Косів: форум міста та району

Загальний => Про все => Тема розпочата: _wanted_g від 11:26, 15 Серпня 2008Назва: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: _wanted_g від 11:26, 15 Серпня 2008
Тут ви можете залишити свої коментарі,плюси та мінуси ЗНО :znajka


Назва: Re: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: _wanted_g від 11:29, 15 Серпня 2008
Висловлю свою думку.Я вважаю,що ЗНО непогана штука.Воно дає можливість кожному пробитися в люди.Але наш народ при поганих результатах знайде вихід.


Назва: Re: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: Juha від 11:44, 15 Серпня 2008
Ой, Ви знаєте, я погоджуюся на всі 100%, що це класна штука. Але нам ще трохи треба розвинутися до неї. Тому що все ж таки не скрізь однаковий рівень викладання в школах україни. Є такі села, де не знають, що таке комп'ютер.
Але, то добре, що вони такими категоричними кроками це проводять, оскільки швидше будуть намагатися розвиватися.
Розкажу вам ситуацію, мій шеф, який займає дуже високу посаду в банку, його рідний брат 10 років пропрацював першим заступником міністра фінансів україни не зміг разом з братом просунути дочку на бюджет в Нархоз. Дівчинка поступила на платне, а на державне вони нічого зробити не могли. І він мені каже: "Юля, я в тому році стільком чужим дітям поміг поступити, а в цьому моя рідна дитина, а я нічого не можу зробити".
Ще одна ситуація, ще одна моя знайома, самостійно без грошей за результатами тестування (+ англійська мова усно) поступила на державне в Київський Інститут Міжнародних Відносин на спеціальність Міжнародний бізнес. Не знаю, можливо це тільки перший рік так, на наступний рік люди вже побачать, що й по-чому, і придумають як можна на цьому заробити, і такого вже не буде, але це, що я розказала, це факти, "З перших рук".
Так що я ЗА.


Назва: Re: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: _wanted_g від 16:14, 15 Серпня 2008
Тести ще не вдосконалені,але це лише початок і як то кажуть перший блін завжди поганий.Наприклад в тестах з правознавства цього року було нараховано 40% помилок.Але в нас все ще попереду.До речі,90% школярів,які цього року здавали зовнішнє,здали на "успішно".До того ж появилося більше шансів поступити,бо сертифікат можна дати в різні вузи одночасно.В мене знайомий поступав цього року в 5 вузів і поступив всюди.Я сумніваюся,що в попередні роки в нього це б вийшло.По-перше,він не встигав би на екзамени в ці вузи,бо міста далеко один від одного,по-друге,дні здач могли б співпадати.


Назва: Re: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: slovena від 09:59, 19 Квітня 2013
ЗНО "в оригіналі" - варіант 2008-2010 років - надавало можливість вступу в обраний ВНЗ із високими балами сертифікатів, тепер же, коли і шкільні бали також рахуються, і ВНЗ можуть якісь свої бали додавати - не все так добре, адже як виставляються шкільні бали знають усі.  oh Проте ЗНО якнайкраще відповідає світовій практиці: маєш знання - подаєш документи у ВНЗ. Поживемо-побачимо, що буде із ЗНО далі.


Назва: Re: Зовнішнє незалежне оцінювання
Відправлено: anv від 10:30, 19 Квітня 2013
Все просто. У суддів, прокурорів, великих начальників і просто багатих та впливових людей є дітки. І дітки ці не завжди можуть набрати необхідні бали, а прибирати на вулицях, продавати в магазинах, базарах і тд то не для них. Тому і роблять різні корупційні дзюрочки.


© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF