Косів: форум міста та району

Косів => Мистецтво та культура Гуцульщини => Тема розпочата: Z_SouL від 10:06, 21 Вересня 2011Назва: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Z_SouL від 10:06, 21 Вересня 2011
Доброго здоров’я!
Чи можна попросити намалювати на гугл чи яндекс мапі, як можна добратися до отого Кутського оптового ринку? Наскільки мені відомо там можна оптово закупитися прикрасами. Планую цієї суботи 24 вересня туди потрапити.

Завчасно дякую!


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Juha від 11:08, 21 Вересня 2011
А він хіба працює в суботу? По-моєму він в ніч з вівторка на середу працює. Але може я помиляюся  :nenayu


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: vyluzja Franka від 11:15, 21 Вересня 2011

з П2тниці на суботу- стартує в 3 год. ночі. але можна й в 6-й 7-й там бути.
Нашо Вам та карта, їдете в Кути тай все. якщо з Чернівецького боку то варіанти Снятин-Джурів-(можна на Заболотів)-Рожнів-Кобаки а там проминути купу народу на повороті перед Кутами дуже тяжко. Якщо з Коломиї то - Яблунів-Косів- Кути і на перехресті на в"їзді між Старими Кутами і Кутами повертаєте на ліво там за головною пів-кілометра тай та сама ситуація.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Z_SouL від 11:45, 21 Вересня 2011
Їхатиму з Коломиї.
Ринок приблизно отут? ;)


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gorolya від 13:00, 21 Вересня 2011
він працює і з вівторка на середу і з п"ятниці на суботу)
якщо їхати з Коломиї, в кінці Слобідки на початку Кут буде поворот на ліво і дорога вниз) там ще на початку дороги стовпчик маленький посередині) + багато машин буде, помилитись важко.
+ базар біля річки) по карті я шось не дуже розумію  де він би мав бути)


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: vyluzja Franka від 13:04, 21 Вересня 2011
Їхатиму з Коломиї.
Ринок приблизно отут? ;)
Тут, тільки виглядає трішки задалеко після поворотів. Але якщо ви не збираєтесь робити артобстріл базару то попаде те точно :)


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Z_SouL від 13:18, 21 Вересня 2011
Всім дуже дякую. Тепер не помилюся точно! ;)


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: ploskonos від 19:16, 21 Вересня 2011
в Гугл-мапс введіть цю точку   48.27174,25.202336  і включіть пошук.
Покаже базар.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Olena22 від 18:33, 03 Травня 2012
Якщо хтось зараз їздить на цей ринок або має там знайомих, підкажіть будь ласка, яка зараз ціна на сопілки 16,25,32мм. Буду дуже вдячна. :)


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 16:38, 20 Січня 2013
Увага ! Кутський оптовий ринок працює з 6-00 в середу та з 6-00 в суботу. Інформація станом на 01.01.2013р. Люди заходят на ринок в 05-40, а автомобілі в 6-00 рівно. Оптовий ринок вже не працює в ночі як це було раніше.  Про що повідомляли людей в місцевій газеті " Гуцульский край " в грудні 2012 року. Добратися в Кути (Чернівці - Вашківці - Вижниця - Кути 75 км.) ( Чернівці - Снятин - Рожнів - Кути.) З Івано-Франківська ( Ів-Франківськ - Коломия - Заболотів - Рожнів - Кути.) ( Ів-Франківськ - Коломия - Косів - Кути.) На ринку є великий вибір виробів із дерева ( ціни приємно вас здивують). Деревяні вироби продають самі виробники ( товар з перших рук ) Всі решта ринки (Косів) - (Смодне) які торгують виробами з дерева це вже перекупщики ( бізнесмени ). Тільки в Кутах на ринку, і з дому в гірських селах продають виробники. Сам купляю тут вироби з дерева торгую на сході України. В Кутах вже торгують дорогими речами з дерева, ( нарди, шахмати, шкатулки, тарілки з інкрустацією з бісером.) Але дорогий товар хіба що собі, або в дарунок ціни дуже високі. За дорогим товаром колись треба було їхати в Косів, Смодне , тепер це є тут в Кутах. Багато людей запитують чим Косівський, Смоднянський  ринок відрізняється від Кутського ринку, відповідь проста Кутський ринок оптовий. А Косівський, Смоднянський ринок роздрібний. Тепер буду заходити сюди на форум через день, хто з далеку запитуйте по можливості буду відповідати на запитання. :pleasantry:


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 18:28, 20 Січня 2013
Заїзд автомобілем на Кутський оптовий ринок коштує 5 грн. Вхід людини без автомобіля безкоштовний.  :pleasantry:


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsulka Ksenya від 01:58, 21 Січня 2013
Цитувати
Всі решта ринки (Косів) - (Смодне) які торгують виробами з дерева це вже перекупщики ( бізнесмени )
Не погоджуся з цим! Знаю людей, які самі роблять вироби і торгують на Косівському ринку. І не одних!!! І ніякі вони не перекупщики, просто немає можливості їхати на ринок в Кути чи з інших причин. А є й такі, які торгують постійно в Косові, а в Кути їздять час від часу  і торгують за однаковою ціною і там і там.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 11:34, 24 Січня 2013
Пані Gutsulka Ksenya можливо ви і праві спорити не буду. Я нічого проти Косівського базару не маю. В Кутах на оптовому ринку відроджується занепалий ( день торгівлі ) в середу. Я купував 23 січня з 6-00 г.хв.  Я вам скажу досить не погано з купилися, не так як в суботу але файно. Думаю що торгівля в середу набуде успіху, колись давно в Кутах в середу був дуже файний базар, більший чим в суботу. Значить запитую я в своїх знайомих з Яремчі чому ви не приїжаєте в Кути в середу на базар ? Вони відповідають не має що купити в середу не має продавців. Запитую в продавців які торгують в Кутах - чому ви не приходите торгувати в середу ? Відповідають - не має купців. Виходить замкнуте коло. Тому шановні відвідувачі Кутського оптового ринку давайте приїжати на базар  в середу і продавці і купці.  :pleasantry:


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: володя володя від 08:23, 03 Березня 2013
Повністю не згідний відносно співвідношення Смоднянського ринку і Кутського ринку на рахунок опту. На Смоднянському ринку є все, а також таке що в Кутах ніколи не було і не буде, вишивка, ліжники, величезний вибір кераміки, ексклюзивних виробів з дерева, інше – і все по оптових цінах, тільки треба вказати продавцеві кількість.  Як на Кутському ринку так і на Смоднянському ринку - є багато перекупщиків, так зокрема на Кутському ринку перепродають вироби з хутра, кераміки які беруть на Смоднянському ринку. Повністю згідний що люди ті що торгують на Кутському ринку - торгують і на Смоднянському ринку. На Смоднянському ринку пускають пішим ходом людей вільно з ночі в суботу за дві години до запуску автомобілів але з забороною торгувати до згаданих автомобілів, а автомобілі впускають о 04.00 год. а на Кутському ринку людей пускають за 20-30 хвилин до запуску автомобілів. Щодо відновлення середи на Кутському ринку, можу сказати, що від початку року в середу в порівнянні з тим роком стало менше виходити продавців у два рази, від сили відкрито 15-20 торгових точок.
Крім того, то що твориться на Кутському ринку останнім часом бажає бути кращим. За останні півроку, біля 10 пограбувань людей, вибивання скла в автомобілях, пробивання коліс, суцільне болото між рядами, зверхнє ставлення працівників ринку як до купців так  і до продавців. 
За останні пів року я не пропустив жодної суботи не на Смоднянському ринку не на Кутському, і якщо раніше в мене мікроавтобус з причепом (який заказують біля 8-9 чоловік) був загружений товарами на половину в Косові а друга половина в Кутах, то тепер в основному 90 процентів, весь товар загружається на Смодянському ринку. Людей яких я знаю, на багато задоволені Смоднянським ринком.
Також на Смоднянському ринку з боку автостоянки біля 7-8.00 год. - продавці звожуть товар в тому числі з Кутів, які в подальшому продовжуєть торгувати в Косові до 14.00 год,ю За вчора 02.03.2013 р.  я нарахував біля 25 мікроавтобусів різної конфігурації, з різних регіонів України: Крим, Київ, Одеса, Трускавець, Львів, Харків і інші.
Щодо товару з перших рук можу сказати одне, половина товару на Кутськоиу ринку – це китайське дерево з Одеси 7км. і Російський народний промисел – з Росії, якого є також і в Косові вдосталь і по цінах Одеських, а ні Кутських  де накрутка сягає від Косівських більше 20 процентів, а це виходить, що ти переплачуєш на 1000 грн плюс 200 гривнів.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 21:06, 04 Березня 2013
Такий товар як ( вишивка, ліжники, величезний вибір кераміки, ексклюзивних виробів з дерева ) ніколи не буде продаватися за оптовими цінами. ( і все по оптових цінах, тільки треба вказати продавцеві кількість )  - есклюзивних речей на кількість не роблять. ( так зокрема на Кутському ринку перепродають вироби з хутра, кераміки які беруть на Смоднянському ринку ) В Кутах керамікою торгують двоє людей, які особисто її виготовлюють. А яке хутро виробляють гуцули що торгують в Смодному не знаю такого.  ( За останні півроку, біля 10 пограбувань людей ) - чотири пограбування жінок які тримали палці до гори, носили сумочки з грошима на шиї.  ( вибивання скла в автомобілях ) - один автомобіль який стояв на відшибі набитий дешевим та габарітним товаром, доречі з якого нічого і не вкрали. ( зверхнє ставлення працівників ринку як до купців так  і до продавців ) - в Смодному купцям і продавцям працівники ринку доплачують гроші за візит на ринок, пригощяють всіх шампанським та витирать мешти від бруду при виїзді із ринку. В Кутах цього що не має того не має.  :rofl: Купцям з України не цікаво читати ганебні наклепи, людей цікавить ціна.  На Кутському ринку грузять буси і фури товаром на Одесу. Подивіться на верхню стоянку як відточина співпраця між продавцями виробів із пласмаси, і водіями фур. Вони мішками передають товар на Одесу - підписуючи мішки кому. А водії потому привозять цим продавцям гроші в конвертах. А ви говорите що грузите бус із причипом - не смішіть Українців. На Смоднянському базарі запорожець не може розвернутись, тому там і не торгують оптом.  ( я нарахував біля 25 мікроавтобусів різної конфігурації, з різних регіонів України: Крим, Київ, Одеса, Трускавець, Львів, Харків і інші ) - то що в Косові багато туристів то це всі знають. Скільки вам заплатили за таку хвалебну ОДУ ?  :sarcastic_hand:


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: володя володя від 18:03, 05 Березня 2013
Ваша відповідь і сміх мені нагадує одне прислівя - недалеко до смерті не можу вмерти. По керамиці скажу  таке, в кутах два місця з макітрами і горшочками - все. Вам не відомо але колись в Косівському районі було підприємство Гуцульщина на якому працювали багато художників, різчиків по дереву, шили і багато чого іншого. В молоді роки я працював в Гуцульщині - Кути, Косів коли жив в Старих Кутах. Від великої Гуцульщини яка належала Укрхудожпром люди від безвиході  змушені були йти на ринки і зараз згадані а також нове покоління торгує на Смоднянському ринку виробами які колись виробляла Гуцульщина, а такиж багато нового і старого вдосконаленого. Вам не відомо але  крім привозної шкіри з Австрії і Польши я Смодна, Вербовець, Косів,Старі Кути, на обїздній в Косові виробляють шкіру а також вироби з неї, кептарі, чоботи, багато виробів. Ви перекрутили речення - поняття есклюзи вні речі, це щось нове або речі які можтиво зробити на заказ а в кутах можуть від сили зробити тачалку, мокогін, кружок, інше а це є і на смодна, торгують ті ж самі люди. Здивований що вам відомо за пограбування людей, автимобілів вказуєте точно, кого а результат - ні якого. Добре лиш що ринок став зранку - хоча був говір і обіцяли що буде з 8 год. Відношення в Смодна і Кутах це видно зразу з вашої відповіді - гуцули - а ви напевно відноситись до вищої раси. У нас в Ужгороді нема ні якої расової приналежностіі розділення на венгер, українців, росіян іних меншин. По крайній мірі я ніде не бачив щоб вїхати треба заплати від 20 до 50 гривнів я плотив 50 гривнів, ніде на Україні такого не має лиш в Кутах. В смодна на ринку є туалет і будинок управління ринку в Кутах я не бачу. Ви написали що нема де розвернутись запорожцем - ви там були хоч раз, там ні хто не складає машини як оселедці в три ряда щоб ніхто не виїхав, там роблять так що заїде і пожежний автомобіль, швидка. Я не разу не бачив ні однієї фури в Кутак, вантажні автомобілі в основному догружаються тим невеличким товаром який є на стоянці яку можна так назвати. Пластмасу давно люди вантажуть в Іспас, Рожнів а Вам таке не відомо, воно і зрозуміло требі іноді ходити між людьми а не сидіти в автомобілі.
Ви вказуєте скільки мені заплатили за ОДУ мені приємно що ви так високо виразились за мій коментар, гроші я не получав ні яких але ваш коментар роздрукую і покажу кутським та смоднянським продацям, купцям. Як кажуть народ розсудить хто був правий а хто просто голослівним. Мені також буде інтересно і приємно  показати Ваш коментар на зборах народних хужожників україни в нас тупному місяці. Кутський оптовий ринок, вже нема такого ринку - тепер опт тільки за домовленістю і тільки дійсно на оптових ринках Харків, Чернівці, Одеса, Хмельницьк, Словянськ, Смодна, Татарбунари а також біля дому і на фестивалях та виставках.
Дякую, чекаю на Ваш коментар.
Запрошую на форум однодумців з різних сторін, Ваша думка йграє велике значення як вільне волевиявлення. Також запрошую продавців та запропонувати свій товар.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: cvitlana від 19:20, 05 Березня 2013
Я солідарна з оксаною і володею :good:, на ринку в кутах я торгую 10 років в косові 5 років. В кутах давно поділено на групи є білі є чорні якщо був білим можеш зразу стати чорним. Торгую зараз оберегами і в мене ціна яка в кутах така сама і в косові. в косові можна заробити на дрібязку і зловити великого оптовика. в кутах тишина і неможливо відторгувати плату за буду 1 на 1 м - 20 гн, одна лампочка - 10 грн :(, охорона 20 грн і не знати за що беруть :(, зайти скорше від кут 10 грн, таксі з тюдова  50 грн. такі розходи йграють на ціну тому буває що в косові я даю обереги дешевше. Володя не звертайте увагу на нього вони коли говорять гуцули це ми в них та як ніхто. як казав один великий - козли. :hello


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: okssana від 21:00, 06 Березня 2013
всі ви писаки і не до чого пишити  :znajka. ціни на вказаних ринках одинакові  :znajka. ціна залежить від розтрат  :znajka. добратись легше до косова там багато рейсових автобусів  :znajka. солідарна з cvitlana - в смодна зловиш опт великий а в кутах колись був опт а тепер дрібний опт  :znajka. все впирається в розтрати як написала cvitlana я плотю за буду 10 грв і більшу в 3 рази - странно  :(. шинковка корейка кути продаю 15-19 грв - косів 13-17 грв.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 11:12, 26 Березня 2013
Володя не звертайте увагу на нього вони коли говорять гуцули це ми в них та як ніхто. як казав один великий - козли.

Гуцу́лы (укр. гуцули) — горцы Карпат, этническая группа украинцев.

Проживают в Ивано-Франковской, Черновицкой и Закарпатской области Украины (Верховинский, Яремчанский, южная части Косовского и Надворнянского районов Ивано-Франковской области, Раховский район Закарпатской области). Территория Гуцульщины на Украине — 6,5 тыс. км², также она распространяется на приграничные районы Румынии, где проживают марамарошские гуцулы. Наряду с бойками и лемками считаются автохтонным населением Карпат.


Пані Світлана ви рахуєте що коли говорять на нас гуцули ( вони нас ображають ) ? У вас занижена самооцінка. Для мене як жителя Карпат слово ГУЦУЛ звучить сильно. Тому в мене і нік ГУЦУЛ.  :drinks:


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 14:19, 26 Березня 2013
Ігнорування - залишення без уваги, зневага будь-ким або будь-чим. В залежності від контексту може означати різні речі.  :dance


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Жирна_Бойова_Панда від 14:58, 26 Березня 2013
Ігнорування - залишення без уваги, зневага будь-ким або будь-чим. В залежності від контексту може означати різні речі.  :dance

як цей пост відноситься до теми "Кутський оптовий ринок"?
Прошу не розводити флуд і оффтоп :rulez


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: prokuror від 12:10, 27 Березня 2013
огов люди схаменіться шо ви обсир-ете базари один одного. цей ще гуцул пів біди не жене бачу особо а володя так погнав шо дай дорогу  :car
два собі добрі базарі шо там з людий луплют шо там обдирают   шо там болота поколіна шо там без віходка :crazy:

мені то до лямпочки обсир-йте один одного али я таки спитаю влода кіко йому підплатили і хто як здиблю я догнадуюси хто цей влодко.  :gruzin


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: prokuror від 17:44, 28 Березня 2013
Хочу написать о Косовском рынке - рынок просто супер, всё продаеться даже можно чорта купить.
Это же самое могу написать и Кутском рынке он просто бомба, всё продаеться. Недостатки есть на всех рынках страны, потому они и рынки щоб (махлевали, воровали, цигане побирались и тд. и тп. Наши люди хотят чтоб на рынках было как в гипер маркетах, сразу видно народ вырос за двадцать лет независимости. Наши люди посещяют заграницу и хотят видить такой сервис и у нас дома, всё естественно.


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: sv від 12:59, 27 Липня 2016
Як зараз працює кутський базар?


Назва: Re: Кутський оптовий ринок
Відправлено: Gutsul від 16:34, 05 Січня 2018
Кутский (оптовый) рынок работает в суботу с 5-00 утра.  :hunter


© 2007—2019 KosivArt | Працює на SMF