Косів: форум міста та району
21:05, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Фотоконкурс "Фото місяця" (обговорення)  (Прочитано 21343 раз)
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #15 : 10:20, 15 Жовтня 2010 »

Маю підозру що "фото дня" ми не потягнемо, тому особисто я схиляюся до "фото місяця". Щодо поетичності назви теми, то тут можна фантазувати Smiley
Пропоную зробити у формі конкурсу, бо це стимулює.  Заохочувальні призи, як на мене то вже діло можливості.

Знач так:
1. Кожного місяця з 1 по 20 число викладаємо власні фото на задану тему. Один учасник повинен викласти від 3 до 5 фото. Фото будуть номеруватися.
2. З 20 по 29 число триває голосування. Кожен відвідувач форуму (в тому числі і учасник) може вибрати три фото, які сподобалися. Власні вибирати ніззя!
3. Ну і в останній день місяця визначається переможець, всі дружньо аплодують, а переможець задає тему на наступний місяць.

Але обовязково потрібно призначити відповідальних, які за тим всім слідкуватимуть.

Що скажете на то все вищенаписане?

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #16 : 00:51, 16 Жовтня 2010 »

Дещо скорекованіший варіант:
1. Кожного місяця з 1-го по 20-е число викладаємо власні фото на задану тему. Один учасник повинен викласти максимум 7 фото,які будуть номеруватися.
2. З 20-го по останнє число місяця триватиме голосування. Кожен відвідувач форуму (в тому числі і учасник) може вибрати три фото, які сподобалися. Власні вибирати ніззя!
3. Погоджуюсь повністю.

Давайте стартуємо. Даний місяць буде виключенням,оскільки половина місяця позаду.

Я,як автор ідеї, пропоную назву першої теми: "Осіння симфонія"чи "Осінній джаз".

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 02:11, 16 Жовтня 2010 »

Дещо скорекованіший варіант:
1. Кожного місяця з 1-го по 20-е число викладаємо власні фото на задану тему. Один учасник повинен викласти максимум 7 фото,які будуть номеруватися.
2. З 20-го по останнє число місяця триватиме голосування. Кожен відвідувач форуму (в тому числі і учасник) може вибрати три фото, які сподобалися. Власні вибирати ніззя!
3. Погоджуюсь повністю.

Давайте стартуємо. Даний місяць буде виключенням,оскільки половина місяця позаду.

Я,як автор ідеї, пропоную назву першої теми: "Осіння симфонія"чи "Осінній джаз".
2. "Власнi вибирати"- обовязково, й обовязково давати iм максимальний бал. Це (якщо хто не в курсi)- практика з 2500-рiчною iсторiею)))))
P.S. Завтра пiду зичити саксофон, свого нема))))

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #18 : 02:14, 16 Жовтня 2010 »



Я,як автор ідеї, пропоную назву першої теми: "Осіння симфонія"чи "Осінній джаз".
а на слідуючий місяць фото наших "оригіналів" crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #19 : 02:19, 16 Жовтня 2010 »

а на слідуючий місяць фото наших "оригіналів" crazy
це тема окрема icon_fight1, а поки що давай 7 фоток "про джаз" nono

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #20 : 21:56, 16 Жовтня 2010 »

в цій темі будем обговорювати майбутні теми, виставлені фото і все що стосується конкурсу, шоб не було срача в темі де викладаємо фото.

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF