Косів: форум міста та району
07:54, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: тема "вони засмічують КОСІВ"
за створення теми - 31 (96.9%)
проти створення теми - 1 (3.1%)
Всього голосів: 32

Сторінок: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чистий КОСІВ!  (Прочитано 291959 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #225 : 18:45, 14 Травня 2012 »

ідея ше та wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #226 : 14:41, 15 Травня 2012 »

Були збори вчора на 19:00. Багато було людей більшість вул. Павлика, також Лісної, Анни Павлик. Поговорили, написали звернення і всі порозписувалися. Що буде далі - невідомо, але люди казали, що будуть барикадувати дорогу.
Моя думка така: міський голова Москалівський штріх, і отже, там де рівно він не може дати команду (я розумію, що і там не можна, але якщо вони розглядали варіант Павлика, то коло нового греко-католицького цвинтаря ліпше робити смітник, ніж коло православного), а Монастирське, де реально все стікає в місто причому аж до самого центру - будь ласка.
Крім того, був якийсь дядько з органів влади, то озвучив інформацію, що на підсипання моста до цвинтаря потрачено 285 тисяч гривень. А там просто підсипали глиною. Ніхто не вкріпляв берег шутром як мало би бути...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #227 : 20:23, 16 Травня 2012 »

Та не буде там ніякого звалища.
Депутати не допустять.Крім того,будуть порушені всі екологічні норми,а це уже відповідальність осіб,які наважаться зробити такий крок.
Сьогодні була бесіда на земельній комісії з районним керівником владної партіїї,я нагадав про їхні передвиборні обіцянки на рахунок звалища,після обіду мені уже подзвонили,що досягнуто домовленість відновити вивіз на Вербовець.
Взагалі,з тієї інформації,що маю,виходить,що ситуація з вивозом склалася виключно "завдяки" керівництву нашої ради.
Будемо розбиратися з цим на найближчій сесії.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #228 : 13:09, 17 Травня 2012 »

Дай Бог, щоб то так було. Просто я зараз в Косові і живу на Павлика і в курсі цього. Тільки що прийшов сусід... У вівторок на 8:00 ранку - якраз, коли всі люди будуть ти на роботу і не зможуть прийти на протест - збирається комісія там, де має бути сміттєзвалище. Так що всі небайдужі підтягуйтеся. У нас у всіх, хто тут живе, вода з потока, в мене на подвір'ї криниця десь за 7-8 м від нього. Тільки можна уявити,яку заразу буде потік тепер нести...
До-речі, вулиця, де має бути сміттєзвалище  мусить бути освітлена. Зараз активно обговорюють проведення світла в нас. Говорять про розвантаження лінії. І просять, щоб люди здавали гроші. Люди реально не знають, чи то добре і здавати гроші чи ліпше ще не треба це робити. І коли вирішиться питання із сміттєзвалищем - чи будуть продовжувати хотіти освітлити нашу вулицю. Короче такі то в нас новини...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #229 : 14:27, 18 Травня 2012 »

0673720311 мій номер.Дзвоніть,якщо якісь рухи почнуться.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #230 : 22:44, 21 Травня 2012 »

Завтра на 8:00 збори на вул. Павлика біля каплички, де дорога вгору йде на Пістинську. Буде заступник голови міста. Не знаю, хто це. Прийду додому - напишу, що там було!
Приходьте!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #231 : 23:03, 21 Травня 2012 »

А вони збори спецом зробили на 8 щоб менше людей було

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #232 : 23:15, 21 Травня 2012 »

100%.В мене так тато завтра, виходить, що він зможе побути там тільки півгодини, але навіть на такий короткий час іде.
Приходьте, хто може!!!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #233 : 14:11, 22 Травня 2012 »

Відбулися збори. Сьогодні було менше людей. Був Сліпанюк і ще якісь два представники влади. Я не знаю їх прізвищ, вони по світлу більше говорили.
Короче попереливали з пустого в порожнє. Сліпанюк бідкався, яка проблема з вивозом сміття. Що вони дійсно шукали, де можна зробити це сміттєзвалище. На Москалівці потоки, тому там ніде не можна. По цій причині вони шукали на Павлика. Це слова Сліпанюка. На Павлика потоків немає... (це я додала, він таке не казав).
Він сказав, що тут сміттєзвалища не буде і якщо це питання буде десь розглядатися, то він буде казати, що тут його робити не можна. Він проти. Але те, що такий варіант розглядатися не буде - ніхто не гарантував.
Громада задала йому питання: чому таким питанням займається міська рада? Адже сміттєзвалищ - це проблема району. Чим повинна заматийся районна рада. Він каже, що дякую за розуміння і приходіть на сесію і піднімайте це питання... В принципі він сказав, що якщо в Косові зробити сміттєзвалище - то місто втратить статус курортного.
Виглядає ніби так, що під Сліпанюка хтось риє. Що ніби він крайній. Але хто його знає, що там насправді.
Вибрали 10 представників громади, хто в четвер буде йти на сесію і нести наше звернення. І на тому розійшлися.
Не знаю, що з того буде. Поживемо-побачимо...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #234 : 21:36, 09 Серпня 2012 »

любитель смітити як то кажуть з розмахом

* IMG_1596.jpg (255.98 Кб - завантажено 707 раз.)
* IMG_1598.jpg (252.57 Кб - завантажено 699 раз.)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #235 : 22:29, 09 Серпня 2012 »

Ого, IVP!  good Респект! а не знаєте, хто то?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #236 : 23:36, 09 Серпня 2012 »

Номера на машині видно )
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #237 : 09:13, 10 Серпня 2012 »

Ось таке чудо нанотехнологій стоїть біля кожної брами у Пістині . Інтересно яку нову "відмазку" придумають косівські чиновники депутати ґазди . Пістинь зміг таке зробити !!!
В Пiстинi реально стало чистiше. Не бiля кожноi брами, контейнерiв на всiх не вистачило, але щосереди iздить машина, збирае й просто мiшки (лиш просять щоб завязанi). Возять в Коломию, але цiни не кусаються, тато платить не памятаю скiльки, але цiлком адекватно по вiдношенню до скромноi пенсii.

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #238 : 14:09, 10 Серпня 2012 »

Фотографії IVP подивились в Міській раді,там сайт ,виявляється,теж читають.Власником білого Транспортера є житель вулиці Павлика,який на даний час перебуває за межами району,по поверненню на нього чекає "приємна" звістка.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #239 : 15:40, 10 Серпня 2012 »

Думаю десь треба буде якийсь рейд провести.

п.с. Був недавно на Левадах, так нижче озера є дуже гарне місце, яке бидлюки засмітили банками від пива, горілки і пакетів, мав при собі запальничку, позбирав все навколо і спалив, залишились тільки склянні бутилки і невелика купа алюмінію, думаю краще вже спалити чим воно розлітається по лісу і попадає в потік який витікає з озера.
Сторінок: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF