Косів: форум міста та району
13:47, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 13 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Місцеві вибори 2010  (Прочитано 109562 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #15 : 12:04, 01 Жовтня 2010 »

Стас, ау!, ти в депутати не хочеш? Вiд партii адмiнiв?
Я би пiшов вiд партii модераторiв, але на жаль нема подвiйного громадянства, а в мене наразi РФ(((

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 12:12, 01 Жовтня 2010 »





Голосуйте за РУХ! Голосуйте за МЕНЕ!!!)

Якщо у вас є запитаття -- пишіть я відповім!



А чого за Рух,чого за Вас.Шо ви таке годні запропонувати,аби ми рухалися в світле майбутнє?

Звісно, мій вік не дозволяє робити гучних заяв, адже для цього є лідери партій!

Я вибрав РУХ, бо вже маю досвід роботи в цій партії. Мої власні політичні погляди, -- збігаються з лінією партії!

Я не прагну отримати жодних власних вигод від політичної діяльності, проте я патріот свого міста і намагаюсь рекламувати його для інших жителів України, адже ми живемо в Карпатах, які стають досить популярним місцем відпочинку для туристів України і, на мою думку, щоб ми побачили світле майбутнє для міста, важливо активізувати роботу в сегметі розвитку туристичної галузі!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #17 : 12:21, 01 Жовтня 2010 »

Стас, ау!, ти в депутати не хочеш? Вiд партii адмiнiв?
Я би пiшов вiд партii модераторiв, але на жаль нема подвiйного громадянства, а в мене наразi РФ(((

Також, є досвід роботи в рекламній сфері! Сподіваюсь, наша дискусія не стане троллінгом)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #18 : 12:26, 01 Жовтня 2010 »

Стас, ау!, ти в депутати не хочеш? Вiд партii адмiнiв?
Я би пiшов вiд партii модераторiв, але на жаль нема подвiйного громадянства, а в мене наразi РФ(((

всім баяцца, на наступні вибори іду йа!  crazy

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #19 : 12:32, 01 Жовтня 2010 »

Стас, ау!, ти в депутати не хочеш? Вiд партii адмiнiв?
Я би пiшов вiд партii модераторiв, але на жаль нема подвiйного громадянства, а в мене наразi РФ(((

всім баяцца, на наступні вибори іду йа!  crazy

До речі, Панда підтвердить, що в Європі зараз активно створюються політичні партії Інтернет спрямування, наприклад, партія піратів (інтелектуальної власності), які навіть потрапили до парламенту Швеції!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #20 : 12:38, 01 Жовтня 2010 »

 victory

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #21 : 13:34, 01 Жовтня 2010 »

victory
якби не лiниво- сам органiзував би, ну а депутатом- то точно, "депутат вiд партii пiратiв"- звучить гордо))), маю програму)))
P.S. Вiталя! Задовбав олбанським! Ти ж майбутнiй депутат!!! А ще й аватарка((((!!

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #22 : 13:50, 01 Жовтня 2010 »

Я, Пасимок Тарас Юрійович   music

кандидат в депутати Косівської районної ради від Народного Руху України! 

Голосуйте за РУХ! Голосуйте за МЕНЕ!!!)

Якщо у вас є запитаття -- пишіть я відповім!

Цікаво, хто ще з форумчан балатується?
Ваше кредо? crazy
Всєгда! Smiley

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #23 : 13:53, 01 Жовтня 2010 »





Голосуйте за РУХ! Голосуйте за МЕНЕ!!!)

Якщо у вас є запитаття -- пишіть я відповім!



А чого за Рух,чого за Вас.Шо ви таке годні запропонувати,аби ми рухалися в світле майбутнє?

Звісно, мій вік не дозволяє робити гучних заяв, адже для цього є лідери партій!

Я вибрав РУХ, бо вже маю досвід роботи в цій партії. Мої власні політичні погляди, -- збігаються з лінією партії!

Я не прагну отримати жодних власних вигод від політичної діяльності, проте я патріот свого міста і намагаюсь рекламувати його для інших жителів України, адже ми живемо в Карпатах, які стають досить популярним місцем відпочинку для туристів України і, на мою думку, щоб ми побачили світле майбутнє для міста, важливо активізувати роботу в сегметі розвитку туристичної галузі!
Світла думка! Головне лякає своєю новизною:) І яким чином будемо активізувати?

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 13:58, 01 Жовтня 2010 »

2 Маринка
А ти проведи соц. дослiд: "хто ще читав про "Союз меча i орала"?" Це я про те, що комент невдалий(((((

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #25 : 14:03, 01 Жовтня 2010 »





Голосуйте за РУХ! Голосуйте за МЕНЕ!!!)

Якщо у вас є запитаття -- пишіть я відповім!



А чого за Рух,чого за Вас.Шо ви таке годні запропонувати,аби ми рухалися в світле майбутнє?

Звісно, мій вік не дозволяє робити гучних заяв, адже для цього є лідери партій!

Я вибрав РУХ, бо вже маю досвід роботи в цій партії. Мої власні політичні погляди, -- збігаються з лінією партії!

Я не прагну отримати жодних власних вигод від політичної діяльності, проте я патріот свого міста і намагаюсь рекламувати його для інших жителів України, адже ми живемо в Карпатах, які стають досить популярним місцем відпочинку для туристів України і, на мою думку, щоб ми побачили світле майбутнє для міста, важливо активізувати роботу в сегметі розвитку туристичної галузі!
Світла думка! Головне лякає своєю новизною:) І яким чином будемо активізувати?

для цього повинна бути розроблена:

+ державна програма підтримки туристичного бізнесу

+ підтримка влади на регіональному рівні

+ зменшення податково тиску на туристичний бізнес або його відсутність, як це було зроблено в Турції (результи вражаючі, Ви це самі бачите!)

+ активна рекламна кампанія (свій до свого по своє) із патріотичними закликами відпочивати саме в Україні, а не в Єгипті чи тій же Турції в ЗМІ і дуже важливо в Інтернеті

+ заборона китайських сувенірів або великі ввізні мита, з метою захисту національного виробника!

+ активізація випуску сувенірної продукції до Євро-2012
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #26 : 14:14, 01 Жовтня 2010 »

для цього повинна бути розроблена:

+ державна програма підтримки туристичного бізнесу

+ підтримка владди на регіональному рівні

+ зменшення податково тиску на туристичний бізнес або його відсутність, як це було зроблено в Турції (результи вражаючі, Ви це самі бачите!)

+ активна рекламна кампанія (свій до свого по своє) із патріотичними закликами відпочивати саме в Україні, а не в Єгипті чи тій же Турції в ЗМІ і дуже важливо в Інтернеті

+ заборона китайських сувенірів або великі ввізні мита, з метою захисту національного виробника!

+ активізація випуску сувенірної продукції до Євро-2012

Ну то всьо є дуже добре. Я ж хочу знати як це все втілити можна, а особливо у нашій надправовій державі. Особливо втішила мрія про зменшення податкового тиску....
Підтримки влади і держави не буде. Питання треба ставити про невтручання у спробу підняти країну. І знову питання - як?

Життя – то трояка ружа...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #27 : 14:29, 01 Жовтня 2010 »

to Marinka

зменшення податкового тиску на будівництво та туризм - це суть питання податкового кодексу або влади на місцях!

Я маю на увазі, що ті райони чи території, які були оголошені так званими "територіями без податків", в Україні через пару років, перетворювались на міста європейського гатунку, як приклад, можу навести місто Славутич!


Доки немає підтримки влади, потрібно розвивати зелений туризм у місті!

П.С. До речі, Конституційний Суд України відмінив політ. реформу 2004
 
Я є прихильником президентської форми правління, але з розширенням повноважень на місцях, в місцевих радах, щоб податки, які ми платимо залишались в нашому бютжеті, а не йшли на Київ!

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #28 : 14:38, 01 Жовтня 2010 »

Я не побачила жодної конкретної пропозиції. як?
От ти балотуєшся в депутати, я твій електорат, переконай мене, що саме ти можеш щось конкретно зробити.
Про те що потрібно зробити в Україні і зокрема в Карпатах, я можу 3-х томник написати.
Розкажи, з чого ти почнеш у свій перший місяць роботи?

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #29 : 14:42, 01 Жовтня 2010 »

+ державна програма підтримки туристичного бізнесу
-----Маете цю програму?, хоча бив проектi?

+ підтримка влади на регіональному рівні
-----Х*я, якщо цивiлiзовано- популiзм!

+ зменшення податково тиску на туристичний бізнес або його відсутність, як це було зроблено в Турції (результи вражаючі, Ви це самі бачите!)
-----проект реальний???

+ активна рекламна кампанія (свій до свого по своє) із патріотичними закликами відпочивати саме в Україні, а не в Єгипті чи тій же Турції в ЗМІ і дуже важливо в Інтернеті
-----не смiшно, без пунктiв 1,3 це пункт 2

+ заборона китайських сувенірів або великі ввізні мита, з метою захисту національного виробника!
------як пишуть малолiтки= бугага!! Я про мита в РФ бачу, навiть пiсля реклами Пу жигуль купувати стали менше))

+ активізація випуску сувенірної продукції до Євро-2012
----а влада тут при чому? при пунктi 1,3! А програма то де? Серйозна i щоб реально була в змозi реалiзуватися? Чи знову а-ля "Свобода"?

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 13 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF