Вибори депутатів до Косівської міської ради 2010!
Косів: форум міста та району
05:21, 22 Листопада 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори депутатів до Косівської міської ради 2010!  (Прочитано 53374 раз)
julio
Абориген

Репутація: 38

« Відповідь #45 : 16:35, 29 Жовтня 2010 »

А як на мене грамотний хід. Якщо написати кондомініум - зрозуміло які в людей асоціації, якщо написати ТСЖ - мало хто знає, що то таке. Так, що суть відтворена доступними засобами.

І так між іншим... Вам там "в політиці" звичайно краще видно, але коли хтось намагається виставити опонента в "потрібному" світлі, то сам себе підсвічує якось не дуже файно. Я якось брав участь у підготовці передвиборчої агітмакулатури і знаю, як це робиться.

"Будь прощє!"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Репутація: 94

Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ

« Відповідь #46 : 16:57, 29 Жовтня 2010 »

А як на мене грамотний хід. Якщо написати кондомініум - зрозуміло які в людей асоціації, якщо написати ТСЖ - мало хто знає, що то таке. Так, що суть відтворена доступними засобами.
І так між іншим... Вам там "в політиці" звичайно краще видно, але коли хтось намагається виставити опонента в "потрібному" світлі, то сам себе підсвічує якось не дуже файно. Я якось брав участь у підготовці передвиборчої агітмакулатури і знаю, як це робиться.

"Будь прощє!"

сорі, ти говориш брєд. чувак обіцяє шо створить АТ... тобто багатоквартирні будинки стануть субєктами господарювання!!!1... про акції я взагалі мовчу (як не крути в мене освіта фінансиста і я зараз говорю як фінансист)... шоб створити АТ треба мати статутний капітал мінімум 1250 мінімальних зарплат (зараз це майже 1,1 млн грн.) про ніякі кондодіуми і мови не йшлося... такшо не видумуй дурниць...  Indeed
зі. АТ і оті кондодіуми шо ти видумав то дві зовсім різні різниці... неможна путати правидне з грішним.

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #47 : 17:06, 29 Жовтня 2010 »

"Будь прощє!"
А як на мене- неграмотний, я не просто так про Дивова задав, про ВАТ "Земля". В простих людей при словах ВАТ, ЗАТ, тощо зразу виникае думка: "десь нас хочуть на...", хай вже краще "кондомiнiмум"...
P.S. 2Панда: почитай уважно що таке ТСЖ (або про радянськi житловi кооперативи), при чому тут статусний капiтал??? Просто чувак не сформулював думку правильно, а це вже iнше.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #48 : 17:15, 29 Жовтня 2010 »

ше один, там пише про АТ... шо ви починаєте придумувати?.. якби там шось писало про ТСЖ... то могли б про це говорити.
я вже вище написав, шо людина навіть не поцікавилась визначенням АТ перед тим як його туда ліпити.

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор

8599599
« Відповідь #49 : 17:20, 29 Жовтня 2010 »

ше один, там пише про АТ... шо ви починаєте придумувати?.. якби там шось писало про ТСЖ... то могли б про це говорити.
я вже вище написав, шо людина навіть не поцікавилась визначенням АТ перед тим як його туда ліпити.
Йой, не нервуйся так, краще ту iдею вiзьми собi на озброення перед виборами, ТСЖ (точнiше ТВЖ, в перекладi)- файна iдея, сформулювати лиш, аби люди зрозумiли що вони виграють вiд того по любому.
P.S. ТВЖ- це формально АТ, вчи матчастину)))))

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #50 : 17:26, 29 Жовтня 2010 »

Йой, не нервуйся так, краще ту iдею вiзьми собi на озброення перед виборами, ТСЖ (точнiше ТВЖ, в перекладi)- файна iдея, сформулювати лиш, аби люди зрозумiли що вони виграють вiд того по любому.

доречі твій ТСЖ то є той самий кондодіум... тіко російський варіант. а ідея цікава, якшо заточити під нашу ситуацію то може шось інтєрєсне получитися.

Born stupied? Try again!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #51 : 17:30, 29 Жовтня 2010 »

P.S. ТВЖ- це формально АТ, вчи матчастину)))))

твій буквар бреше. тепер прочитай шо таке АТ і як його утворити і задумайся чи це реально... пора би вже бачити різницю між комерційним і некомерціним  Indeed
взагалі, шоза радянська манера всіх людей у шось обєднувати?...

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор

8599599
« Відповідь #52 : 17:44, 29 Жовтня 2010 »

твій буквар бреше. тепер прочитай шо таке АТ і як його утворити і задумайся чи це реально...
Ну ёёёёёё
Причому тут радянська манера? ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКIВ ЖИТЛА!!!!! По сутi це таке ж АТ!! З власним рахунком в банку, з найманими управлiнцями, т.д. I на вiдмiну "кожний сам за себе" може вирiшувати- хто i за якi грошi латае дах i хто прибирае смiття. З монополiстами типу газ-вода-свiтло складнiше, але все одно (якщо правлiння не злодii) дешевше виходить напряму.
P.S. Для багатоквартирних будинкiв лиш актуально, надiюся ясно..

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #53 : 17:54, 29 Жовтня 2010 »

Петро.
1. АТ - КОМЕРЦІЙНЕ!!!!!!11 ТОБТО ЗАРОБЛЯЄ ГРОШІ!!!!11
2. тема не про самоврядування у будинках, такшо припиняй.

Born stupied? Try again!
julio
Абориген

Репутація: 38

« Відповідь #54 : 21:13, 29 Жовтня 2010 »

... Поняття «кондомініум» набуло великого поширення в ряді держав, зокрема в США.
... тема не про самоврядування у будинках, такшо припиняй.
та ж, хто почав?
Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #55 : 21:18, 29 Жовтня 2010 »

Сьогодні закінчуєтсья передвиборна агітація...
Завтра не матиму можливості зайти на форум, так що сьгодні напишу...
Бажаю перемоги нашим форумчанам Енею, БігФану, Астару   І щоб вибори пройшли обов'язково спокійно
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #56 : 22:30, 29 Жовтня 2010 »

та ж, хто почав?

я написав сам факт, шо навіть уже не думають шо пишуть... а ви почали придумувати відмазки.

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

« Відповідь #57 : 22:43, 29 Жовтня 2010 »

коменти в дусі виборів.

Сьогодні мали би повідліплювати всю агітацію з дерев та парканів.
Підрахунки триватимуть до ранку. Мені це не подобається(((
7 бюлетнів...Йой(

Time is not on your side.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор

Кавайне панденЯ

« Відповідь #58 : 23:58, 29 Жовтня 2010 »

Бажаю перемоги нашим форумчанам Енею, БігФану, Астару  І щоб вибори пройшли обов'язково спокійно

дікувать, Юха 

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор

Репутація: 66

Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...

« Відповідь #59 : 23:06, 30 Жовтня 2010 »

Бажаю перемоги нашим форумчанам Енею, БігФану, Астару  І щоб вибори пройшли обов'язково спокійно
дякую Juha thank_you2 але надії на чесні, спокійні немає Sad

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF