Косів: форум міста та району
17:55, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ваші захоплення  (Прочитано 43753 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 20:39, 18 Квітня 2007 »

 Smiley Чим хто любить займатися у вільний час, у кого яке хоббі...
sita
Відвідувач


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 65


« Відповідь #1 : 03:10, 02 Травня 2007 »

Згр1баю в купу вс1 сво1 диски з музикою 1 починаю робити зб1рники на вс1 випадки(дискотека, машина, пох1д, робота, секс 1 тд)
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #2 : 19:31, 30 Листопада 2008 »

Мене зараз розпирАє!
Настрій зашкалює, я посміхаюся як дурбелик сама до себе...
Ситуація - чоловік йшов по машину в гараж, зустрілися люди котрі показали фото загубленого песика!
Я їм передзвонила, уточнила деталі і розмістила по всім дошкам оголошень.
І песик ЗНАЙШОВСЯ!!!!
Щойно подзвонили господарі, плачуть від щастя і мені наговорили купу приємних слів  blush2

Ось моє хоббі - буду робити хоть трошечки людей щасливими wink3))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 20:51, 30 Листопада 2008 »

позитив! Smiley
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #4 : 21:10, 30 Листопада 2008 »

Стас, чесно - я зараз літаю! yahoo
Згадаю голос по телефону жінки, котра щиро плакала і розповідала що песик - то їхня дитинка...
А потім мужик, котрий "зривався" і казав, що він скупий на емоції, але обнімав свого песика так міцно - ніби то кусоок його серця!

Як мені зараз  "світло" і добре!
Я таки змогла, я таки добилася.... yahoo
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #5 : 13:38, 01 Грудня 2008 »

Стас, чесно - я зараз літаю! yahoo
Згадаю голос по телефону жінки, котра щиро плакала і розповідала що песик - то їхня дитинка...
А потім мужик, котрий "зривався" і казав, що він скупий на емоції, але обнімав свого песика так міцно - ніби то кусоок його серця!

Як мені зараз  "світло" і добре!
Я таки змогла, я таки добилася.... yahoo
Яка ти все таки молодчинка;)

Життя – то трояка ружа...
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #6 : 13:43, 01 Грудня 2008 »

Марин, дякую! blush2
Та як твій котик? Ви на Волинську возили?
У мене є багато ліків і спеціальний корм - можу поділитися...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #7 : 05:24, 28 Березня 2009 »

моє захоплення - психологія  wall 

Прочитала книги по психології:
1. Дейла Карнегі "Як завоювати друзів та впливати на людей"
2. Марія Дж. Легато "Мужчина и женщина. Как нам понять друг друга?"
3. А.С.Костин, Т.П.Поленова, Н.А.Кознова, И.А. Кузнецов "Психологический практикум"
4. А.Н.Беседин, И.И.Липатов, А.В.Тинченко, В.Б.Шапарь ""Тайна личности
5. Кертин Маттиес, Марианн Людевиг "МУЖЧИНА. Руководство по выбору, уходу и воспитанию"
6. Л.В. Аксьонова, В.Т. Гридіна "Сучасні психологічні тести"  wall

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #8 : 19:00, 28 Березня 2009 »

Раджу Фрейда.є Така його книга:"мої твори".дуже крутезна річ.глибшого аналізу поведінки ще не бачив
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #9 : 20:39, 28 Березня 2009 »

часу вільного дуууже мало маю.Постійно чимось зайнята.
До моїх захоплень належать акваріумні рибки, комплюторні технології, музика і таке інше.
Люблю читати, мріяти, жити

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #10 : 21:25, 28 Березня 2009 »


Люблю читати, мріяти, жити

це напевне всі люблять. sunny

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #11 : 11:10, 29 Березня 2009 »

А я маю одне захоплення, про яке ви всівже давно напевно зрозуміли - це футбол Звичайно, я не граю. А от спостерігати - просто обожнюю. Хоча не люблю весь футбол. Жіночий, наприклад, мене пре. Також кілька раз пробувала дивитися гри Кубку Лібертадорес (це в південній Америці). Теж щось не те. А от наш рідний європейський футбол - це бомба  in_love
А те як я почала захоплюватися футболом є взагалі цілою історією. Вчилася я у 8 класі, точніше закінчила. Це був 2002 рік. червень місяць. ми готували в школі випускні свята. Також в нас був табір на англійській мові "Keep It Clean" на базі школи з волонтерами Корпусу миру. І я жва дні походила на табір, написали сценарій до випускного і захворіла краснухою. Тобто все, сиджу дома.
Тоді ще по супутнику всі канали НТВ показували. В мене був НТВ+футбол. І тоді почався Чемпіонат світу (Японія-Корея). Мого тата товариш попросив мене, раз я і так сиджу цілими днями дома, то щоб записувала йому на касети (ще на відіку - наче недавно було, а таке враження, що якесь інше століття - як скоро техніка міняєтсья Smiley ) всі матчі. А ви самі розумієте, що це чемпіонати, в яких за збірні грають кращі гравці світу. Я сама собі розібралася з правилами. Цілими днями дивилася, можна сказати, що всі матчі чемпіонату. Вболівати почала за Іспанію. Тоді Касільяс тільки почав грати у великий футбол. І коли їх засудили ( а це 100%, бо я передивилася всі можливі передачі, а ведучий там Василь Уткін - чи не найвідоміший російський спортрепортер (може то колись було, а зараз вже ні, не знаю), а він тоді також вболівав за Іспанію, показували кожну долю секунди стопкадрами), то я так плакала, чому життя таке не справедливе: я захворіла, все пропустила, ще й іспанців засудили. Smiley Травма дитинства
Ось так я полюбила футбол  sunny
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 22:45, 29 Березня 2009 »

Раджу Фрейда.є Така його книга:"мої твори".дуже крутезна річ.глибшого аналізу поведінки ще не бачив
Ееее, раджу особливо Фрейдом не захоплюватися;)  Специфічна література, тим більше що всі його вчення загально визнана суб`єктивна "маячня". І для людини з неокріпшою психікою таке почитати... дах може знести не в ту сторону, комплекси визвати різні на рівному місті....
І загалі всі його пояснення щодо того що нашою поведінкою керують лише первородні сексуальні інстинкти (лібідо)  - мрак... Я веду до того, що якщо ти не психолог і не вивчаєш Фройда як чувака який колись був і щось писав - то не дуже раджу і перейматися його творчістю....

Життя – то трояка ружа...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #13 : 23:10, 29 Березня 2009 »

переймайся - не переймайся ітак ясно,чим ми керуємось.і відвергати ці прагнення - неправильно.Марин...я не впевнений,шо ти читала саме ту книгу.Можливо б тоді говорила по-іншому.саме в цій книзі він підводить нас до своїх теорій,водночас ненавязливо і переконливо.якшо ти відкидаєш сексуальні чинники як визначальні - сама себе дуриш.Я розумію,шо всі хотіли б,щоб людина могла відмовити своїм особистим свободам в імя культурі,як вязниці почуттів.Але що ж тоді за життя буде.

До речі,якшо ти уважно дядю Зігмунда читала,то помітила,що так званим лібідо він позначав не конкретно сексуальні бажання,а бажання до задоволення.шо як на мене доволі-таки різні категорії.
твоє розхуміння лібідо - сугубо медичне,як би це розумів дядько Юра Плосконос.Ми з ним це вже обговорювали.
Згідний з тобою в тому,шо ним не варто занадто захоплюватись,якшо не підготовлений до істин життя:).
А взагалі-то німці 19го століття і справді кончені були)(попри те,шо Фрейд - помісь австріяка з жидом)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #14 : 18:58, 30 Березня 2009 »

2 borowed:
Вейц мір;) Чудо! І таки знову жиди... жуть.....
Нє дійсно цю книгу я не читала але я читала його "Альтер его", "Толкування сновидінь", "Тотем і табу", так що поняття про його вчення маю, і дивлячись на те шо прочитала яж три його твори таки стверджую - він збочинець;) Я не сперечаюся, що читати цікаво, і навіть в де-чому є доля правди, але занадто він все переводить у площину сексу і збочень.... Особливо в книзі "Толкування сновидінь"wink3)))
Та ніхто не відвертає, але якщо прийняти вчення Фройда за абсолютну істину, то мені страшно буде завтра вийти на двір......

Життя – то трояка ружа...
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF