Косів: форум міста та району
05:11, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Даунхіл (downhill) у Косові  (Прочитано 45165 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #15 : 14:02, 12 Лютого 2011 »

Хаха, на цьому відео на 30 сек. таке саме і як у Яремчанському відео, такий тіпа підвис відео, взяд-вперед, ну абис так уже копіювати, то я незнаю яким треба бути, мавпа в руках з такою камерою і то би шось своє оригінальне придумала хД
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #16 : 00:39, 13 Лютого 2011 »

Хаха, на цьому відео на 30 сек. таке саме і як у Яремчанському відео, такий тіпа підвис відео, взяд-вперед, ну абис так уже копіювати, то я незнаю яким треба бути, мавпа в руках з такою камерою і то би шось своє оригінальне придумала хД
ну такі моменти є в кожному 2 байкфільмі. так би мовити еталон жанру. стандартне кліше.
але яку техніку не дай, якщо знімати не можеш, то знімеш погано. метри он на айфони знімають, де відео не краще, ніж на більшості фотомильниць і нормально виходить.

взагалі я думаю, що зараз валом посипляться фільми-клони лайф сайклз, бо цей фільм встановив новий стандарт байквідео, і тепер всі його будуть копіювати

стосовно вашого фільму:
1. постійне віньєтування. тупо харить. ну навчились ви користуватись ефектами мувімейкера, чи едоба чи чим ви там своє відео обробляли, ну використайте раз чи два на кілька секунд, і то, якщо це потрібно для стилістики. а дивитись весь ролик на кружечок в екрані буе.
2. відео тупо статичне. стоїть чувак на горі і йому сцикотно спуститись, ми це дивимось кілька секунд. потім він збирається з духом і їде. я розумію, що він чекав. поки йому скажуть, що можна їхати, але виглядає це так, як я написав.
далі він проїзджає спуск, навіть менше часу, ніж готувався і зупиняється. і ми розумієм, що він спустився всього нічого - менше сотні метрів.
у яремчанців схил теж коротенький, я там їздив, але відео динамічне - вони вихопили момент, як чувак ВЖЕ ЇДЕ показали його 3 секунди і він "зник від глядача в прекрасну далечінь". ми не бачим, що він там вигальмувався, і там рівно як стіл, і накатана дорога. для нас він їде далі той доооовгий данхіл з високої-високої гори. а щоб ми так думали, нам відразу підсовують іншого райдера, який так само пролітає повз нас і змінюється першим. і відчуття таке, що вони весь цей час їдуть, а камера просто між ними перемикається.
3. невдалі ракурси. я був і там де ви знімали. і там де вони. насправді у вас схоже був один момент, де гірка була крутіша, ніж в них, але на відео здається, наче ви їдете по пологому схилу, без перешкод, а в них виглядало, наче вони летять по настрімкому схилу з метровими каменюками. і все це - банально вибраний ракурс.
4. ну і якщо хочете знімати ще, то почитайте щось про компоновку кадру. зараз на фотосайтах на цю тему багато пишуть. відео це так само стосується. закони сприйняття зорової інформації ніхто не відміняв.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #17 : 00:53, 13 Лютого 2011 »

Яке в сра*і вінєтування ?!? то глазок дверний перероблений під камери, ніяких комп ефектів, всьо натурального, ніякого Кемерона і 3д )))

і блін, то яремчанське відео треба цілий день знімати, а коли я знімав то ніхто майже не ставав шоб спеціально якісь моменти знімати, я або на переді, або ззаду, або камера шльомі, всьо.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #18 : 01:02, 13 Лютого 2011 »

Яке в сра*і вінєтування ?!? то глазок дверний перероблений під камери, ніяких комп ефектів, всьо натурального, ніякого Кемерона і 3д )))

і блін, то яремчанське відео треба цілий день знімати, а коли я знімав то ніхто майже не ставав шоб спеціально якісь моменти знімати, я або на переді, або ззаду, або камера шльомі, всьо.

тобто ти з самого початку задумав зняти говняне відео?  crazy
зі. і даремно ти так, конструктивна критика дуже навіть корисна штука victory

Born stupied? Try again!
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #19 : 01:37, 13 Лютого 2011 »

та я коли побачив відео вперше і не критикував. щоб не відбити бажання.
еле коли пішли заяви в стилі "авпа в руках з такою камерою і то би шось своє оригінальне придумала" то й сказав.
яке б не було відео. але змонтувати на компі його можна ж було. та й відео з малою роздільною здатністю, але правильною композицією кадру краще за відео зняте крутою камерою. але як попало.

як на мене, знімати, як яремчанське відео, не так і складно - трохи досвіду, трохи почитати теорію, трохи подивитись метрів і можна робити.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #20 : 11:39, 13 Лютого 2011 »

Ей, всьо, я обідився, буду знімати в 3D





Ну знято якісно, в тому плані шо чітко, плавно, менш більш понятно, але знімав вуйко, який до цього крім весілля ніц не знімав напевне, подивились відіо з америки, копійнули трохи тай всьо, ну але побільше б й таких відіо.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #21 : 11:52, 13 Лютого 2011 »

Наразі відео даунхілу в Косові нема змісту обговорювати по якості чи змісту, головне шо воно є, а далі, думаю, буде краще. Іван зробить, якшо захоче Smiley

Як на мене, відео з Яремчі технічно якісне, але біднувате по змісту, немає родзинки.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #22 : 11:58, 13 Лютого 2011 »

Ну змісту і родзинки точно нема, кінець взагалі незрозумілий, ну впав пацан з ровера, а де закінчення авторської думки, треба ше було зняти шо він або встає і всьо норм. і їде щасливий шо покатався до машини, або його забирає швидка і везе щасливого.... ))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #23 : 12:11, 13 Лютого 2011 »

погода файна, так шо їдь знімай файніше відео, Буркут все по ділу порадив.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #24 : 13:03, 13 Лютого 2011 »

Наразі відео даунхілу в Косові нема змісту обговорювати по якості чи змісту, головне шо воно є,
істіну глаголєш
а далі, думаю, буде краще. Іван зробить, якшо захоче Smiley
от саме тому й треба критикувати, бо іноді зі сторони помилки видно краще. але обгрунтовано. просто вказувати на помилки, тоді наступного разу їх робити не будуть.
Як на мене, відео з Яремчі технічно якісне, але біднувате по змісту, немає родзинки.
по змісту і косівське і яремчанське бліднуваті. родзинка зёявиться з досвідом імхо
Ну змісту і родзинки точно нема, кінець взагалі незрозумілий
тут якраз все зрозуміло. це кліше байкфільмів ще з допотопних дізордерів 10річнохї давнини. там профі гепали з 12метрового урвища вниз, лутали дуже високо ітд.
а потім з титрами показували, як вони розбиваються, щоб школота на своїх гівняних роверах з базару не надумала повторити це.
і тільки останні рік-два від цього потроху відходять. тепер буває, що падіння вставляють на протязі всього фільму уривками. це якщо про фільми. на коротеньких роликах таким зазвичай не морочаться

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #25 : 13:32, 13 Лютого 2011 »

погода файна, так шо їдь знімай файніше відео, Буркут все по ділу порадив.
я не даунхільщик, в мене ще не сезон, я мерзну )) чекаю весни, треба ровер поміняти на легший і впірьод рєбята, в горби )))
bodko88
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #26 : 14:34, 13 Лютого 2011 »

Є бажаючі з проф апаратурою зазняти фільм з нами??? Показати що Косів не пасе задніх!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 14:49, 13 Лютого 2011 »

Є бажаючі з проф апаратурою зазняти фільм з нами??? Показати що Косів не пасе задніх!!

був тут у нас один crazy
https://forum.kosivart.com/index.php?topic=1087.0
https://forum.kosivart.com/index.php?topic=1089.0
https://forum.kosivart.com/index.php?topic=1088.0

Born stupied? Try again!
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #28 : 16:20, 13 Лютого 2011 »

та ну. для такого крутого митця потрыбна не лише апаратура, а гелыкоптери для повытряних зйомок. крани, для зйомок в русы. ви шо? в нього ж блурей! йомайо

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
bodko88
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #29 : 20:09, 14 Лютого 2011 »

та ну. для такого крутого митця потрыбна не лише апаратура, а гелыкоптери для повытряних зйомок. крани, для зйомок в русы. ви шо? в нього ж блурей! йомайо

Та всьо ти знаєш))
Пояснювати щось тобі не буду бо нема сенсу!!!!!!!!!!!


А тепер до теми!



Є варіант провести відкриття велосезону в Косові!! Приблизно в середині березня!
Потрібно зібрати бажаючих райдерів і підробити трасу, основа траси вже є!!!
Я думаю що це непогана думка оскільки є початківці райдери які ще не виступали на змаганнях, але хочуть показати на що вони здатні!!!!

Є бажаючі взяти участь в відкритті, та розробці траси?Huh??
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF