Косів: форум міста та району
11:58, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: тема "вони засмічують КОСІВ"
за створення теми - 31 (96.9%)
проти створення теми - 1 (3.1%)
Всього голосів: 32

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чистий КОСІВ!  (Прочитано 291878 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #15 : 00:08, 30 Березня 2010 »

ну а взяти от для прикладу моїх сусідів...
нє ... сміття вони в ліс не носять (напевно)... але  роблять інше....
по суботах... після обіду... виставляють мусор на вулицю біля дороги... щоб дома було файно і чисто... а додуматись важко, що машина з мусором приїде аж у понеділок зранку.........
так от у неділю (або навіть у суботу ввечері) собаки той мусор пороздирають, хлопи випивші  його покопають)  і ця вся краса по всій вулиці...
і кожного тижня... рік у рік то саме)
і не доходить до людей....
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #16 : 00:23, 30 Березня 2010 »

йо,коло вас на повороті козирна купа на кожні вихідні.Напиши конкретно хто,мож якось вплинемо.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #17 : 00:28, 30 Березня 2010 »

ооо...я й забула про поворот) я взагалі про мусорники біля Гурману писала))) туди доречі і з пістинської носять....
а ще точка є біля Гуцула....
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #18 : 10:56, 30 Березня 2010 »

ооо...я й забула про поворот) я взагалі про мусорники біля Гурману писала))) туди доречі і з пістинської носять....
а ще точка є біля Гуцула....
Особливо в суботу після базару

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #19 : 12:26, 30 Березня 2010 »

в суботу було проведено толоку по прибиранню берегів р. Рибниця, біля Банського моста та на Гуці. звідти вивезли більше 60-ти мішків сміття.
пропоную в даній темі писати оголошення про толоки пропозиції і відгуки.
а також пропоную обговорити створення теми "Вони забруднюють наш КОСІВ" в якій вивішувати фото тих "свиней" які викідають сміття в невідведених для цього місцях.

... в даному випадку винуватців треба шукати вище по течії, хоча і місцевих вистачає. Хоча, я живу теж коло берега ріки через дорогу і можете уявити моє здивування коли одного разу я побачив велику купу сміття у себе навпроти воріт !!! якась .... їхала спеціально щоб висипати то все в ріку і думавши що заїхало на "край світу" висипало то все тут, а "Облаз" бачили?
Орест
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #20 : 16:59, 30 Березня 2010 »

Ромку винуватців шукати не потрібно, 17 квітня нічого не плануєш, ідеш з нами прибирати наше місто.  Може хтось побаче шо ти прибираєш там де він смітив і може пробудиться в нього совість, шо він зробив був недобре, а до твердолобих як Юрко казав "палицю тай по одному місці". До тих хто вперто буде викидати сміття на тротуари та робити стихійні смітники,  до прикладу біля кладки, згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами"  внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно до якого з 10 січня 2010 року за порушення у сфері благоустрою населених пунктів, в тому числі за несакціоноване викидання сміття передбачено накладання штрафу від 340 до 1700 гривень. Штрафувати будуть працівники РВ УМВС (дільничні), щоб вони виконували свої обов'язки добре, попросимо начальника міліції при зустрічі м/р із РВ УМВС.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #21 : 17:14, 30 Березня 2010 »

Акцію провела успішно.
"Фігура" прибрана. 4 кульки "хуго бос".

Посеред розкиданого сміття виявила купку використаних ампул від ліків...Страшно стало,що межи це сим сміттям можна знайти собі болячку. Добре,що руки були в гумових рукавицях. Ті ампули закоркувала в  пет-пляшку,яку знайшла там же...

П.С.вчіться говорити грамотно:не "мусор",а сміття.
Якщо Вам подобається більше говорити по рос.,то говоріть.
Говоріть грамотно,але однією мовою.

Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #22 : 22:14, 30 Березня 2010 »

Квітка, молодець +1

Більше дії — менше слів!

17 квітня (субота) — всі на толоку-прибирання рідного міста!
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #23 : 16:52, 31 Березня 2010 »

Респект організаторам акції!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #24 : 01:09, 01 Квітня 2010 »

днями пройде інформаційно-просвітницька акція за чистий КОСІВ. надрукується стаття в Гоцульському краї, а також присвятиться цій темі декілька сітілайтів та бігборд. ше попробуєм на оновних стихійних звалищах вивісити попереджувальні таблички.
ну а до кого не дійде wall, вібачєйте, почнем достукуватись до свідомості icon_fight1 І по попі, по попі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #25 : 14:24, 01 Квітня 2010 »

Це все конєчно є файно. І акції і прибирання.
Є мінус - ні одного ні другого на довго не вистачить.
Ок. Поприбирали, табличок понавішували, порушникам порядку вуха намяли. А дальше? На під подушку ж людям те сміття складати. Потрібні смітники. Нормальні, великі смітники. На тих місцях де зараз народ самовільно гори сміття вивищує поставити баки, що би просто так не валялось. Або встановити сміттяні баки в строго відведених місцях. Тих місць має бути хоч 4-5. І ще - потрібні урни для сміття. Від Банського мосту до центру є аж 1 (чи 2) урна, і та біля банку... Не багато знайдеться людей, яків пусті пляшки, обгортки будуть пхати назад собі у кишеню чи сумку...

Життя – то трояка ружа...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 14:56, 01 Квітня 2010 »

Це все конєчно є файно. І акції і прибирання.
Є мінус - ні одного ні другого на довго не вистачить.
Ок. Поприбирали, табличок понавішували, порушникам порядку вуха намяли. А дальше? На під подушку ж людям те сміття складати. Потрібні смітники. Нормальні, великі смітники. На тих місцях де зараз народ самовільно гори сміття вивищує поставити баки, що би просто так не валялось. Або встановити сміттяні баки в строго відведених місцях. Тих місць має бути хоч 4-5. І ще - потрібні урни для сміття. Від Банського мосту до центру є аж 1 (чи 2) урна, і та біля банку... Не багато знайдеться людей, яків пусті пляшки, обгортки будуть пхати назад собі у кишеню чи сумку...
хочу посперичатись над деякими моментами, встановити великі баки на місцях стихійних звалищ - це аж ні як не покращить становище. навпаки погіршить - це легалізація стихійних звалищ.. як заставити тих хто буде там скидати сміття за це платити? кожен Косівчанин має заключити офіційно  договір і оплачувати за вивіз смідтя, яке вивозитимуть по розкладу з господарки, а "чіємних" ловити на гарячому і штрафувати а не має грошей най поприбирає з 500м. берега ріки чи пару вулиць.
а над питанням збільшення урн по вулицях зараз активно працюють. думаю ближчим часом ситуація покращиться.
P.S. ми семеро прибрали досто великий шмат берега і як шо кожен прибрав хоча б якусь невелику ділянку то:
1. КОСІВ був би чистим.
2. людина вже б на рівні підсвідомості старалась би не смітити.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #27 : 16:12, 01 Квітня 2010 »

Народ!!! Я зареєстрував Косівську районну благодійну екологічну організацію "ЕдЕм". Я є голова цієї організації. Ми з допомогою цієї організації можем зробити багато корисних речей для нашого міста. Для цього мені потрібні ідеї і підтримка. Хто за?
Кому цікаво, можу скинути статут, щоб почитали.
добре шо б ти відкрив нову тему, ознайомив нас з статутом та метою створення даної організації, а також з своїми  ідеями та програмою розвитку  "ЕдЕм".
а в даній темі просив би по суті....

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #28 : 16:33, 01 Квітня 2010 »

Народ!!! Я зареєстрував Косівську районну благодійну екологічну організацію "ЕдЕм". Я є голова цієї організації. Ми з допомогою цієї організації можем зробити багато корисних речей для нашого міста. Для цього мені потрібні ідеї і підтримка. Хто за?
Кому цікаво, можу скинути статут, щоб почитали.
добре шо б ти відкрив нову тему, ознайомив нас з статутом та метою створення даної організації, а також з своїми  ідеями та програмою розвитку  "ЕдЕм".
а в даній темі просив би по суті....
та це ж про чистий Косів
це інформація про якусь "благодійну екологічну організацію ЕдЕм" і про те шо їй потрібні ідеї та підтримка

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #29 : 16:46, 01 Квітня 2010 »

легалізація стихійних звалищ.. як заставити тих хто буде там скидати сміття за це платити?

Я точно не знаю як в Косові влаштовано комунальні служби (і чи є такі взагалі). У нашому селі коли ти платиш за квартиру, то в рахунок включено вивіз сміття та прибиральниця, яка прибирає навколишню територію. Тобто питанням вивозу сміття опікується ЖЕК. Мабуть в Косові повинно бути десь приблизно так само...
Легалізація, нелегалізація. Те сміття там буде лежати. І хай краще лежить в сміттяних баках. Як заставити платити? Та нема нічого простіше. Народ же ж платить за світло, газ, квартиру, землю. Якщо туди включити десятку в місяць за вивіз сміття, думаю ніхто не буде сперечатися.

Життя – то трояка ружа...
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF