Косів: форум міста та району
20:26, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори депутатів до Косівської міської ради 2010!  (Прочитано 68875 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #15 : 00:42, 04 Жовтня 2010 »

народ заминайте порушувати законодавство.
агітація офіційно дозволена на слідуючий день після посліднього дня реєстрації кандидатів, кандидатів будуть реєструвати до 6 жовтня.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #16 : 00:45, 04 Жовтня 2010 »

мб прикрити ці всі теми до 7-го числа?

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #17 : 00:47, 04 Жовтня 2010 »

мб прикрити ці всі теми до 7-го числа?
ти просто за себе поківшо не агітуй.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #18 : 21:46, 04 Жовтня 2010 »

Віталько, вітаю тебе, ти вже офіційно кандидат в депутати до Косівської міської ради Зараховано!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #19 : 21:53, 04 Жовтня 2010 »

дікувать.  victory чекайте скоро чотку програму  blush2

Born stupied? Try again!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #20 : 18:31, 13 Жовтня 2010 »

дікувать.  victory чекайте скоро чотку програму  blush2

Ну і де твоя програма?       crazy   Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #21 : 19:29, 13 Жовтня 2010 »

Ну і де твоя програма?       crazy   Smiley

Нас кожні вибори пихають тими програмами, а толку в переважній більшості не фист. Взагалі склалася така ситуація, шо багато моїх однолітків які вже давно розчарувалися в нашій владі тікають у великі міста, чи взагалі за кордон, у пошуках кращої долі, але я повернувся у Косів. Бо я хочу жити у своєму рідному місті і вірю, що наше місто можна зробити більш комфортним для мешканців і цікавим для туристів. Як косівчанин я бачу, що є багато проблем, які існують вже багато років, але їх вперто не помічають. Ще будучи студентом, я засвоїв дуже важливий урок: якщо ти хочеш справді щось змінити, то треба брати ініціативу в свої руки і діяти. Можна скільки завгодно жалітися на погану долю і ситуацію в країні, але від цього нічого не зміниться. Саме тому треба покладатися на свої сили, відстоювати свої права, а часом і боротися за них докладаючи максимум зусиль. Тільки активна діяльність це запорука успіху.

Дорогу молодим!!!11 

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #22 : 20:29, 13 Жовтня 2010 »

ЖБП, ти мене лякаєш...Smiley
Я думала, що всі наші молоді українці, готові боротися за свій край перейшли рубіж 80 років...

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #23 : 20:49, 13 Жовтня 2010 »

ЖБП, ти мене лякаєш...Smiley
Я думала, що всі наші молоді українці, готові боротися за свій край перейшли рубіж 80 років...

як бачиш не 

Born stupied? Try again!
Zigmunt
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #24 : 01:04, 16 Жовтня 2010 »

отож... я, Хмиз Віталій Вікторович, балотуюся кандидатом у депутати в одномандатному мажоритарному окрузі №13 (вул. Шевченка, вул. Тиха) з виборів депутатів Косівьскої міської ради від Косівської міської організації ГП "ПОРА". є бажання шось корисне робити, є досить непогані знання і потрібний свіжий світогляд і тип мислення... дайте можливість 

куда ти лізеж розумієш?ше молоко на губах не висохло...тобі попи твої не шкода?хмизьониш УСПАКОЙСЯ) скіки мона ти ше молод так одтягивайся а не спіши  в гавно лізти.а хто голосне лізе? я вже не кажу яким місцем...лопату в руки і пахати і будеш мати...депутат шмаркач гггггггг негоден дочекатиси Smiley коротче ти душу бережи...як шо віддасте паспорт то всерівно не буду голосувати. шкода малого як ото ті зеки розумієш забирають усьо.ти мене розумієш?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #25 : 02:01, 16 Жовтня 2010 »


куда ти лізеж розумієш?ше молоко на губах не висохло...тобі попи твої не шкода?хмизьониш УСПАКОЙСЯ) скіки мона ти ше молод так одтягивайся а не спіши  в гавно лізти.а хто голосне лізе? я вже не кажу яким місцем...лопату в руки і пахати і будеш мати...депутат шмаркач гггггггг негоден дочекатиси Smiley коротче ти душу бережи...як шо віддасте паспорт то всерівно не буду голосувати. шкода малого як ото ті зеки розумієш забирають усьо.ти мене розумієш?
Я приiду в Косiв- тут, на форумi,  укр. мобiльник зразу опублiкую. Ти менi то вжИву повториш? Поки я далеко- тобi БiгФан з лоботомiею поможе надiюся.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 02:10, 16 Жовтня 2010 »

Я приiду в Косiв- тут, на форумi,  укр. мобiльник зразу опублiкую. Ти менi то вжИву повториш? Поки я далеко- тобi БiгФан з лоботомiею поможе надiюся.
ампутація лівої півкулі мозку - кращий спосіб стати щасливим Зараховано!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 10:48, 16 Жовтня 2010 »

куда ти лізеж розумієш?ше молоко на губах не висохло...тобі попи твої не шкода?хмизьониш УСПАКОЙСЯ) скіки мона ти ше молод так одтягивайся а не спіши  в гавно лізти.а хто голосне лізе? я вже не кажу яким місцем...лопату в руки і пахати і будеш мати...депутат шмаркач гггггггг негоден дочекатиси Smiley коротче ти душу бережи...як шо віддасте паспорт то всерівно не буду голосувати. шкода малого як ото ті зеки розумієш забирають усьо.ти мене розумієш?

прийму до уваги  Indeed

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #28 : 09:35, 17 Жовтня 2010 »

Теж іду в депутати міської ради від ВО Свобода.На жаль,ми з Вітальком ЖБП є конкурентами,балотуємось по одному виборчому округу.Тож тих,хто не проголосує за мене,закликаю голосувати за нього,бо він порядний хлопець Smiley(якщо хтось не знає).
Тепер по програмі:не пропонуватиму глобальних речей,на кшалт розвитку туризму в Косові.
Першим своїм завданням бачу вирішення такої проблеми:в Косові,як і в більшості міст країни ,громада і міська влада існують якби паралельно.Громада вибирає владу,не знає ту владу
і вирішує свої проблеми як може,влада часто теж  "рішає",але вже свої проблеми,за рахунок громади.
Щоб цього не було,буду добиватися,щоб міська влада проводила періодичні звіти про зроблену роботу перед громадою.До речі,це передбачено законом,але не виконується владою.
Тобто,раз в місяць,наприклад,представники громади і влади збираються в Райбуді,і мер розказує:за останній місяць зроблено те і те,на сесії прийняті такі рішення,земельні ділянки виділені таким то депутатам і їхнім родичам,а таким то простим смертним сесія відмовила.
Це дасть змогу людям побачити ,хто із ху,і в слідуючу раду попадуть ті люди,які дійсно хочуть допомогти місту,а не всяка меркантильна шелупонь.

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #29 : 11:05, 17 Жовтня 2010 »

Пропоную бесплатно iдею (хотiв комусь одному, але передумав, хай буде першому, хто захоче реалiзувати).
Суть: по Косову розвiсити поштовi скриньки для наказiв/пропозицiй депутатам (обов*язково в процесi агiтацii наголосити, що вони будуть там висiти i пiсля виборiв, весь строк). Мiсця вибрати такi, де можно взяти ручку й кусок паперу (показати стрiлочкою), наприклад бiля магазину "Свiт технiки" (кавярнi без назви))), а магазин зобов*язати))) закупити паперу i найдешевших ручок (бо точно нiхто додому за ручкою не побiжить).
Звичайно там буде i спам i всяке iнше смiття, але ящо приживеться- буде користь i людям i нормальним депутатам

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF