Косів: форум міста та району

Косів => Всеукраїнське об’єднання «Свобода» => Тема розпочата: KosivArt від 12:22, 23 Серпня 2009Назва: Громадське віче "НІ! - шантажу України!", Івано-Франківськ
Відправлено: KosivArt від 12:22, 23 Серпня 2009
16 серпня на Вічевому майдані Івано-Франківська пройшло віче націонал-демократичних сил "Ні - шантажу України!".


Назва: Re: Громадське віче "НІ! - шантажу України!", Івано-Фарнківськ
Відправлено: KosivArt від 12:23, 23 Серпня 2009
Косівська «Свобода» у Франківську.


Назва: Re: Громадське віче "НІ! - шантажу України!", Івано-Фарнківськ
Відправлено: KosivArt від 12:25, 23 Серпня 2009
Участь у заході взяв голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Свій виступ лідер ВО "Свобода" розпочав з привітання з нагоди 18-ої річниці Незалежності України.

"18 років - це вік повноправного громадянина. А це означає, що на наступних виборах до скриньок прийдуть народжені у вільній Україні люди, на яких зі стіни не дивився "дєдушка Ленін", які не повинні були вчити історію КПРС і які не знають, що таке купувати масло і хліб за талонами. Саме в цьому є найбільша перспектива української держави. Саме це викликає "біснування" у ворогів України, зокрема у Росії. Адже там до цього часу не можуть відмовитись від імперських амбіцій".

Голова ВО "Свобода" виокремив 3 основних аспекти, крізь призму яких слід розглядати звернення російського Президента: зовнішньополітичний, внутрішньоросійський та внутрішньоукраїнський аспекти.

Аналізуючи зовнішній аспект, Олег Тягнибок наголосив на зухвалій та хамській формі, в якій відбулось звернення керівника російської держави. На зневажливе ставлення до України вказує ігнорування усіх принципів міжнародної дипломатії. Керівник "Свободи" звернув увагу на відсутність реакції з боку США та Великобританії, які є гарантами суверенітету України, а також засудив поведінку великих європейських держав, зокрема Франції та Німеччини, які "готові хоч зараз віддати Україну за російський газ". Як висновок Олег Тягнибок вкотре наголосив, що Україна повинна насамперед розраховувати на власні сили, а не покладатись на зовнішню підтримку.

Внутрішньоросійський аспект полягає у особистих амбіціях Президента Медвєдєва, його намаганні вийти з-за спини свого попередника Путіна, який привів його на цю посаду, та стати "крутішим за нього".

Чи не найголовнішим, на думку голови ВО «Свобода», є внутрішньоукраїнський аспект. Він полягає у мовчазній реакції української влади на спровоковані Росією події, які постійно відбуваються в нашій державі. «Росія постійно випробовує нас. Але наша влада є настільки слабка, що постійно відмовчується на брутальні дії Москви. Варто згадати перевезення російських ядерних ракет територією Криму, або нещодавній приїзд громадянина Гундяєва, який вчив нас якому Богу молитися. І якою була реакція нашої влади?.. Проте Кремлю варто знати: те, що в Україні зараз слабка влада зовсім не означає, що українці - слабка нація. І ми зможемо це довести» - підсумував голова ВО «Свобода».

На завершення Олег Тягнибок запропонував громаді в українській традиції дати жартівливу відповідь Медведєву. «Українці завжди відповідали на такі висловлювання з усмішкою і таким чином показували наше ставлення до будь-якого окупанта» - зауважив очільник свободівців.

Прес-служба ВО «Свобода»


Назва: Re: Громадське віче "НІ! - шантажу України!", Івано-Фарнківськ
Відправлено: KosivArt від 12:27, 23 Серпня 2009
  • Виступ Олега Тягнибока на віче у Франківську (http://www.kosivart.com/audio/tyagnybok/SDR_0020.mp3)
  • Виступ представника Куну (http://www.kosivart.com/audio/tyagnybok/SDR_0021.mp3)

Варто послухати всім!


© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF