Косів: форум міста та району

Косів => Привітання => Тема розпочата: BigFAN від 03:15, 01 Січня 2012Назва: З Новим Роком!!!
Відправлено: BigFAN від 03:15, 01 Січня 2012
Вітаю всіх форумчан :drinks: Нехай з цьому році біда поцілує Вас в дупу :crazy:


Назва: Re: З Новим Роком 2012!!!
Відправлено: Синиця від 04:21, 01 Січня 2012
Приєднуюсь! :drinks:
Якнайбільше хороших та приємних моментів Вам в Новому році! :)


Назва: Re: З Новим Роком 2012!!!
Відправлено: Gorolya від 16:34, 01 Січня 2012
Всіх з Новим Роком)  :)
Вірю що він буде цікавим і сприятливим для нас всіх)
цьом)


Назва: Re: З Новим Роком 2012!!!
Відправлено: Жирна_Бойова_Панда від 20:21, 02 Січня 2012
і я вітаю всіх з новим роком! :drinks:


Назва: Re: З Новим Роком 2012!!!
Відправлено: odnosel4anka від 13:05, 03 Січня 2012
вітаю з роком Дракончика!

 Гороскоп на 2012 рік за знаками зодіаку

Овни, Леви і Стрільці , як представники вогненної стихії та найактивніші знаки Зодіаку, в рік Чорного Водяного Дракона отримають бонус у вигляді підвищеної везіння, якщо не будуть зловживати азартними іграми і випробовувати долю на міцність із спортивного інтересу. Краще поставити удачу на досягнення цілей, розширюючи горизонти застосування своїм творчим здібностям у всіх областях діяльності.

Сумлінно граючи роль, відведену їм у Гороскопі на 2012 рік , Овни, Леви і Стрільці зможуть створити собі імідж вдалого бізнесмена і теперішнього супермена, що зробить їх чарівними в очах протилежної статі. Для жінок вогненної стихії, бажаючих «добре вийти заміж», Дракон надасть не одну таку можливість, але і тут потрібно діяти винахідливо і брати ініціативу у свої руки.

Знаки водної стихії – Риби , Раки і Скорпіони – в 2012 році знаходяться під заступництвом Чорного Водяного Дракона. Однак, рік обіцяє бути складним, особливо у фінансовій сфері. Тут необхідно «сім разів відміряти», перш ніж починати справу, пов’язану з великими грошовими операціями. У кожному разі, страховка необхідна. Авантюри в цій сфері строго протипоказані, можете втратити все і ще залишитися боржниками. При правильному підході, є велика ймовірність того, що Ваше матеріальний стан примножиться.

Виключні творчі здібності Риб, Раків і Скорпіонів рекомендується направити до глибини самопізнання і вдосконалення. Саме там Ви знайдете джерело натхнення і відкриєте нові знання, які допоможуть Вам зрозуміти суть того, що відбувається і зробити правильний вибір у вирішенні проблем 2012 року.

Удавана відстороненість від реального життя додасть своєрідний шарм готичності і загадковості Вашому образу в очах оточуючих, і це буде притягувати до Вас протягом всього року нестандартні ситуації і незвичайних людей.

Повітряним знаків – Водолію, Близнюкам і Терезам – Гороскоп 2012 не визначив особливих труднощів, а й великих досягнень і злетів також не передбачається. Єдине, що потрібно від цих знаків зодіаку за сценарієм – більше працювати самим і не перекладати вирішення своїх проблем на чужі плечі. Безкарно користуватися постійної допомогою та матеріальною підтримкою друзів і родичів в 2012 році у Вас не вийде. Тому заздалегідь налаштуйте себе на самозабезпечення.

Неконфліктність і легке ставлення до виникаючих труднощів зберуть навколо Вас людей, для яких зіграєте роль «жилетки». Не потрібно лякатися чужих «соплів», Ви заробите репутацію виключного серцевої і доброї людини. У романтичних стосунках роль «альфонса» або «батькової дочки» у 2012 році приречена на провал.

Земним знакам – Тельцям, Дівам і Козерогам – Чорний Водяний Дракон відвів ролі другого плану, які, проте, зажадають від них активізації всіх творчих здібностей, щоб зайняти гідне місце в мізансцені. Так, цього року їм доведеться багато займатися сімейними питаннями, побутовими – міняти житло, робити ремонт, влаштовувати весілля близьких родичів, миритися і сваритися, виконувати різні доручення на роботі, не пов’язані з професійною діяльністю, відвідувати стоматолога, зустрічатися з класними керівниками своїх дітей і одночасно доводити, що «не верблюд».

І що найголовніше, від цієї метушні не відмахнешся, всі справи доведеться вирішувати за принципом «фігаро там, Фігаро тут», не забуваючи, в той же час, про заробляння на хліб насущний. І, як «хеппі енд» в класичному водевілі, наприкінці року Тельці, Діви і Козероги мають великі шанси отримати спадщину, підвищення по службі, хорошу прибавку до зарплати або взагалі змінять свій матеріальний статус на більш високий.


Назва: Re: З Новим Роком!!!
Відправлено: KosivArt від 11:49, 31 Грудня 2012
Вітаю з прийдешнім 2013 роком :drinks:


© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF