Косів: форум міста та району

Косів => Зелений туризм => Тема розпочата: Andriy_D від 23:26, 15 Липня 2011Назва: А запропонуйте житло на другу половину серпня...
Відправлено: Andriy_D від 23:26, 15 Липня 2011
Шукаю житло для себе та двох донечок в Косові на другу половину серпня.

Шукав в інтернеті, але щоб сказати: "О, оце воно!" - то ще не знайшов.

Термін: не менше 10 днів, фіксованою є дата виїзду: 29 серпня зранку. Приїзд - залежно від ціни житла і мого бюджету. Маю надію, що до того часу зароблю достатньо, щоб побути в горах не менше 2-х тижнів.

Клас житла... нууу... скажемо так: "економ+".

В ідеалі бажано:

в південній частині, але "ще не зовсім на полонині". :gruzin
можливість готовити собі сніданок самому, а обідо-вечерю замовити у господині (за окрему плату, звичайно).
Три спальні місця, бажано 2+1, хоча на широкому двоспальному ліжку помістимося. Можливість помитися в горячій воді, санвузел може бути загальний, але не один на 10 осіб :crazy:

Різні витрибеньки типу "сателітарне ТБ, мангал-альтанка, асфальтовий під'їзд та стоянка, ліжко з дуба, а стіл із модрини" - не особливо потрібні, оскільки ходимо пішки, шашлик не смажимо, а ТБ тільки заважає відпочивати". Тобто платити лишні гроші за "гуцульський колорит" не вважаю обов'язковим (хоча якщо він є при розумній ціні, то не відмовлюся :blush2: )

Важливим є добре покриття "Київстару" в точці житла - мушу бути на зв'язку.

Ще дуже було би бажана можливість найняти ще одну двомісну кімнату в тій же хаті десь на на 23-29, бо приїде ще й наша мама.


Назва: Re: А запропонуйте житло на другу половину серпня...
Відправлено: KosivArt від 11:36, 16 Липня 2011
Ось підходящі варіанти:
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.xatka-in-kosiv/ (http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.xatka-in-kosiv/)
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.gunka/ (http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.gunka/)
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.strynadyuk/ (http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.strynadyuk/)
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.panske/ (http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.panske/)
http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.goryanka/ (http://www.kosivart.com/index.cfm/fuseaction/green_tourism.goryanka/)


© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF