Косів: форум міста та району

Косів => Зелений туризм => Тема розпочата: Гуцулочка від 10:59, 11 Серпня 2012Назва: Святкування Різдва з гуцульською родиною
Відправлено: Гуцулочка від 10:59, 11 Серпня 2012
Доброго дня,шановні косівчани і косівчаночки!
Підкажіть,будьте ласкаві,чи знаєте Ви родини,які згідні були б прийняти сім"ю з трьох чоловік до себе на Святу Вечерю і Різдво? Дуже хочеться відчути дух свята саме в гуцульській справжній теплій родині,де традиції святкування збережені .А ще прагнемо знайомства з новими добрими українцями,які б показали велич вечері з її колядами і вертепом(по можливості),тому що на Львівщині(ми звідти) традиції трохи позатиралися,позабувалися,рідко побачиш коли по хатах ходять колядувати по-справжньому від душі. Та й віримо що Бог живе саме  в Карпатах:) Звісно,ми розуміємо що це не безоплатно.Можливо такі люди знайдуться і з районних сіл,навіть віддалених,а можливо такі дійства відбуваються в якихось комплексах колибових? Будемо раді  відгукам в темі,а ще краще коли вони допоможуть знайти те,що ми шукаємо.Дуже вдячні!


Назва: Re: Святкування Різдва з гуцульською родиною
Відправлено: IVP від 13:07, 11 Серпня 2012
Радив би пошукати садиби з Яворова чи інших навколишніх сіл і вже з господарями домовитися, а маланка файна у Пістині і Шешорах.


© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF