Косів: форум міста та району
15:20, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рейс «Верховина – Київ»  (Прочитано 37608 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #15 : 13:54, 29 Травня 2013 »

Як не їздить? оно я їхала якогось там травня ним до Києва:)
Можна сказати майже домчалися, і майже не запізнилися, 40 хв не в счьот))
Якби не їхала біля других дверей, де стояла модня "а-ля барна стійка" якась єндза, навіть не знаю що це, місця більше і можна було просто закинути копита на неї наверх і майже як у персональному літаку, то здехла би їй богу... За кондиціонери мовчу. А от що мене вразило, так це те, що шофер взяв сімох чолов'яг до Білої Церкви. Стоячи. 600 км. Стоячи. Я припухла. Підкинув.. тут, майже за поворот

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #16 : 14:11, 29 Травня 2013 »

Ну його нафіг їхати автобусом в Київ, більше таку дурницю ніколи не зроблю nea

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #17 : 14:14, 29 Травня 2013 »

Ну його нафіг їхати автобусом в Київ, більше таку дурницю ніколи не зроблю nea

та все одно простіше як на перекладних через Коломию, Франик чи Чернівці...

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #18 : 14:25, 29 Травня 2013 »

Ага, враховуючи, що ноги в мене в цих триклятих автобусах взагалі ніде не поміщаються + на бездоріжжі теліпає так, що потім зразу треба бігти до стоматолога. Так що краще тихенько до Коломиї і звідти поїздиком, навіть якщо це на 2 години довше Smiley

Born stupied? Try again!
Jana
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #19 : 15:21, 01 Жовтня 2013 »

Читаю відгуки і розумію,що це якась явно застаріла інформація. Нещодавно їхала даним рейсом. Дуже задоволена, комфортно, тепло, привітні хлопці, всім задоволена.
Ivan69
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #20 : 15:42, 01 Жовтня 2013 »

Хочу Вас застерегти не їздити цим  рейсом! (звісно, якщо не любите знущання над собою). В неділю їхав до Києва білим панорманим автобусом Мерседес, просто жах! Автобус ледь їхав, запізнювався, але це ще пів-біди, найгірше те, що він не справний. Їхали ми так з запізненням до Києва на 2, 5 години, але нажаль не судилося нам цим рейсом в столицю України попасти, поламався автобус за Житомиром, водії, як ні в чому не бувало (нічого не сказавши пасажирам) просто почали щось крутити, стукати, один водій зібрався зловивши на трасі автівку поїхав собі на Житомир, люди побачишви, що діло пахне керосином почали ловити автівки щоб добратись до Києва, (відстань приблизно більше 100 км) , одним словом ми так і не дочекались коли злагодять цей автобус своїми силами добрались до Києва.
Найбільше мене в цій ситуації вбило те, що водії не вибачились перед пасажирами, не відшкодувавши хоча б   30 грн на те щоб добратись до Києва, адже ціна квитка 200 грн. Доречі приїхали в Київ вони в 17:00, але мали бути по графіку десь біля 08:00.

Шановний пане Хрущ! Харе  мучити людей старими списаними за кордоном дришпаками!

Доречі всі автобуси в цього перевізника несправні, шини також лисі (мабуть на звалищі найшов).
Я з Вами не згідний, минулого тижня їхав на Київ з Верховини, автобусом "Мерседес". Найкращі враження від поїздки, тепло,зручно, великий телевізор, цікаві фільми, дорога проходить швидко і легко. 
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF