Косів: форум міста та району
12:41, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відпочинок з палатками в Косові та селах району  (Прочитано 51590 раз)
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« : 11:29, 25 Травня 2010 »

Народ, де можна стати з палатками біля Косова недалеко від річки? Може хтось знає "кошерні" місця ?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 11:45, 25 Травня 2010 »

Хіба на Гуці або вище по течії на скалах.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #2 : 12:00, 25 Травня 2010 »

... я рекомендую, звернутися до господарів що живуть по вулиці Над Гуком їхні сади виходять до річки і місця там досить не погані, я думаю що переважна більшість не буде заперечувати на це. Наприклад коло ур. Скали, або вище Греблі  (можна і з сторони провулку Франка) в Облазі з сторони "Байки". Або на Довгому Камені коло Скали в Городі або під Ристинкою в тому ж Городі (там плесо велике і глибоке) та взагалі варіантів багато. Раджу приїхати і собі на місці визначитися з місцем і піти домовитись з господарями - а в них буде основна умова щоб не було мусору, хамства, шуму і не крали овочі з городу Smiley
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #3 : 12:08, 25 Травня 2010 »

Гад Гуком місця мені здається не дуже. А от в Городі більше подобаються місця, хоча там не дуже безпечно, особливо якщо повінь буде. І взагалі чому треба з кимось домовлятись? там наче місця дикі... хоча може вже щось змінилось.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #4 : 12:15, 25 Травня 2010 »

І взагалі чому треба з кимось домовлятись? там наче місця дикі... хоча може вже щось змінилось.
Нічого не мінялося, так було від давно.Те що виглядає диким, насправді є чиєюсь присадибною ділянкою, (просто в нас люди не мають "моди" обносити свої проперті 2-х метровим парканом) тому заради галочки варта просто спитати дозволу - хіба це так важко?
А на рахунок повені - ну хіба поставите палатку в руслі ріки і проспите 2-3х годинну зливу. Слід найбільшої чітко видно - тому палатки треба ставити просто вище і вся проблема.
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #5 : 12:23, 25 Травня 2010 »

Да спитати не важко, можна і пляшу поставить якщо місце гарне. Я ще чув що треба реєструватись в міськ раді чи де там, це так? така процерура колись була в Шешорах.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #6 : 12:31, 25 Травня 2010 »

Да спитати не важко, можна і пляшу поставить якщо місце гарне. Я ще чув що треба реєструватись в міськ раді чи де там, це так? така процерура колись була в Шешорах.
в Шешорах була реєстрація напевно під час фестивалю, за таке я не чув і не думаю що то є обов"язковим. Теоретично потрібно зареєструватися в пункті аварійно - рятувальної служби, (вона знаходиться тепер в приміщення прохідної "Гуцульщини" коло Банського мосту) процедура безболісна і займає декілька хвилин. Але в разі стихійного лиха чи ще якихось нюансіврятувальники знають точно що там є люди і їм щвидше всього потрібна допомога. Тому  варто  реєструватись в АРП.
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #7 : 12:38, 25 Травня 2010 »

ага, під час фестивалю, тоді ще і гроші брали. Ну значить буду їхать, залишилось палатку купити і молитись на добру погоду.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #8 : 12:43, 25 Травня 2010 »

ага, під час фестивалю, тоді ще і гроші брали. Ну значить буду їхать, залишилось палатку купити і молитись на добру погоду.
проблема в основному з доброю погодою - це факт. Палатка це романтика - але якщо є бажання і можливості то можна і зняти кімнати у будинках коло річки таке у нас практикують літники давно.
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #9 : 13:10, 25 Травня 2010 »

Та я кожен рік приїжаю до Косова влітку, вже раз 5 був, і кожен раз зупинявся в садибі Над Гуком, а в цьому році захотілось "дикої" романтики.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #10 : 15:09, 25 Травня 2010 »

І взагалі чому треба з кимось домовлятись? там наче місця дикі... хоча може вже щось змінилось.
Нічого не мінялося, так було від давно.Те що виглядає диким, насправді є чиєюсь присадибною ділянкою, (просто в нас люди не мають "моди" обносити свої проперті 2-х метровим парканом) тому заради галочки варта просто спитати дозволу - хіба це так важко?
А на рахунок повені - ну хіба поставите палатку в руслі ріки і проспите 2-3х годинну зливу. Слід найбільшої чітко видно - тому палатки треба ставити просто вище і вся проблема.
Берег ріки не може бути присадибною ділянкою , хоча вже і в Косові починають паркани тягнути аж до води .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #11 : 15:21, 25 Травня 2010 »

Берег ріки не може бути присадибною ділянкою , хоча вже і в Косові починають паркани тягнути аж до води .

до деяких берегів тільки через ріку і попасти можна.


Born stupied? Try again!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #12 : 16:21, 25 Травня 2010 »

Берег ріки не може бути присадибною ділянкою , хоча вже і в Косові починають паркани тягнути аж до води .

до деяких берегів тільки через ріку і попасти можна.


Інтересно куди дивится Міська РадаHuh?Huh?Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #13 : 16:46, 25 Травня 2010 »

Берег ріки не може бути присадибною ділянкою , хоча вже і в Косові починають паркани тягнути аж до води .

... ну, не знаю, я не спеціаліст з містобудування і проектування, але знаю точно що беріг ріки (там декілька метрів здається) це природоохоронна зона там точно будувати нічого не можна, теоретично присадибна ділянка може межувати з рікою але аж ніяк там будівництво вести не можна.
В мене від коли себе пам"ятаю коло греблі город межує з десь зо 10-14 м. до ріки. Але перед того року вода забрала барабулі і відповідно берег став  глибше в мій город.
Я не обстоюю міську раду і куди вона дивиться - але от уявіть собі, що комісія міської ради буде обходити щотижня а може і щодня береги ріки і дивитися чи бува не понабудовували парканів у саму ріку. Знаєте такі випадки - повідомте їх будь-ласка, вони напевне будуть приймати міри і дивитись хто порушив - чи власник садибної ділянки, чи землеміри чи може ріка зробила нове русло де вже був побудований паркан.
Взагалі такою роботою має займатися депутат від того району і вулиці і з його подання вже уряд мав би приймати міри ...я так думаю.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 16:57, 25 Травня 2010 »

... ну, не знаю, я не спеціаліст з містобудування і проектування, але знаю точно що беріг ріки (там декілька метрів здається) це природоохоронна зона там точно будувати нічого не можна, теоретично присадибна ділянка може межувати з рікою але аж ніяк там будівництво вести не можна.

Диви шо на Скалах набудували, над самим берегом..
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF