Косів: форум міста та району
13:00, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: тема "вони засмічують КОСІВ"
за створення теми - 31 (96.9%)
проти створення теми - 1 (3.1%)
Всього голосів: 32

Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чистий КОСІВ!  (Прочитано 291884 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #135 : 16:06, 27 Вересня 2011 »

ше раз повторю питання, ти чим читав?

Як же мене завжди...... цi вiдмазки...
1)Яке законодавство? Депутат отримуе участок й копае там яму. Компостну!!! Його право, причому тут полiгон??
2)За моiм парканом я би реагував погано! А що, в районi все так густозаселено? Куда не плюнь- однi паркани? Нема де яму 40*40 викопати вже?

P.S. Тема надоiла, ми у дворi- захотiли i вирiшили, все ок. А ви мiняйте законодавство, разом з президентом-ананасом, вам хоч як- причини нiц не робити знайдуться.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #136 : 16:18, 27 Вересня 2011 »

здаюсь, чувак за тридевять земель краще знає куда нам дурним гуцулам тре мусор вивозити Будь-ласка

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #137 : 18:07, 27 Вересня 2011 »

Ой, хлопці, ну їй богу, як додому вернулася.... кілька місяців не була на форумі. А тут - все як раніше....  Оплески Харе обсирати їдне другого! Як діти малі...
Ну така вже в нас українців вдача - чекаємо старшого мудрішого вуйка, же би прийшов і вирішив всі наші проблеми. Дійсно, чому би общиною не зібратися і не вирішити проблему сміття? може спочатку вас і буде десяток, але потім стане більше. Народ зобачить, що система працює і почне приєднуватися. От наприклад, є ж в косові сміттєвози, що забирають сміття. (ну хоч раз в тиждень-два). Чому б з ними не договоритися, попередньо фіансово стимулювавши, же би на 1 раз частіше заїзджали? Купити собі невеликі пластикові чи металеві контейнери (як у буржуїв), і складати туди сміття... В глобальному сенсі таким чином проблему сміття не вирішити, але з чогось можна почати....

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #138 : 19:02, 27 Вересня 2011 »

...Купити собі невеликі пластикові чи металеві контейнери (як у буржуїв), і складати туди сміття...
можна виносити своє сміття і в пакетах до см.машини.

Я собі так спостерігаю, влада змінюється, а проблема біля п. кладки постійно актуальна. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad bad


Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #139 : 19:42, 27 Вересня 2011 »

Як же мене завжди...... цi вiдмазки...
1)Яке законодавство? Депутат отримуе участок й копае там яму. Компостну!!! Його право, причому тут полiгон??
2)За моiм парканом я би реагував погано! А що, в районi все так густозаселено? Куда не плюнь- однi паркани? Нема де яму 40*40 викопати вже?

P.S. Тема надоiла, ми у дворi- захотiли i вирiшили, все ок. А ви мiняйте законодавство, разом з президентом-ананасом, вам хоч як- причини нiц не робити знайдуться.

Петро,наскільки знаю,районна рада вже 3 рази виробляла пакет документів на полігон в різних місцях.
Але всі рази піднімали бучу місцеві громади,яким належить земля,бо ніхто не хоче на території своєї сільради/міськради сміттєзвалища!Так як ти не хочеш ,щоб воно було у тебе за парканом!
Що про Косів говорити?Ти про Тернопіль почитай,там точно така ж проблема була,а може й дотепер є.




ploskonos, а ви десь там словечко замовити не можете?


Та вже замовляв,мер і заступник проти,я писав десь вище.
Попробую ще на сесії.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #140 : 20:39, 27 Вересня 2011 »

Ой, хлопці, ну їй богу, як додому вернулася.... кілька місяців не була на форумі. А тут - все як раніше....  Оплески Харе обсирати їдне другого! Як діти малі...
Ну така вже в нас українців вдача - чекаємо старшого мудрішого вуйка, же би прийшов і вирішив всі наші проблеми. Дійсно, чому би общиною не зібратися і не вирішити проблему сміття? може спочатку вас і буде десяток, але потім стане більше. Народ зобачить, що система працює і почне приєднуватися. От наприклад, є ж в косові сміттєвози, що забирають сміття. (ну хоч раз в тиждень-два). Чому б з ними не договоритися, попередньо фіансово стимулювавши, же би на 1 раз частіше заїзджали? Купити собі невеликі пластикові чи металеві контейнери (як у буржуїв), і складати туди сміття... В глобальному сенсі таким чином проблему сміття не вирішити, але з чогось можна почати....


Ніхто нікого не обсирає.
Просто ,якщо питанням не займатись -  все виглядає просто,а як починаєш вникати в деталі - то насправді все зовсім інакше.
На рахунок вивозу сміття:водоканал вивозить сміття з центру,для того ,щоб вивозив з Москалівки - треба заключити договір,але не одній хаті,а кільком сусідам,і сміттєвоз буде забирати.
Зараз вони забирають з Москалівки 2 р/міс.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #141 : 10:56, 28 Вересня 2011 »

можна виносити своє сміття і в пакетах до см.машини.
Пакети рвуться. От і срачельник від того.

Щодо москалівки..... Здається требя найти цапа-відбувайла, який просто піде по хатах і буде людям пропонувати заключати подібний договір з Водоканалом. Ну і в руках зразу ж буде мати при собі договори з квитанціями. .... тільки от де найти такого вар'ята-активіста? ....А москалівка взагалі знає, що має право заключити подібні договори? ..... може десь в центрі "розтяжку" повісити в стилі - "Хочете щоби вам вивозили сміття, укладіть такий-то договір".....

Життя – то трояка ружа...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #142 : 12:13, 30 Вересня 2011 »

В буржуїв після того як ділянка повністю заповнена навозять туди грунту і роблять гарненькі пагорби.А ще випускають труби,аби збирати метан,хтозна щозним роблять,але дивиться це набагато краще,аніж наші загашники.Хоча і дорого.

А про дампстери себто баки - то взагалі окрема тема.Дуже дивно,що в нас все так рагульно.Нам скільки тих баків треба?штук 10 на Косів,плюс аби пару разів шановні працівники міліції оштрафували порушників.і люди вже б подумали певно.Особисто я несу аж до Енея під будинок,але чудова альтернатива у вигляді великої купи на тротуарі біля бувшого суду.А якщо живе десь на Полі Чудес - то в нього шлях до найблищого бака вимірюється кілометрами - і з одної сторони я тих людей розумію.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #143 : 19:46, 30 Вересня 2011 »

Чистий Косів!?!?- тільки, якщо за викидання сміття будуть розстрілювати мисливець
Вчора з своїм кіндером ходив бавитися на новому дит майданчику. Все ніби ОК. ПР потурбувалася і біля входу є лавочки і смітники. Правда останніми користуються мало. На майданчику  вперемішку  з піском сміття(від фантиків до пачок від сигарет). Тому висновок простий ніякі баки для сміття нам не допоможуть. У людей відсутня культура, що є наслідком того, що відсутнє покарання. Тому треба icon_fight1 мисливець icon_fight1 мисливець wall І по попі, по попі стрільба тоді може щось покращиться!
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #144 : 16:45, 07 Грудня 2011 »

Не знаю чи піднімалось це питання на форумі, але сміттєзвалище біля кладки мене вже задовбало.
Цікавить, чи піднімалось питання встановлення контейнерів в тому місці у владі?
Якщо не піднімалось, то прошу модераторів, чи когось з поважних форумчан організувати збір коштів, щоб їх там поставити. Буду першим хто внесе декілька гривень.
Зізнаюсь, сам туди вечорами виношу сміття, бо інакше нема де. Але навіть за ніч собаки розносять його на весь пятачок, а ті шо забирають, тільки кульки скидають, а далі крокуне ступають.
А ті комунальники, що забирають сміття двічі на місяць мені не підходять, я в час їхнього приїзду на роботі. Бачив в селах Снятинського району, як люди заключали договора на вивіз сміття, і їм давали в користування невеликі контейнери в які зручно зкидати сміття, і не переживаеш коли їх заберуть.
Так що прошу форумчан організувати збір коштів.

Нарешті я в Косові
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #145 : 18:13, 07 Грудня 2011 »

історія стара, до болі, там взагалі-то виносити  сміття заборонено, комунальники забирають через те що воно там є, а вже якщо виносити (бо кудись його дівати треба)  то робіть це з розумом, краще зранку щоб пси за ніч  не розтягували і не на вихідні коли то ніхто не прибирає. якщо поставити контейнер, то там тоді  тааака купа сміття буде що ого-го. Все-таки альтернативи договору на вивезення ТПВ поки що немає. А до контейнерної системи на вулиці (крім великих будинків) навряд чи повернемось, тому що конкретно за контейнери платять певні жильці а вивозиться мусор всіх хто туди його звозить.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #146 : 19:24, 07 Грудня 2011 »

прохання перед тим, як створювати нову тему здійснювати пошук по форуму чи така вже існує. дякую.
по темі: землі то бігом роздеребанили, а питання нового полігону забули?

Born stupied? Try again!
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #147 : 19:34, 07 Грудня 2011 »

історія стара, до болі, там взагалі-то виносити  сміття заборонено, комунальники забирають через те що воно там є, а вже якщо виносити (бо кудись його дівати треба)  то робіть це з розумом, краще зранку щоб пси за ніч  не розтягували і не на вихідні коли то ніхто не прибирає. якщо поставити контейнер, то там тоді  тааака купа сміття буде що ого-го. Все-таки альтернативи договору на вивезення ТПВ поки що немає. А до контейнерної системи на вулиці (крім великих будинків) навряд чи повернемось, тому що конкретно за контейнери платять певні жильці а вивозиться мусор всіх хто туди його звозить.
Зранку виносити я не можу через деякі фізіологічні властивості свого організму. В суботу не виношу, бо знаю, що в неділю машини немає. А три великі контейнери в тій вуличці, що попри ріку заходить були б дуже доречні. Я не думаю, що їх би враз за ніч заповнювали. Так що питання їх встановлення для мене, та й для інших мешканців Москалівки залишаеться актуальним. Я не думаю, що 5-6 тисяч гривень на їх встановлення було б проблемою зібрати. Головне - бажання.

Нарешті я в Косові
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #148 : 19:55, 07 Грудня 2011 »

Зранку виносити я не можу через деякі фізіологічні властивості свого організму. В суботу не виношу, бо знаю, що в неділю машини немає. А три великі контейнери в тій вуличці, що попри ріку заходить були б дуже доречні. Я не думаю, що їх би враз за ніч заповнювали. Так що питання їх встановлення для мене, та й для інших мешканців Москалівки залишаеться актуальним. Я не думаю, що 5-6 тисяч гривень на їх встановлення було б проблемою зібрати. Головне - бажання.
скільки Ви платите за вивіз сміття?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #149 : 19:58, 07 Грудня 2011 »

Я не плачу, але готовий за якісні послуги. Тобто, коли мені дадуть в користування контейнер, який я буду наповнювати тиждень чи два, і його заберуть навіть коли мене не буде дома. Так як це організовано в Коломийському і Снятинському районі

Нарешті я в Косові
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF