирали здавалося б супернадійні державні механізми.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #80 : 22:57, 28 Листопада 2010 »

Нагадаю Вам ,що теорія Дарвіна,зокрема природній відбір,дійсні для дикої природи,а не людського суспільства.

Можна скільки завгодно собі лестити тим, що ми ніби не «дика природа».
При великому бажанні, можна навіть з цим погодитись, але тоді доведеться погодитись і з тим, що той відбір, що діє в людському суспільстві навіть назвати не можна природнім. Тобто це вже абсолютно не природній, а скоріше антиприродній відбір.

Ну,найлегше в тяжких умовах створити для себе свою філософію і жити з нею,як у мушлі.Мовляв,проти системи не попреш,шо я годен зробити?

Хтось вважає, що «зробити» це обов’язково має бути щось масштабне (Жана д’Арк і т.п.).
Спілкуючись з простими людьми, які зірок з неба не хапають, дуже швидко доходиш висновку, що так звані особистості з їхніми ролями в історії тільки тому чогось варті (що під сумнівом), що навколо них є натовп простолюдинів.

Тоді нагадаю Вам про роль особистості в історії,і як ви згадали про гільотину і Робесп"єра,
Не стільки Робесп’єра, скільки неврівноваженого Марата з його закликами до масових страт та терору.

то повинні пам"ятати про Роберта Уоллеса,Жанну Дарк ,Індіру Ганді,Нельсона Манделу,Леха Валенсу і  багато інших.
Ясне діло,таких людей в історії  було відносно небагато,але останнім часом є немало прикладів,коли маленькі піщинки перетирали здавалося б супернадійні державні механізми.

Політики загалом постаті занадто суперечливі (така в них робота) для того, щоб робити з них якійсь взірець.
Я не той, хто міг би гідно оцінити їхню діяльність, але всі перераховані — як мінімум звичайні заручники обставин, а скорше — маріонетки.

Цитувати
немало прикладів,коли маленькі піщинки перетирали здавалося б супернадійні державні механізми.

Це дуже подібно на фразу з сучасного підручника по соціології.
Якщо державні механізми і розвалювалися, то тільки тому, що вже були прогнилими.
Саме ті, хто заніс той «грибок» й планомірно його «культивував» тепер переводить стрілки на «піщинки».
А «піщинки» й раді тій славі (такі вже в них характери).

це з власного досвіду, чи звідки?

Так, з власного досвіду.
Нічого корисного влада мені не дасть.
Мені у владі робити нічого.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #81 : 23:03, 28 Листопада 2010 »

Так, з власного досвіду.
Нічого корисного влада мені не дасть.
Мені у владі робити нічого.

можна нити шо все дуже зле, а можна пробувати шось змінити... кожному своє  victory

Born stupied? Try again!
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #82 : 23:21, 28 Листопада 2010 »

Та я не нию. Не ті роки =)
І не пробую (тому, що не маю права проводити «проби» на таких як я сам).
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #83 : 13:04, 29 Листопада 2010 »

 Цікава стаття  по сабжу

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #84 : 13:20, 29 Листопада 2010 »

народу на майдані зараз таки не мало: http://eney.if.ua/node/42
трансляція з твітера: http://eney.if.ua/node/50

Born stupied? Try again!
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #85 : 14:52, 29 Листопада 2010 »

Цікава стаття  по сабжу
Мені сподобалося.
Це саме випадок, коли людина на своєму місці і робить те, що найкраще вміє.


А їхати кудись, реалізовувати чиїсь політичні амбіції (може підкажеш чиї??) - так само - йдіть в сраку.НЕ моя, НЕ маленька точка зору на все це: "Коли не працює голова - втомлюються ноги"

* Треба віддати належне технологіям зомбування - не застарівають, бл…ді *


Думаю дехто з форумчан знайшов своїх однодумців у тій статті.
Чи не так, ЖБП?
та причому тут це, є говняна влада... так давайте її лишимо, бо ітак кращої не буде? мб і не буде, але не попробуєш - не узнаєш.  Indeed
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #86 : 15:03, 29 Листопада 2010 »

то шо я реалізовую, моя справа.. а Вас, шановний я би попросив не пхати в неї свого носа, якшо мене буде цікавити ваша думка на рахунок того чи іншого питання я обовязково до Вас звернуся. Indeed

Born stupied? Try again!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #87 : 15:28, 29 Листопада 2010 »

спеціятєльно для julio: http://www.pravda.com.ua/columns/2010/11/29/5624990/  Indeed

Born stupied? Try again!
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #88 : 18:40, 29 Листопада 2010 »

то шо я реалізовую, моя справа.. а Вас, шановний я би попросив не пхати в неї свого носа, якшо мене буде цікавити ваша думка на рахунок того чи іншого питання я обовязково до Вас звернуся. Indeed

Та нема питань.
Тільки май на увазі, що саме тим, що ти реалізовуєш, ти ВЖЕ запхав носа в справи тисяч людей.
Просто пам’ятай про це.

спеціятєльно для julio: http://www.pravda.com.ua/columns/2010/11/29/5624990/  Indeed

Це лиш підтверджує наміри «революціонерів»: їм лиш влада потрібна.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #89 : 18:45, 29 Листопада 2010 »

був би сенс, з тобою про шось сперечатися... уже і факти на водили, шо не хоч... як горохом об стінку  Indeed

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF