Косів: форум міста та району
09:45, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чи буде в нас друга Умань?  (Прочитано 60144 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #30 : 11:48, 10 Жовтня 2010 »

..
я не буду надавати недоторканість всяким уйоб..м, які так себе поводять тільки тому що вони "жиди" чи ті ж "москалі"....
я абсолютно згоден, що таким треба бити писок зразу ж пiсля першого вiчливого попередження (зразу ж- бо вiчливого вони 100% не розумiють), але при чому тут нацiональнiсть? Гопники i хами- вони не мають нацiональностi. Не знайомий з хасидами, а от евреiв- купа знайомих, всi дуже навiть непоганi люди, поже це менi пощастило просто?)))))

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 11:50, 10 Жовтня 2010 »

До речі, в Умані одного пейсатого замочили — він вдарив українку і наші хлопаки заступились. Думаю, якшо разок одному дати в голову, то й решта бігом порозумнішає.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #32 : 11:58, 10 Жовтня 2010 »

Дати в голову і замочити - то дещо різне. Не вважаєш?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #33 : 12:01, 10 Жовтня 2010 »

звичайно, надіюсь допоможе перший варіант, а не другий.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #34 : 12:02, 10 Жовтня 2010 »

я абсолютно згоден, що таким треба бити писок зразу ж пiсля першого вiчливого попередження (зразу ж- бо вiчливого вони 100% не розумiють), але при чому тут нацiональнiсть? Гопники i хами- вони не мають нацiональностi. Не знайомий з хасидами, а от евреiв- купа знайомих, всi дуже навiть непоганi люди, поже це менi пощастило просто?)))))
так шо б зрозуміти до чого я створив цю тему, до чого тут хасиди, треба шоб ти зрозумів хто такі хасиди і як вони себе поводять в Умані на свядкуванні свого нового року. а ше якшо є знайомі євреї які живуть чи жили в Єрусалимі то спитай в них, як до цих ортодоксів відносяться на батьківщині самі євреї.
P.S. wildperson і пора б уже зрозуміти я не нацист, я - націоналіст!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #35 : 13:15, 10 Жовтня 2010 »

я не нацист, я - націоналіст!
Там не далеко   =)

Можете використати форум для звернення до хасидів.
Нехай хтось з офіційних осіб відпишеться і тоді хай не кажуть, що їх не попереджали =)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #36 : 13:22, 10 Жовтня 2010 »

Там не далеко   =)


це різні речі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #37 : 13:46, 10 Жовтня 2010 »

Там не далеко   =)

ну, не розрізняти такі речі... якось не тойво...  Indeed
зі. по вашому французи нацисти?  victory

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #38 : 16:12, 10 Жовтня 2010 »


Щодо євреїв у Косові - тільки завдяки їм, у нас така гарна центральна частина міста. тому я вважаю, що їм треба надати ту можливість виконувати свої обряди. Але ні в якому разі, не підтримую, щоб це робити масштабно... Всіх грошей всеодно не заробиш... І тим більше, то не ті люди, що будуть тратити свої мані на послуги, які їм можуть в Косові надати, проте права такі будуть качати, що нам мало не покажеться. Тому, на мою думку, вони собі тихенько в музей чи куда там прийшли, зробили своє діло - і пішли. Я думаю, що тільки так вийде, як писав julio, і гуцули ситі, і хасиди цілі.

На рахунок центральної частини - то гарна вона стала ,коли знесли нетрі,побудовані на початку 20-го століття євреями.Назвіть мені хоть один будинок,який має якусь історичну чи архітектурну цінність.
На рахунок якості будівництва - повинні розуміти,що євреї фактично кочовий народ,сьогодні вони живуть в Косові,бо є гешефт від продажі солі,а завтра там,де є кращий гешефт.Будинки будували на халяву,хто стикався з реконструкцією - може розказати:порожнини в стінах сміттям засипані.Тому всі ті старі будинки,на відміну від польських чи австрійських - перекособочені і потріскані.
На рахунок заробляння грошей на паломниках:десь 3-4 роки тому,після чергових скарг міської ради на несакціоновані шабаші в приміщенні музею,що належить громаді Косова,прийшли листи,з якогось міністерства,з проханням дозволити паломникам-хасидам здійснити відвідини священного для них місця.
Паралельно на засідання виконкому з"явився представник Франківської турфірми,і в письмовій формі зобов"язався перевести на рахунок міськради невелику суму грошей,бо площу потім потрібно комусь підмітати.
Ми їм дали дозвіл,обряди провели,грошей не заплатили.
Оце ілюстрація їхнього відношення до нас.
rim
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #39 : 21:49, 13 Жовтня 2010 »

сьогодні представники релігійної єврейської гілки - хасиди, в черговий раз приїхали в КОСІВ і без відповідних дозволів і попереджень увірвались в музей, приміщення бувшої "міської ради", де провели свої релігійні обряди.
яка Ваша думка з даного приводу?

Такі візити часто плануються для захвату певного будинку (чи території, майна), спочатку релігійні обряди з дозволом або без, потім (можливо через декілька років) вже ніхто не буде сумніватися у тому що це еврейська релігійна святиня. І на кінець "перемагає справедливість" - передають музей під синагогу (суд, рішення рад усіх рівнів і т.д.)  Прикладів такого варіанту розвитку подій багато як в Україні так і в Росії. А гроші і навики подібної діяльності у цих людей є. Тому, краще це припинити в зародку. Деяку інформацію для роздумів можна почерпнути тут http://hodos-video.com/
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #40 : 22:53, 13 Жовтня 2010 »

Такі візити часто плануються для захвату певного будинку (чи території, майна), спочатку релігійні обряди з дозволом або без, потім (можливо через декілька років) вже ніхто не буде сумніватися у тому що це еврейська релігійна святиня. І на кінець "перемагає справедливість" - передають музей під синагогу (суд, рішення рад усіх рівнів і т.д.)  Прикладів такого варіанту розвитку подій багато як в Україні так і в Росії. А гроші і навики подібної діяльності у цих людей є. Тому, краще це припинити в зародку. Деяку інформацію для роздумів можна почерпнути тут http://hodos-video.com/
цілком згідний, і я про це неодноразово говорив, а ше враховуючи спроби потиснути на міську раду "шонованим" про українським міністром Табачником, для надання цим "релігійним туристам" дозволів на офіційне проведення їхніх заходів в цьому приміщенні, висновки приходять самі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
yaro my
Постійний відвідувач


Репутація: 14
Offline

Повідомлень: 141


« Відповідь #41 : 20:08, 23 Жовтня 2010 »

Там не далеко   =)
Націоналізм - усвідомлення унікальності власної культури в сполученні з запереченням унікальності і значимості для людства інших національних культур.
Нацизм - свідоме знищення інших культур і народів, які їх створили, вороже відношення до них.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #42 : 00:15, 24 Жовтня 2010 »

цілком згідний, і я про це неодноразово говорив, а ше враховуючи спроби потиснути на міську раду "шонованим" про українським міністром Табачником, для надання цим "релігійним туристам" дозволів на офіційне проведення їхніх заходів в цьому приміщенні, висновки приходять самі.
Щось дискусiя зайшла зовсiм не туда(
Вже й мiнiстри тута. Як мiнiстр культури може офф. "тиснути" на мiську раду? А хоч навiть на музей (хто фiнансуе музей? й наскiльки?, невже громада мiська ЗП музейщикiв не потягне?)
Тут просто все: дозволу нема- значить прийшли непрошенi (невiчливi) гостi, "прошу паньство до вихОду"

julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #43 : 00:44, 24 Жовтня 2010 »

<offtopic>
Націоналізм - усвідомлення унікальності власної культури в сполученні з запереченням унікальності і значимості для людства інших національних культур.
Нацизм - свідоме знищення інших культур і народів, які їх створили, вороже відношення до них.
Лаконічно.
І повністю відповідає моєму шовіністичному світобаченню. Колишньому =)
</offtopic>
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #44 : 08:13, 24 Жовтня 2010 »

Щось дискусiя зайшла зовсiм не туда(
Вже й мiнiстри тута. Як мiнiстр культури може офф. "тиснути" на мiську раду? А хоч навiть на музей (хто фiнансуе музей? й наскiльки?, невже громада мiська ЗП музейщикiв не потягне?)
Тут просто все: дозволу нема- значить прийшли непрошенi (невiчливi) гостi, "прошу паньство до вихОду"
ну поперше міністр не культури а освіти. що до фінасування то музей на держ фінансуванні, але діло не в тому, це коли міністр кричить по телефону шо він нам ту піпєц зробить, то така справа тільки стимулює бороись.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF