Косів: форум міста та району
22:04, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Руйнування легенд  (Прочитано 61575 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #45 : 09:52, 14 Жовтня 2011 »

Так це все забобони. Їх дУУУУУУже багато.
Наприклад, гроші ввечері не можна нікому давати: ні зичити, ні забирати.
Але є такі, що вірять. А є такі, що такого не знають і нормально живуть.

... і ще коли наступаєш на каналізаційний люк треба обкрутитися три рази через преве плече Smiley)))
бліііін як все запутано... тоді всім лікарям, як дякувати... стоматологам для прикладу, хірургам які операцію для прикладу вам зробили...
...аааа так є ж гроші Smiley
А я про люк не чула  Smiley Буду знати  crazy
А хто таке знає: коли вертаєшся додому (щось забув, для прикладу), то треба ще раз повернутися, подивитися в дзеркало через ліве плече показати язик, дулю, тричі сплюнути.
Вибирайте, що хочете  Smiley Можна все і зразу.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #46 : 11:00, 14 Жовтня 2011 »

я чула про забуті речі міф,але то точно повна чухня. wall

Як і те,що:
- через поріг речі не можна передавати;
-хліб "догори ногами" не можна ставити;
-воду з помиями після заходу сонця не можна виливати;
-переступати людину,бо рости не буде;
-їсти спарені фрукти-мутанти,бо народяться двійнята;
-облизувати макогін,бо чоловік буде лисий;

А за покійників взагалі фантазії зашкалюють!
І пішло поїхало.....

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #47 : 11:45, 14 Жовтня 2011 »

Йо, а тут все стало ясно. Чим більші люди християни, тим більше вони вірять у всякі небелиці. А ще мене пре від такого вислову "Так сі ведеси"-для прикладу давав щось людині в посудині, а вона віддає і щось туди покладе, бо порожнє віддавати не можна(ведеться). Завжди запитую хто то веде або де то написано?
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #48 : 13:07, 14 Жовтня 2011 »

ну, в мене є багато знайомих серед різноманітних деномінацій протестантів. так ось, вони якраз до цього негативно ставляться (до забобонів). Хоча насправді це пережиток поганства, якого певно років через 20 не буде...

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #49 : 13:13, 14 Жовтня 2011 »

деномінацій протестантів

га? to_pick_ones_nose

Born stupied? Try again!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #50 : 14:35, 14 Жовтня 2011 »

Хоча насправді це пережиток поганства, якого певно років через 20 не буде...
... Ну як би не стикнувся з тим що пысля того як вкрали часник з городу, вын там не росте... а до того все було без проблем, з рослинами взагалы багато варыантыв такого типу, або в селы мыж гуцулами не раз чув, що крадена коса краще косить, та взагалы багато таких приколыв э ы деякы з них реально працюють. я не знаю як це пов"язати з поганством, але мены здаэться, що це з розряду таких речей як ы спостереження за погодою. Там ластывки понизку лытають до дощу., або наступила осынь - тоды скоро сныг Smiley
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #51 : 14:49, 14 Жовтня 2011 »

Кароче, пацаны и девчонки )))
Під кожним ритуалом є підгрунтя. Але, з часом, прихильність людей до "автоматизації" та навіть невеличка кількість небажання розуміння важливості таких, здавалось би, дрібниць,закриває від нас його (тобто підгрунтя).

Ритуал народжується внаслідок періодично повторюваних закономірностей. От з якого лиха нам вітатися з людьми, або взагалі притримуватися якихось там норм поведінки?
Ви скажете: "Та, який ж це забобон?"
-- А, що? - запитаю я, - може це просто "так се ведесі з давна?"
Жиють же серед нас хами і нічо їм ніби нема. А в деяких місцях (#) ввічлива поведінка -- взагалі, ледве, не прояв слабкості.
Всім зрозуміло, що бути ввічливими набагато комфортніше, ніж гризтися як голодні вовки. Але є люди, які на повному серьйозі вважають, що це врешті-решт знесилює спільноту.

Що ж стосується конкретних забобонів (якими ми їх тепер вважаємо), то просто, колись людям доводилося жити в більш складних умовах (їм тупо було важче виживати) і тому вони набагато уважніше слідкували за навколишнім світом та за усім, що з ними відбувається в наслідок тих, чи інших дій. Поступове зростання комфортності життя притупляє наш зв'язок з "тонкими матеріями світу" -- грубо кажучи, ми "тупіємо". Спочатку в чуттєвому, а потім, що неминуче, і в розумовому плані. Спостерігати і відстежувати треба все менше, відповідно і кількість оброблюваної інформації необхідної для виживання в цей момент, теж зменшується.

Тому в серйозних методиках самовдосконалення дуже рекомендується займатися або просто спортом, або, навіть його екстремальними видами, наприклад, одноборствами (там треба спочатку вчитись, а потім вдосконалюватись відчувати події тілом і "шостим" а в кого є, то й "сьомим-десятим" відчуттям.)

Хтось там зачепив не дуже лагідним словом християн... Почитай, друже, Євангеліє (бажано разів зо п'ять) і ти зрозумієш, в яких екстремальних умовах жив його засновник (я за Христа). Жодних проявів забобонів в його поведінці на протязі усього оповідання я не помітив. А от правду-матку можновладцям він різав як має бути.
Зважає людина на забобони, чи не зважає, це ще ні про що не говорить  pleasantry
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #52 : 19:24, 14 Жовтня 2011 »

Малося на увазі спотворених християн, які і до церкви, і по бабках, і в багато чого іншого вірують...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #53 : 15:09, 15 Жовтня 2011 »

кароче, зрозумів шо тільки аптекарі мусульмани, євреї...будуть казати на здоров"я crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #54 : 19:11, 17 Жовтня 2011 »

а ше є фішка віник догори ногами тримати
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #55 : 19:28, 17 Жовтня 2011 »

а ше є фішка віник догори ногами тримати
Не чув за таке. А від чого має помочи?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #56 : 19:35, 17 Жовтня 2011 »

"так сі ведеси" wink3
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #57 : 19:38, 17 Жовтня 2011 »

"так сі ведеси" wink3
У кожного "ведеси" свій рецепт має бути. Або щось добре приманює, або щось поганого відганяє
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #58 : 19:40, 17 Жовтня 2011 »

cкорше друге
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #59 : 19:49, 17 Жовтня 2011 »

Холєра шо робити тим у кого порохотяг витіснив віник?
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF